مدل لوستر

استودیو طراحی Yellow Goat در استرالیا ، لوسترهای زیبا ، غیرمعمول و متفاوتی را طراحی کرده است که از دیدن آنها شگفت زده خواهید شد.این لوسترها از متریالهای مختلف ودر سبکهای گوناگونی ساخته شده اند.مدلهایی که در زیر می بینید تنها بخش کوچکی از این لوسترهای زیبا است.

لوستر سقفی

شرکت ایتالیایی TERZANI ،با تکیه برسیستم سنتی ساخت و استفاده از تکنولوژی های مدرن، لوسترهای فوق العاده زیبا و خلاقانه ای را طراحی کرده است.لوسترهای سقفی این شرکت ترکیبی از طرح های کلاسیک و مدرن هستند.لوسترهای سقفی به گونه ای طراحی شده اند که حس شناور بودن و بی وزنی را در فضا منعکس می کنند.ودر عین حال اگر به درستی انتخاب شوند، می توانند اتسمفری گرم و دلپذیر در محیط ایجاد کنند.

لوستر اتاق نوزاد

احتمالا در خرید و چیدمان اتاق فرزندتان سعی کرده‌اید بهترین انتخاب‌های ممکن را داشته‌باشید و تمام امکانات لازم را فراهم کنید اما ممکن است متوجه اهمیت لوستر اتاق نوزاد نشده باشید. در ادامه این مطلب نکاتی گفته می‌شود که شاید دانستن آن‌ها به انتخاب لوستر و روشنایی برای اتاق نوزادتان کمک کند.

لوستر فانتزی

هنرمندی به نام Tom Raffield ،لوستری فانتزی را از بقایای درخت بلوط و گردو، طراحی کرده است.این لوستر فانتزی ،زیبارا می توان در هر فضایی نصب و در ابعاد متفاوتی تولید کرد.این لوستر فانتزی ساخته شده از ۱۲۰ شکل خمیده است.

جدیدترین لوستر

لوستر یکی از اجزای مهم در دکوراسیون داخلی است.انتخاب درست لوستر می تواند به زیبایی و جذابیت فضا بیافزاید.لوستر های برند vintage ساخت کشور ایتالیا دارای ویژگی خاصی است.همانطور که از نام تجاری پیداست این نام تجاری با تمرکز بر گذشته ،معرفی مجدد و بیان آن با طرح های بی انتهاشناخته می شود.ساختار لوسترهای آویز ،سقفی و دیواری با الهام از همان سنت نورپردازی گذشته و گسترش سبک باروک(استفاده از آینه‌های بزرگ، لوسترهای کریستالی و شیشه های رنگی )می باشد.

انواع لوستر ۲۰۱۷

اگر نیاز به کالایی مطابق با مد روز دارید که محیط زندگی شما را نیز تجملاتی کند ، خرید لوستر راهی است که باید در پیش بگیرید.
لوستر کالایی زینتی محسوب می شود که هیچ گاه از رونق نمی افتد . انواع لوستر همیشه مورد درخواست بوده چه دیروز و چه امروز.

لوستر ها در سه سایز عرضه می شوند: