طراحی خلاقانه برای نگهداری مجلات
ادامه مطلب
طراحی صنعتی

طراحی خلاقانه برای نگهداری مجلات

اگر شما به خواندن مجله و جمع کردن کاتالوگ علاقه مند هستید معمولا برای داشتن فضایی  مرتب به دنبال قفسه هایی مناسب برای نگهداری آنها  هستید. خبر خوب این است که با این طراحی جدید نیازی به قفسه برای مجله ها ندارید و می توانید برای رفع این منظور از فضای صندلی و میز خود استفاده کنید، .این ایده، ترکیب دو عملکرد در یک طرح، می تواند همه چیز را ساده تر کند.

ادامه مطلب

10طراحی مدرن برای مبلمان
ادامه مطلب
معماری و دکوراسیون خانه

۱۰طراحی مدرن و استثنایی برای مبلمان

طراحان مبلمان های مدرن تلاش بر طراحی مبلمان هایی با ایده های تازه دارند. مبلمان هایی که فضای کمتری را اشغال کنند یا در عین حال بتوانند چندین کارایی داشته باشند. هدف اصلی آنها استفاده از مواد اولیه ی مرغوب با مناسب ترین هزینه است. ایجاد طیف های رنگی جذاب و استفاده از کمترین قطعات برای ساخت مبلمان از دیگر اهداف آنها می باشد.
برای مثال یک تخت که بتواند به مبل تبدیل شود و یا طراحی یک صندلی یا پوف… بسته به نیاز شما.
ما نسلی هستیم که تلاشمان بر آن است از زمان و مکان حداکثر استفاده را ببریم. پس چرا برای محیط کار یا زندگیمان از مبلمان هایی که می توانند چندین قابلیت را هم زمان داشته باشند استفاده نکنیم؟در اینجا چندین ایده ی بسیار خلاقانه برای الهام گرفتن شما از نمونه مبلمان های طراحان برتر دنیا گردآوری شده است.

ادامه مطلب

مبلمان شیک
ادامه مطلب
طراحی صنعتی

مبلمان شیک

تصاویر زیر مربوط به یک صندلی راحتی و میز عسلی می باشد که توسط Peter Qvist طراحی شده اند.تضاد میان سادگی و پیچیدگی ،همان چیزی است که این مبلمان را منحصربه فرد می کند.

ادامه مطلب