ایده هایی برای دکوراسیون اتاق نشیمن کوچک در سال 2019
ادامه مطلب
معماری و دکوراسیون خانه

ایده هایی برای دکوراسیون اتاق نشیمن کوچک در سال ۲۰۱۹

زمانی که پروژه بازسازی یا تغییر دکوراسیون را شروع می کنیم، مهم است که به فضا و نیازهایی که از آن انتظار داریم به خوبی فکر کنیم. بنابراین اگر تصور می کنید که بدون توجه به اندازه، مبلمان و لوازم خود و سبک زندگی تان می توانید یک چیدمان دلخواه داشته باشید بهتر است این مطلب را تا انتها بخوانید. از ترندهای چیدمان اتاق نشیمن کوچک در سال ۲۰۱۹ ایده بگیرید.

ادامه مطلب

طراحی و تولید مبلمان
ادامه مطلب
دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

طراحی و تولید مبلمان: راه حل های خلاقانه برای منزل کوچک

امروزه فضاهای مسکونی در بسیاری از نقاط جهان بسیار کوچک هستند. همین مسئله طراحان را بر آن داشته تا مبلمان هایی را طراحی کنند که فضای کمتری اشغال می کند و گاهی دو منظوره یا چند منظوره  عمل می کند. درکشور ما هم در برخی حوزه ها مثل تختخواب یا میز ناهارخوری فعالیت های خوبی در این زمینه انجام شده و شما می توانید کالاهایی از این دست را خریداری کنید. تنوع محصولات مناسب برای منزل یا محل کار بسیار بیش از آن چیزی است که در حال حاضر در بازار ایران موجود است. در زیر چند نمونه از محصولات معروف طراحان معتبر برای فضاهای کوچک را به شما معرفی می کنیم. 

ادامه مطلب

چند ترفند برای دکوراسیون اتاق‌ نشیمن کوچک
ادامه مطلب
اتاق خواب

چند ترفند برای دکوراسیون اتاق‌ نشیمن کوچک

مسلما اینکه اتاق نشیمن منظم و مرتب چیده شده باشد، برای همه مهم است. در دکوراسیون اتاق نشیمن کوچک حتی فضاهای خیلی کوچک هم حائز اهمیت هستند؛ بنابراین باید به دنبال راهکارهایی برای استفاده مناسب از این فضاها و یا حتی بزرگ نشان دادن آنها باشید. احتمالا برای شروع لازم است که کمی از وسایل و مبلمان خود را جا به جا و ترکیب کنید و به فکر خلاقیت و نوآوری باشید.

ادامه مطلب