چطور بهترین صندلی اپن آشپزخانه را انتخاب کنیم؟

پیدا کردن یک صندلی اپن آشپزخانه می تواند تا حدودی چالش برانگیز باشد چون برای یک انتخاب شخصی و عالی باید عوامل زیادی را در نظر بگیرید.

انتخاب صندلی اپن راحت‌تر است اگر انواع آن را بشناسید (قسمت دوم)

آشپزخانه یکی از فضاهای کانونی منزل است که هر جزء از دکوراسیون آن بسیار مورد توجه قرار می‌گیرد. یکی از بخش‌های مهم هر آشپزخانه اپن یا پیشخوان است که معمولاً در کنار آنها چند صندلی اپن نیز قرار می‌گیرد. این صندلی‌ها می‌بایست در عین زییایی و تناسب با طرح اپن، از کارایی کامل نیز برخوردار باشند. در قسمت پیشین از این مطلب تلاش کردیم تا مشخصه‌های مختلف صندلی اپن را به طور خلاصه بیان کنیم. در این بخش به معرفی سبک‌های صندلی‌های اپن خواهیم پرداخت.

انتخاب صندلی اپن راحت‌تر است اگر انواع آن را بشناسید (قست اول)

اپن آشپزخانه یکی از نقاط کانونی دکوراسیون داخلی منازل است. بنابراین هر عنصری که در کنار اپن قرار می‌گیرد باید با آن هماهنگ باشد. مثل صندلی اپن. این صندلی از پراستفاده‌ترین عناصر دکوراسیون آشپزخانه و نشیمن است و معمولا  جایی از منزل قرار می‌گیرد که توجه همه به آن جلب می‌شود. بنابراین در کنار راحتی و استحکام، زیبایی صندلی‌های پیشخوان نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. در این مطلب بخش اول بررسی انواع صندلی‌های  پیشخوان و دلایل انتخاب آن‌ها را خواهید خواند.

مدل صندلی اپن آشپزخانه

استفاده از صندلی اپن آشپزخانه به‌عنوان یک کالای کاربردی و درعین‌حال جزئی از دکوراسیون داخلی خانه‌ها امروزه بسیار متداول است. تصمیم‌گیری درست در هنگام انتخاب مدل صندلی اپن آشپزخانه یکی از دغدغه‌های کسانی است که منزل خود را دکور می‌کنند یا با تغییر برخی از اقلام مایل به ایجاد تغییراتی در دکوراسیون قبلی خود هستند. ازآنجایی که محل قرار گرفتن صندلی اپن معمولاً بسیار در معرض دید است  حساسیت یک انتخاب خوب بیشتر می‌شود زیرا همان‌طور که گفتیم صندلی اپن در کنار نقش کاربردی به‌عنوان یک حجم دکوراتیو در فضای منزل نیز به‌حساب می‌آید. صندلی باید هم به‌تنهایی زیبا باشد و هم مکمل خوبی برای سایر مبلمان منزل باشد. عواملی که برای انتخاب مدل صندلی اپن آشپزخانه مؤثرند بسیار زیادند. ازجمله آنها می‌توان به مسائل زیر اشاره کرد: