۱۲ صندلی اداری برتر سال ۲۰۱۷ به انتخاب Gear patrol

وب سایت Gear patrol یک مرجع تخصصی آمریکایی در حوزه نقد و بررسی محصولات مختلف است که هرساله در حوزه‌های گوناگون از جمله مبلمان به معرفی محصولات برتر سال می‌پردازد. این وب سایت در آخرین بررسی خود در زمینه صندلی‌های اداری، ۱۲ محصول برتر سال را انتخاب کرده که در این مطلب با آنها آشنا خواهید شد.

تحلیل و بررسی خرید صندلی کارشناسی DCE آرتمن

کیفیت، راحتی و زیبایی سه اصل مهم در خرید یک صندلی اداری است. شرکت آرتمن با رونمایی از صندلی DCE در ششمین
نمایشگاه مبلمان اداری HOFEX،  توانست با
بیشترین امتیاز، برنده تندیس زرین برترین صندلی در دسته کارمندی و اپراتوری باشد.
جایزه ای که گواه خوب بودن آن است!

تحلیل و بررسی خرید صندلی آموزشی روما TR325 داتیس

رعایت اصول ارگونومی در محیط های آموزشی، باعث پیشگیری از اختلالات اسکلتی-عضلانی می شود و جلوگیری از حوادث و کاهش یافتن خستگی و در نهایت پیش گیری از بروز بیماری ها را به دنبال دارد. عوامل زیادی وجود دارند که باعث تمرکز بیشتر و بهتر دانشجویان به درس و استاد می شوند مثل روشنایی، گرما، سرما، سر و صدا، وضعیت میز و صندلی آموزشی. رعایت این اصول و قواعد، تأثیر بسیار مهمی در حفظ سلامت جسمانی و ارتقای راندمان تحصیلی دانشجو دارد .

طراحی صندلی مخصوص کودکان

در شهر آساهیکاوا ، در هوکایدو ژاپن که از لحاظ صنعت چوب مشهور است ، هر کودک خردسالی دارای صندلی مخصوص به خود است که اسم و مشخصات وی روی صندلی حک شده است. از این رو از سال ۲۰۰۶ دراین شهر هرساله تیمی متشکل از یک طراح و یک نجار محلی برای طراحی و ساخت  مبلمان هایی خاص برای این کودکان شکل می گیرد که درآن سال محصولی متفاوت را به بازار عرضه می کند.

مبلمان شیک

تصاویر زیر مربوط به یک صندلی راحتی و میز عسلی می باشد که توسط Peter Qvist طراحی شده اند.تضاد میان سادگی و پیچیدگی ،همان چیزی است که این مبلمان را منحصربه فرد می کند.

“Jasper Morrison”جاسپرموریسون درسال جاری مجموعه صندلی “alfi” را برای شرکت “emeco”امکو ارائه کرد.

جاسپر موریسون با تجمیع سادگی سنت و زیبائی طراحی فروتنانه ، کلکسیون “alfi” را برای شرکت “emeco” در نمایشگاه “salone del mobile 2015” ارائه نمود.

طرح صندلی سری ۷″Arne Jacobsen”به همت شرکت دانمارکی “Fritz Hansen “باز آفرینی می شود.

“Zaha Hadid” زاها حدید ، “BIG” بیگ ، و پنج طراح دیگر به دعوت شرکت دانمارکی “Fritz Hansen” فریتز هانسن در مورد باز طراحی صندلی سری ۷ طراحی شده توسط “Arne Jacobsen” آرنه جاکوبسن پاسخ مثبت دادند .

نورمن فاستر، سیستم نشیمن فضای انتظار فرودگاه

نورمن فاستر علاوه بر شهرت در معماری فرودگاه‌ها، در طراحی داخلی فضای فرودگاه نیز از خبرگان محسوب می‌شود. در این آلبوم نگاهی مختصر داریم به فضای نشمین طراحی شده توسط فاستر که در همکاری با گروه ویترا طراحی انجام گرفته است.