میز ناهارخوری خود را چگونه انتخاب کنیم؟

بهترین میز ناهارخوری آن است که در محدوده بودجه شما باشد، خوب ساخته شده باشد، به فضای اتاقتان بیاید و سبکی داشته باشد که از چشمتان نیفتد. چند اصل مهم هست که هنگام خرید میز ناهارخوری باید در نظر داشته باشید.

ایده‌هایی برای چیدمان مبل در اتاق نشیمن

اتاق نشیمن می‌تواند کاربردهای متفاوتی داشته باشد. برخی از آن به‌عنوان محلی برای جمع شدن اعضای خانواده استفاده می‌کنند. جایی که بعد از یک روز پر مشغله در آن استراحت کرده و با یک‌دیگر معاشرت می‌کنیم. درحالی که برای برخی دیگر از افراد این اتاق محل پذیرایی از مهمان‌ها نیز هست. شما ممکن است عضو هر یک از این دو دسته باشید. در هر صورت، دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن در زندگی شما تأثیر به‌سزایی خواهد داشت. نحوه‌ی چیدمان مبلمان، عنصر اصلی دکوراسیون این اتاق محسوب می‌شود. ممکن است برای همه‌ی ما پیش آمده باشد که وقتی وارد اتاق نشیمن خانه‌ای شده‌ایم، احساس خفگی و سنگینی کرده باشیم. این موضوع به احتمال زیاد رابطه‌ای مستقیم محل قرار گرفتن مبل‌ها دارد. در این مطلب ایده‌هایی را برای چیدمان بهتر مبلمان در اتاق نشیمن بررسی می‌کنیم. توجه داشتن به این نکات و ایده‌ها به ما کمک می‌کند که علاوه بر زیباتر ساختن محیط اتاق نشیمن خود، آن را اصولی‌تر دکور کنیم. 

عکس مبل

شاتاداکس یکی از برترین برندهای تولیدکننده ی مبلمان ایتالیایی از سال ۱۹۴۸ تا به امروز است. برند شاتاداکس با ارائه ی مبلمان و دکوراسیون زیبا در رنگهای شاد،احساس انرژی و شادی زندگی را به فضای خانه منتقل می کند.

اداره Satchi به طراحی feeling design در Guangzhou ،چین

این پروژه،یک اداره در طبقه فوقانی،با مساحتی به اندازه ٨٢٠ متر مربع و ارتفاع ۶متر است . طراح این پروژه می گوید : مسوولیت ما ساخت یک فضای کاری به روز، نوین و چند منظوره برای یک شرکت چند بخشی است . آن چه که برای ما در این پروژه جذابیت بیشتری دارد ،ارتفاع سقف ۶متری آن است که ما طرح را با حفظ سقف ساختمان اصلی شروع می کنیم .

مبلمان انعطاف پذیر

با الهام از ویژگی انعطاف پذیری آکاردئون Chishen Chiu، طراح تایوانی محصولی را خلق کرده است که علاوه بر اینکه نوعی دکور محسوب می شوداز آن به عنوان مبلمان نیز می توان استفاده کرد. این مبل کاغذی با استفاده از کاغذ کرافت ساخته شده است.