کاربردی کردن اتاق کودک
ادامه مطلب
کودک و نوجوان

کاربردی کردن اتاق کودک برای سنین بالاتر

کودکان به سرعت بزرگ می شوند و نیازها و علاقه مندی های آنها نیز به مرور زمان تغییر می کند اما تغییر طراحی دکوراسیون...

ادامه مطلب

چیدمان اتاق کودک
ادامه مطلب
اتاق خواب

چگونه اتاقی دلچسب و مناسب کودک درست کنیم؟

شاید بارها و بارها در فیلم‌ها و کارتون‌ های خارجی تزیینات و ایده‌ های جالب و خارق‌العاده‌ ای را برای دکور اتاق‌ خواب کودک دیده باشید اما آیا تا به‌ حال فکر کرده‌اید که چگونه می‌توانید این ایده‌ ها را در اتاق فرزند دلبند خود پیاده کنید؟ چگونه می‌توانید از دکور اتاق‌ خواب کودک برای پرورش هر چه‌بهتر ذهنی و فیزیکی فرزندتان استفاده کنید؟

ادامه مطلب

استفاده از نقوش هندسی
ادامه مطلب
دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

با این ۵ راهکار اتاق کودکتان را هندسی کنید!

هندسه با وجود قدمت طولانی مدت هنوز هم جذاب است و به کارگیری آن در دکوراسیون اتاق کودک یا مهد کودک ها به منظور ایجاد فضایی سرگرم کننده و پرانرژی انتخاب مناسبی محسوب می شود.

ادامه مطلب

اتاق کودک
ادامه مطلب
کودک و نوجوان

با این ترفندها اتاق کودکتان با بزرگ شدنش کارآییش را از دست نمی دهد

کودکان به‌سرعت بزرگ می‌شوند و نیازها و علاقه مندی های آنها نیز به مرور زمان تغییر می‌کند. با این وصف، تغییر طراحی دکوراسیون اتاق کودک همراه با رشد او و تغییر نیازهایش کاری زمان‌بر و پرهزینه خواهد بود.

به‌طور حتم شما می‌خواهید که اتاق کودکتان علاوه بر ایجاد یک فضای راحت و سرگرم‌کننده، متناسب با سن و سال و نیازهای واقعی کودکتان باشد و از یک طراحی ماندگار برخوردار باشد که با گذشت سال‌ها جذابیت خود را از دست ندهد.

بنابراین، در ادامه این مطلب به ۶ نکته پیرامون دکوراسیون اتاق کودک اشاره می کنیم که به شما کمک می‌کند تا فضای اتاق کودک خود را ماندگار و مستقل از زمان طراحی کنید.

ادامه مطلب

دکوراسیون اتاق کودک
ادامه مطلب
اتاق خواب

۷ روش برای استفاده از نقوش هندسی در دکوراسیون اتاق کودک

هندسه با وجود قدمت طولانی مدت که دارد، هنوز هم مبحثی جذاب است و به‌کارگیری آن در دکوراسیون اتاق کودک یا مهد کودک‌ها، به منظور ایجاد فضایی سرگرم‌کننده و پرانرژی، انتخاب مناسبی محسوب می‌شود.

این موضوع سبب شده تا طراحی به وسیله نقوش هندسی به یکی از شاخه‌های جذاب در دکوراسیون خانگی بدل شود و ما نیز تلاش کرده‌ایم تا در این مطلب چند قاعده ساده برای استفاده بیشتر از هندسه در اتاق خواب کودکان برای خلق فضایی سرگرم‌کننده را به شما ارائه دهیم.

ادامه مطلب

تزیینات اتاق کودک
ادامه مطلب
کودک و نوجوان

تزیینات اتاق کودک

بچه ها می خواهند در افسانه ها زندگی کنند.اگر می خواهید رویای آنها به حقیقت بپیوندد در گالری زیر طرحی مطابق با شخصیت کودک خود انتخاب کنید.از طرح هایی با تزیینات شفاف و ساده تا سرزنده و پر نشاط اتاق خواب ها تصویری از دنیای افسانه ای را نمایش می دهند.از نظر برخی از پدر و مادر ها این چنین سرمایه گذاری هایی بی فایده است اما ما اعتقاد داریم که تحریک خلاقیت کودکان در هر زمانی که ممکن است ضروری می باشد.تصاویر،اسباب بازی ها،ساختمان های کوچک و نقاشی های روی دیوار اتاق کودک را به جهانی شگفت آور تبدیل می کند.

ادامه مطلب

دکور اتاق بچه
ادامه مطلب
کودک و نوجوان

دکور اتاق بچه

 دکور اتاق بچه ، همانند ساکن در حال رشد آن ، همواره در حال پیشرفت و تحول است.اصولی از قبیل، ایمنی ، کاربردی و سرگرم کنندگی ازاجزای جدایی ناپذیر در طراحی دکور اتاق بچه است.

ادامه مطلب

دکوراسیون اتاق کودک
ادامه مطلب
کودک و نوجوان

دکوراسیون اتاق کودک

دکوراسیون اتاق مشترک دختر و پسر از محبوبیت بالایی برخوردار است.درطراحی مشترک اتاق دختر و پسر معمولا از رنگهایی استفاده می شود که در میان هر دوگروه محبوبیت دارند.

ادامه مطلب

لوستر اتاق نوزاد
ادامه مطلب
کودک و نوجوان

لوستر اتاق نوزاد

احتمالا در خرید و چیدمان اتاق فرزندتان سعی کرده‌اید بهترین انتخاب‌های ممکن را داشته‌باشید و تمام امکانات لازم را فراهم کنید اما ممکن است متوجه اهمیت لوستر اتاق نوزاد نشده باشید. در ادامه این مطلب نکاتی گفته می‌شود که شاید دانستن آن‌ها به انتخاب لوستر و روشنایی برای اتاق نوزادتان کمک کند.

ادامه مطلب

دکوراسیون اتاق خواب بچه
ادامه مطلب
کودک و نوجوان

دکوراسیون اتاق خواب بچه

تولد اجتماعی کودک زما نی است که در آن کودک با اجتماعش رو به رو می شود.توصیه به جدا خوابیدن، به تولد اجتماعی کودک کمک می کند و اگر این اتفاق در زمان مناسب نیفتد، پیوستگی بیمارگونه ای در کودک ایجاد می کند که در آن مدام نیاز به فرد دیگری دارد.ایده آل ترین حالت این است که کودک از ۲ سالگی از والدین جدا بخوابد. اما باید توجه داشت که گاهی اوقات اصول تربیتی به طور تمام و کمال به والدین بستگی ندارد و در این زمینه باید به خود کودک نیز توجه داشت.یکی از مهم‌ترین نکاتی که در تاریخچه دکوراسیون داخلی به آن اهمیت داده شده و معمولا یکی از چالش های والدین می باشد، دکوراسیون اتاق خواب بچه است.

ادامه مطلب

12