فضای کار خانگی کوچک
ادامه مطلب
دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

ایجاد فضای کار خانگی کوچک در خانه

در این دوران با شیوع بیماری کرونا در جهان افراد روز به روز بیشتر به دورکاری روی آورده اند اما کار کردن از خانه مستلزم فضایی است که مختص به کار باشد تا افراد بتوانند در آن به تمرکز لازم برای کار کردن برسند.

ادامه مطلب

ارگونومی در دورکاری
ادامه مطلب
دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

توجه به ارگونومی در دوران دورکاری

این روزها با گسترش ویروس کرونا اوضاع به سمتی رفته است که بسیاری از مردم در خانه هایشان کار می کنند. برای فاصله گیری اجتماعی ما نیاز به راهکارهای جدید داریم و بهترین راه کارکردن افراد در مکان هایی به غیر از دفتر کارشان و در محیط های کم رفت و آمدتر و خصوصی تر است.

ادامه مطلب

ایده هایی برای دکوراسیون دفتر خانگی کوچک
ادامه مطلب
دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

ایده هایی برای دکوراسیون دفتر خانگی کوچک

این روزها به دلیل پیشرفت تکنولوژی شرایطی به وجود آمده است که بیشتر افراد می توانند در خانه کار کنند و گاهی اوقات هم افرادی که در خارج از منزل مشغول به کار هستند مجبور می شوند ادامه کارهای خود را در خانه انجام دهند، به همین دلیل داشتن یک دفتر کار خانگی هرچند کوچک برای این افراد واجب است. اگر شما دوست دارید تنها یک گوشه کوچک از فضای خانه خود را به این کار اختصاص دهید می توانید با قرار دادن شلف های قفسه بندی بر روی دیوار بهترین بهره را از فضاهای عمودی آن اتاق ببرید. در ادامه مطلب شما را با ایده‌هایی بیشتری برای دکوراسیون دفتر خانگی کوچک آشنا می کنیم، با ما همراه باشید.

ادامه مطلب

دفتر کار خانگی راحت
ادامه مطلب
دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

هفت قدم کوچک تا یک دفتر کار خانگی راحت و دوست‌داشتنی

هرچه افراد به انجام فعالیت‌های کاری در فضای منزل بیشتر تمایل پیدا می‌کنند، راحتی و کارایی دفتر کار خانگی نیز برایشان مهم‌تر می‌شود. اما در طراحی دفتر خانگی شما با یک چالش اساسی روبرو هستید. از یک سو فضای منزل محدودیت‌های خاص خودش را دارد و از سوی دیگر دوست دارید تا برخلاف اغلب دکوراسیون‌های اداری، یک محیط کاملاً شخصی و مخصوص به خود، داشته باشید. پس بهتر است برای گذر از این چالش این نکته را بدانید که طراحی و چیدمان یک دفتر کار خانگی بیش از آنکه به سبک‌ها و اصول خاصی پایبند باشد، به نوع نگاه شما بستگی دارد.

ادامه مطلب

طراحی دفتر کار خانگی
ادامه مطلب
فضای اداری

۷ توصیه برای طراحی مناسب دفتر کار خانگی

بهتر است این مطلب را با یک سؤال آغاز کنیم؛ چقدر با فریلنسرینگ آشنا هستید؟ شاید در میان دوستان و اقوام خود افرادی را بشناسید که در منزل خود کار می‌کنند. به واقع در دنیای امروز کار مفهومی گسترده‌تر به خود گرفته و بسیاری از انسان‌ها به جای آنکه هر روز به فعالیتی ثابت در یک اداره یا شرکت بپردازند، ترجیح می‌دهند بر اساس مهارت‌های فردی و با کمترین هزینه یک منبع درآمد برای خود خلق کنند.

فریلنسرینگ طیف گسترده‌ای از کسب و کارها از نویسندگی، طراحی و خیاطی تا فعالیت‌های حوزه کامپیوتر را شامل می‌شود اما وجه اشتراک تمامی این مشاغل نیاز به یک دفتر کار خانگی است.

ادامه مطلب

اتاق کار در خانه
ادامه مطلب
دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

ده ایده برای داشتن اتاق کاری خلاقانه در خانه

فعالیت در یک اتاق کار خانگی روالی عادی برای بسیاری از ما است. افراد پرکاری در سراسر جهان هستند که سعی می‌کنند بهترین راه را برای ایجاد یک محیط کار خلاق و الهام بخش در خانه‌هایشان پیدا کنند. آنها به خوبی دریافته اند که یک فضای کار خانگی علاوه بر میز و صندلی مناسب به چیدمانی زیبا و آرامش بخش نیز نیاز دارد. ما نیز در این مطلب ده ایده خلاقانه را به شما پیشنهاد می‌کنیم تا از این طریق فضایی راحت‌تر و دل‌نشین‌تر را به عنوان محل کار در منزل داشته باشید.

ادامه مطلب