دکوراسیون آشپزخانه تیره
ادامه مطلب
آشپزخانه

دکوراسیون آشپزخانه تیره رنگ

آنچه که یک خانه را زیبا و دلپذیر می کند چیزی نیست جز یکپارچگی و هماهنگی بین تمامی عناصر موجود در خانه از وسایل گرفته تا رنگ آمیزی. این موضوع در ارتباط با تمام نقاط خانه صدق می کند. حتما می دانید در انتخاب وسایل می توانید آزادی عمل زیادی داشته باشید اما اینکه بخواهید رنگ دیوار، کاشی ها و کابینت ها را تغییر دهید کمی مشکل به نظر می رسد. در این مطلب سری می زنیم به قلب تپنده خانه و نکاتی درباره آشپزخانه ای با کابینت های تیره را مورد بررسی قرار می دهیم.

ادامه مطلب

آشپزخانه

دکوراسیون آشپزخانه با رعایت اصول فنگشویی

فنگشویی به معنای طراحی و اجرای دکوراسیون و چیدمانی مناسب در قسمت های مختلف یک ساختمان مسکونی، تجاری و ویلا و … است تا حاصل این کار بتواند اثری توأم باانرژی مثبت را روی افراد و محیط زندگی منزل داشته باشد. هدف فنگشویی آن است که انرژی مثبت تأثیرگذاری بر زندگی افراد داشته باشد و حرکت انرژی در مسیر سالمی قرار بگیرد و بتوان از آن در جهت رسیدن به خواسته ها و نیازهای زندگی بهره برد.

ادامه مطلب

آشپزخانه ویژه معلولین
ادامه مطلب
آشپزخانه

معرفی یک آشپزخانه ویژه معلولین

بیش از پانصد میلیون نفر در سراسر جهان از معلولیت جسمانی رنج می برند. این افراد علاوه بر مشکلات خاص مربوط به محدودیت خود با محدودیت هایی نیز در زندگی فردی و اجتماعی مواجه هستند. از بیست سال گذشته تا به امروز سعی شده است تا این افراد بیشتر در جامعه انسانی شناسانده شوند و بتوانند به طور کامل در آن پذیرفته شوند.

ادامه مطلب

مشکلات آشپزخانه سفید
ادامه مطلب
آشپزخانه

مشکلات آشپزخانه های سفید چیست؟

طراحی آشپزخانه با رنگ سفید بسیار مدرن و شیک است. آشپزخانه سفید می تواند انتخاب اول بسیاری از خانم های علاقه مند به سبک...

ادامه مطلب

آشپزخانه یو شکل
ادامه مطلب
آشپزخانه

با آشپزخانه یو شکل چه کنیم؟

یکی از بهترین نوع طراحی برای آشپزخانه های مدرن طراحی به شکل U است. درست است که این آشپزخانه ها کاربری خوبی دارند اما باید توجه داشت که برای کدام فضا انتخاب می شوند. البته باید گفت که این نوع آشپزخانه هم برای محیط های بزرگ و هم برای محیط های کوچک و محدود کاربرد دارد.

ادامه مطلب

فرش در آشپزخانه
ادامه مطلب
آشپزخانه

هر آنچه باید درباره فرش در آشپزخانه بدانید

زمانی که برای اولین بار برای خانه جدیدم وسیله و مبلمان می خریدم همه چیز را در نظر گرفته بودم به جز یک چیز....

ادامه مطلب

تغییر دکوراسیون آشپزخانه
ادامه مطلب
آشپزخانه

تغییر دکوراسیون آشپزخانه با تغییراتی کوچک

طراحی و دکوراسیون آشپزخانه چیزی فراتر از انتخاب لوازم خانگی و کابینت هاست. بهتر است بدانید که دکوراسیون آشپزخانه به معنی شخصیت بخشیدن به آن است. پس لازم است که با دقت بیشتری به آن بیندیشید و فکری به حال تغییرات آن کنید.

ادامه مطلب

دیوار بین کابینت ها
ادامه مطلب
آشپزخانه

تزیین دیوار بین کابینت ها در آشپزخانه

شاید بارها شنیده باشید که طراحان داخلی می گویند: آشپزخانه قلب خانه است! اما این جمله تا چه حد واقعیت دارد؟ شما تا چه اندازه به این جمله بها می دهید؟ اگر در زندگی روزانه تان کمی دقیق شوید اهمیت این جمله به خوبی برایتان روشن می شود. غذایی که در طول روز می خورید در آشپزخانه پخت می شود، اعضای خانواده درآشپزخانه دور هم جمع می شوند، غذا می خورند و گپ و گفت می کنند و اوقات خوشی از روزشان را در آشپزخانه می گذرانند. فضایی با داشتن چنین قابلیت هایی نیازمند ظاهری مناسب نیز هست. چگونگی چیدمان آشپزخانه ها برای بسیاری از افراد حائز اهمیت است.

ادامه مطلب

آشپزخانه مدرن
ادامه مطلب
آشپزخانه

نکاتی برای داشتن یک آشپزخانه مدرن

آشپزخانه یکی از قسمت‌ های خانه‌ است که برای بسیاری از ما اهمیت فراوان دارد. مخصوصا ما خانم‌ها بخش زیادی از وقتمان را در آشپزخانه‌ منزلمان می‌گذرانیم. البته این موضوع مختص خانم‌ ها نیست برای بسیاری از آقایان نیز آشپزی کردن یک علاقه‌مندی بزرگ است. به‌ غیر از اینها امروزه در بیشتر خانه‌ ها آشپزخانه‌ های اپن را مشاهده می‌ کنیم. در نتیجه نحوه‌ چیدمان و ظاهر این آشپزخانه‌ ها بر دکوراسیون داخلی باقی نقاط منزلمان هم تأثیر می‌ گذارد.

ادامه مطلب

آشپزخانه پاییزی
ادامه مطلب
آشپزخانه

چگونه یک آشپزخانه پاییزی داشته باشیم؟

قبل از شروع پاییز پای تزیینات مربوط به این فصل را به آشپزخانه خود باز کنید. پاییز فصل برداشت محصول است و می توانید از وسایلی که به این رویداد اشاره می کنند و یا حتی میوه های پاییزی که برجسته ترینش همان کدو تنبل های نارنجی هستند برای تزیین آشپزخانه پاییزی خود استفاده کنید.

ادامه مطلب