ادامه مطلب
راهنمای خرید

راهنمای جامع خرید صندلی اداری

اگر یک شخص شاغل مشخص کند که چه مدت را بر روی صندلی محل کار خود می نشیند تعجب می کنید.

ادامه مطلب

صندلی اداری ارگونومیک سال 2017
ادامه مطلب
فضای اداری

۱۶ صندلی اداری ارگونومیک سال ۲۰۱۷ (قسمت دوم)

هر محیط اداری دارای کارکنانی است که به منظور افزایش راندمان کاری نیاز به ابزار و وسایل استاندارد و مناسب دارند. صندلی اداری نیز از جمله ملزوماتی است که بر سلامت، نشاط روحی و شیوه کار افراد تاثیر می ­گذارد. در قسمت نخست از این مطلب به معرفی تعدادی از برترین صندلی­ های اداری ارگونومیک در سال ۲۰۱۷ پرداختیم. در این قسمت نیز تعداد دیگری از این محصولات را معرفی خواهیم کرد.

ادامه مطلب

قیمت صندلی اداری
ادامه مطلب
فضای اداری

قیمت صندلی اداری عاملی برای رقابت میان عرضه کنندگان (قسمت آخر)

در آخرین قسمت از مجموعه بررسی‌های انواع صندلی اداری این بار به سراغ صندلی آزمایشگاهی و صندلی کنفرانس رفته‌ایم. به نظر می‌رسد برخلاف تصور اغلب خریداران این‌گونه صندلی‌ها با هدفی خاص طراحی می‌شوند؛ به‌طوری‌که هیچ‌یک از نمونه‌های دیگر صندلی‌های اداری به‌خوبی نمی‌توانند تمام کارایی و قابلیت‌های این محصولات را به کاربران ارائه دهند. با ما در بررسی کارکرد این صندلی‌ها و طیف قیمت‌های آنها در بازار ایران همراه باشید.

ادامه مطلب

رقابت میان عرضه کنندگان صندلی اداری
ادامه مطلب
books

قیمت صندلی اداری، عاملی برای رقابت میان عرضه کنندگان (بخش سوم)

در دو قسمت پیشین از این نوشتار تلاش کردیم تا صندلی‌های مدیریتی، کارمندی و کارشناسی و انتظار را مورد بررسی قرار داده و از طیف‌های مختلف قیمتی نمونه‌های زیبا و مناسب را معرفی کنیم. در سومین قسمت از این سری مطالب قصد داریم تا شما را با صندلی‌های اپراتوری و کانتر موجود در بازار آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

ادامه مطلب

قیمت صندلی اداری
ادامه مطلب
فضای اداری

قیمت صندلی اداری عاملی برای رقابت میان عرضه کنندگان (قسمت دوم)

یک فضای مناسب با تعدادی صندلی انتظار راحت، نیازی است که اغلب مراجعان از ادارات و سازمان‌های مختلف دارند اما شوربختانه همچنان با محیط‌هایی مواجه‌اند که از فضا و امکانات کافی و مناسب برای نشستن و انتظار برخوردار نیستند. نتیجه این بی‌توجهی به نیاز انسان‌ها به‌طور مستقیم بر نارضایتی آنها از شما و کاهش مراجعان و سودآوری شرکت یا کسب و کار تاثیر خواهد گذاشت. در قسمت پیشین به ارزیابی صندلی‌های مدیریتی و کارمندی موجود در بازار و طیف قیمت‌های مربوط به آنها پرداختیم. در این قسمت و در ادامه مطلب پیش قصد داریم تا نگاهی به تنوع صندلی‌های انتظار و قیمت‌های مربوط به آنها بیاندازیم. با ما همراه باشید.

ادامه مطلب

فضای اداری

صندلی اداری باکیفیت یا صندلی اداری ارزان؟ (قسمت دوم)

آیا صندلی‌های ارزان واقعا باکیفیت هستند؟ واضح است که هزینه بیشتر برای صندلی‌های اداری گران قیمت بی جهت نیست. صندلی‌های اداری بر اساس قیمت خود ویژگی‌هایی...

ادامه مطلب

تحلیل و بررسی خرید صندلی اداری
ادامه مطلب
فضای اداری

تحلیل و بررسی خرید صندلی اداری M21 سیلا

با
نگاهی اجمالی به محصولات شرکت سیلا متوجه سبک طراحی خاص آن می شوید و اگر علاقه مند به
طراحی مینیمال هستید، صندلی M21 پیشنهاد
فوق العاده ای برای فضای شما است.

ادامه مطلب

بازسازی مرکز اصلی ایستگاه راه آهن هلند
ادامه مطلب
سایر فضاهای عمومی

بازسازی مرکز اصلی ایستگاه راه آهن هلند

نسل جدید دیوارهای جدا کننده که امکان تغییر ماهیت دارند ،طراحی فضاهای مختلف اداری به صورت آزاد و جداکردن بخشهای مختلف و مرتب کردن فضا را امکان پذیر ساخت.

ادامه مطلب