طراحی مجموعه مبلمان کلانشهر

مجموعه Metropolis ازمجموعه طراحی های Giacomo Moor است که از ۷ بخش تشکیل شده است: میز قهوه، میز تحریر، جا رختی، قفسه کتاب، کنسول و دیوارهای عمودی و افقی. چوب گردوی قیمتی و قاب های مستطیل شکل سیاه رنگ  و خطوط واشکال معمار گونه این کلانشهر برای پاسخ به خواسته های مختلف هر بار به شکلی و با خطوط  متفاوت در فضا نشان داده می شوند.

جدیدترین مبلمان

مبلمان های زیر جدیدترین مبلمانهای هستند که توسط Juno Jeon طراح هلندی با هدف ایجاد حس وحالی زنده در اشیا طراحی شده اند.شاید ایده ی طراحی زیاد جدید نباشد اما کانسپت کار یعنی ایجاد نوعی حس زنده بودن و رفلکس به محیط ، جذاب است.

مبل

Masquespacio ، طراح خلاق اسپانیایی اهل والنسیا ، مبلمان زیبایی به نام “قارچ سمی” را طراحی و با همکاری شرکت اسپانیایی مبلمان Missana تولید نموده است . این مجموعه زیبا حاصل تلاش وهمکاری دو سالانه ی آنها می باشد.

سرویس تخت خواب دونفره

بی شک اصلی ترین جز هر اتاق خواب زیبا و شیکی تخت خواب آن است. با انتخاب سرویس تخت خواب دو نفره ، می توانید سبک اتاق را تعریف کنید.سرویس تخت خواب مدرن و ساده باشد اتاق خواب هم همین جلوه را بخود می گیرد. سرویس تخت خواب لوکس باشد اتاق هم چهره ایی لوکس بخود می گیرد. سرویس تخت خواب هم مانند دیگر اجزای دکوراسیون منزل با خلاقیت طراحان در انواع و اقسام شکل ها تولید می شوداگر به دنبال دکوراسیون لوکس وشیک و متفاوت برای اتاق خواب خود هستید .سرویس تخت خواب دونفره ایتالیاییOPERA می تواند انتخاب مناسبی باشد.