بررسی فضای اداری مایکروسافت در لیسبون

با ورود به قرن بیست و یکم و تحولاتی که در تکنولوژی ارتباطات واقع شده است وظایف کارکنان و نحوه عملکرد ایشان نیز تغییر کرده و به نظر می رسد این تغییرات باعث شده که پارادایم های چگونگی طراحی داخلی ادارات و نحوه اسکان نیز تغییر یابد .

۷ دفتر کاری که آرزو می‌کنید در آنها کار کنید

معمولاً کار کردن در یک دفتر کار که محیطی نامناسب داشته باشد سخت است، در واقع مهم نیست که شما چقدر کار خود را دوست داشته باشید زیرا صرف حدود ۴۰ ساعت در هفته در فضایی ناامیدکننده با لامپ‌های ساده فلورسنت و دیوارهای خالی و یکنواخت کافی است تا هر کسی را به کار کردن در فضایی با دکوراسیون زیباتر تشویق کند.
در این میان شرکت‌هایی در دنیا وجود دارند که نگرشی متفاوت به محیط کار دارند و فضایی خلاقانه را برای کارمندان خود فراهم می‌کنند. بسیاری از اجزای این دفاتر کار با آنچه ما به شکل سنتی تصور می‌کنیم متفاوت هستند. ما در این مطلب قصد داریم تا شما را با ۷ دفتر وسوسه‌انگیز آشنا کنیم.

اهمیت استفاده از رنگ ها در محیط اداری

رنگ‌ها یکی از راه‌های درک جهان پیرامون هستند و اغلب هم متوجه نمی‌شویم که چگونه بسیاری از گزینه‌ها، افکار و تعاملات روزانه ما را تحت تاثیر قرار می‌دهند. از سوی دیگر یکی از ضروریات هر کسب و کاری تاثیر مثبت بر کارمندان و مراجعان به‌منظور افزایش بهره‌وری، فروش یک کالا یا عقد یک قرارداد است. […]

دکوراسیون داخلی اداری ۱

در اینجا ۸ مثال آورده شده است که نشان می دهد چرا بعضی از دفاتر کاری و ادارات، زمین بازی بزرگسالان محسوب می شوند.

دکور اداری

پروژه ی Kota Kasablanca ساختمانی ۱۳ واحدی واقع در اندونزی است که برای دفاتر اداری  در حال رشد و یا دفاتر کوچک که تعداد پرسنل آنها بین ۲ تا ۵ نفر می باشدطراحی شده است.

اجرای سه طبقه دکوراسیون اداری در ساختمان MLC در سیدنی

معرفی یک ساختمان معروف اداری در سیدنی استرالیا که هم معماری بسیار زیبائی دارد و هم طراحی داخلی آن با دیدگاهی نو انجام شده است. این دیدگاه بر خلاف نگرشی قدیمی وظیفه محور نمی باشد ، بلکه ایده اصلی داخلی این بوده است که کارکنان و مراجعین بیش از هر چیز از محیط احساس آرامش و رضایت داشته باشند و در اجرای این ایده نهایت دقت و ظرافت به کار رفته است.