قیمت مبلمان اداری در پاییز ۹۶ (میز اداری)

قیمت مبلمان اداری همواره یکی از دغدغه های خریداران است. یکی از مهمترین بخش های مبلمان اداری و شاید پرهزینه ترین آن میزاداری است.اگرچه در نگاه نخست، در یک فضای اداری، میز تنها وسیله‌ای، برای قرار دادن اشیا و لوازمی نظیر لپ‌تاپ و رایانه به نظر می‌رسد، اما با نگاهی دقیق‌تر درمی‌یابیم که هر یک از کارکنان با توجه به فعالیت خود به میزی خاص با امکانات منحصربه‌فرد نیاز دارند. چنانچه این میز در اختیار آنها قرار نگیرد، با معضلات زیادی نظیر نبود فضای کافی برای قرار  دادن اشیا، نداشتن حریم خصوصی یا کمبود فضای ذخیره‌سازی مواجه می‌شوند. این موضوع سبب می‌شود که طراحان مبلمان اداری، میزها را به دسته‌های مختلفی تقسیم کنند و برای هر ردیف شغلی میزی خاص در نظر بگیرند. درنظر گرفتن تفاوت ها و نیاز هر فرد باعث می شود درهنگام خرید مبلمان اداری بهینه هزینه کنید. با ما همراه باشید تا از قیمت میز اداری در اشکال و تنوع های مختلف در پاییز ۹۶ آگاه شوید. 

نگاهی به نمایشگاه مبلمان اداری و اهداف آن

یکی از بزرگترین نمایشگاه ها در ایران نمایشگاه مبلمان اداری Hofex است که هر ساله  در دی ماه در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار میشود و سال گذشته ششمین دوره ی این نمایشگاه برگزار شد. ماه آینده نیز از۲۱ تا ۱۴ دی ماه هفتمین دوره ی آن برگزار خواهد شد.

نمایشگاه مبلمان اداری Hofex نمایشگاهی منحصربه فرد در بازار مبل خاورمیانه به حساب می آید و هر ساله از سایر شهر های ایران و همچنین کشورهای دیگر از این نمایشگاه بازدید می شود. در ادامه نگاهی می اندازیم به جزئیات این نمایشگاه پرطرفدار.

قیمت مبلمان اداری در پاییز ۹۶ (مبل اداری)

قیمت مبلمان اداری همواره یکی از دغدغه های خریداران بوده است. به خصوص امروزه که با توجه اهمیت راندمان کاری و تاثیر محیط بر فعالیت کارکنان، فضای اداری نیز همچون منازل مورد توجه قرار گرفته است و مبلمان اداری با تنوع بالایی عرضه می‌شود. خود این امر یعنی تنوع مبلمان اداری و تنوع قیمت مبلمان به سردرگمیخریداران و تردید بیشتر آن ها در هنگام خرید دامن می زند. نتیجه آنکه تصمیم گرفتیم با استفاده از اطلاعات شفاف و به روز موجود در وب سایت خوگر در حوزه انواع مبلمان اداری مروری بر قیمت مبلمان اداری در پاییز سال جاری داشته باشیم
 

مبلمان اداری حسن آباد، از دیروز تا امروز

از سال‌های دور نام مبلمان اداری با حسن‌آباد گره خورد است. اگر برایتان پیش‌آمده باشد که بخواهید دفتر کاری را با مبلمان اداری تجهیز کنید شما هم لابد تابه‌حال حداقل یک بار سری به آنجا زده‌اید. اگرنه حتماً نام این محل را شنیده‌اید و شاید دلتان بخواهد بدانید که حسن آباد کجاست و به چه دلیل این معروفیت را در حوزه مبلمان اداری به‌دست آورده. در این مطلب با ما همراه باشیدتا شمارا به گذشته و حال حسن آباد ببریم. 

نحوه مرتب سازی مبلمان اداری

اگر شما دفتری برای کار دارید، مهم است که نحوه ترتیب یافتن مبلمان تان را در نظر بگیرید. چه اینکه در حال ایجاد یک دفتر خانگی باشید، یا محل کارتان در حال انتقال به دفتر جدیدی باشید، یا حتی در صورتی که مدتی در یک دفتر بوده اید ولی می خواهید که آن را تغییر چیدمان بدهید، ملاحظات مهمی هستند که شما باید در تعیین چیدمان مبلمان تان لحاظ نمایید.

دفتر شیکاگو

امروزه طراحان در تلاشند که فضاهای کار باز و بزرگتری ایجاد کنند که درعین حال شامل فضاهای کار فردی و فضاهای ارتباطی کارآمد بین بخش های کاری مختلف نیزباشند. سیستمهای اداری کار گروهی که منجر به ایجاد میز کار گروهی شده اند نمونه خوبی از این سبک هستند،که بدلیل نزدیکی میز های کار،برقراری ارتباط بین کاربران را تسهیل می کند و در عین حال اختلاط وسایل و تجهیزات کار نظیر منابع تامین برق،مانیتورها، فایلهای نگهداری وسایل…کارهای فردی را نیز تسهیل می بخشد.احساس زیبایی و سبکی چنین طرح هایی بدلیل خطوط ساده و صریحی است که از سنگین شدن فضای کار جلوگیری می کنند.

مبلمان آگوستیک

در جهان امروز آلودگی صوتی و نبودن آرامش، به دلیل زندگی در آپارتمانها، کار در دفاتر اداری با محیطهای باز،تردد در خیابانها با سروصدای زیاد، یکی از مشکلات اساسی است. BUZZISPACE از جمله ایده هایی است که برای برطرف کردن این مشکل در دفاتر اداری ،خانه ها و به طور کلی محیطهای شلوغ شکل گرفته است.