15 ایده‌ی متفاوت و جذاب برای دکور اتاق‌خواب
ادامه مطلب
اتاق خواب

۱۵ ایده‌ی متفاوت و جذاب برای دکور اتاق‌خواب

اتاق‌خواب یکی از فضاهایی است که هرکسی در آن بیشترین احساس راحتی را می‌کند. روزهایی که خسته و بی‌حوصله هستید به اتاق‌خواب خود پناه می‌برید. فضای یک اتاق‌خواب باید همیشه راحت و آرامش‌دهنده باشد. به همین علت طراحی صحیح آن بسیار مهم است. استفاده از اشیاء زیبا و هماهنگ با روحیه شما و چینش صحیح آن‌ها موجب آرامش روحی‌تان خواهد شد. در ادامه ایده‌هایی متفاوت برای جذاب کردن اتاق‌خواب ارائه می‌شود.

ادامه مطلب

اتاق خواب کودک 1
ادامه مطلب
اتاق خواب

اتاق خواب پسرانه

پسربچه ها در سنین بین ۳ تا ۷ سال در اوج بلند پروازی و خیال بافی های بچه گانه خود هستندو در این سن  با اتکا به رویاها و آرزوهایشان و آموزش هایی که مطابق با سنشان دریافت می‌کنند می توانند در آینده مسیرزندگیشان را بهتر انتخاب کنند در این حین والدین قادرند با توجه به علایق آنها در شکل گیری افکارشان به آنها کمک کنند.این اتاق خواب پسرانه می تواند انعکاس رویاپردازیهای آنان باشد.

ادامه مطلب

دکوراسیون اتاق خواب عروس
ادامه مطلب
اتاق خواب

دکوراسیون اتاق خواب عروس

ایجاد یک اتاق خواب راحت و رمانتیک به معنای کنار هم قرار دادن اجزا به صورتی است که زوجی که تازه ازدواج کرده اند احساس ارامش و راحتی نمایند . بعضی از این اجزا عبارتند از رنگ ،نور ، مبلمان و دکور . در زیر تصاویر ۱۵ دکور رمانتیک برای اتاق خواب عروس را می بینید که می توانند الهام بخش شما برای تزیین اتاق عروس باشند.

ادامه مطلب

بهار فصل تازگی
ادامه مطلب
دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

بهار فصل تازگی

روزهای خاصی در تاریخ کشور باستانی و متمدن ایران وجود دارد که یادآورحکایت‌ها ووقایعی مهم و تأثیرگذار است به حدی که هیچ گاه در فراز و نشیب تاریخ فرا موش نشده و با گذشت زمان به افسانه ها و اسطوره ها ی جاودانه مبدل شده است ونمایان گرفرهنگ غنی و کهن ایرانیان است . نمونه بارز این جشن بزرگ نوروز است که گردش روزگار نتوانسته اندکی از ارزش و اعتبار آن بکاهد یکی شدن آغاز نوروز و فصل زیبای بهار و تجدید حیات طبیعت شکوه و جلوه خاصی به این عید بخشیده است.
گفته‌اند: خداوند در اولین روز از ماه فروردین کار خلقت انسان و سایر مخلوقات را به پایان رساند و آدمی برای سپاسگزاری و قدردانی از خداوند ونعمت‌های وی، به نیایش و شادمانی پرداخت.یکی دیگر از فلسفه‌های جشن نوروز را نزول فروهر‌های (Farvahar) (1) درگذشتگان به زمین در روز اول فروردین دانسته‌اند.
در اوستا آمده است که فروهرهای درگذشتگان پاک در اول فروردین برای احوالپرسی از اقوام خود به زمین می‌آیند و با دیدن مسرت و شادمانی بازماندگان ازاهورامزدا برای آنان طلب خیر و رحمت می‌کنند و بازماندگان پیش از آمدن فروهرها به نظافت و خانه‌تکانی منزل پرداخته و آماده پذیرایی از آنان می‌شوند و کلمه فروردین یعنی ماهی که متعلق به فروهران است.

ادامه مطلب