ترفندهایی برای تغییر دکوراسیون بدون هزینه
ادامه مطلب
books

ترفندهایی برای تغییر دکوراسیون بدون هزینه

نزدیک سال نوست و یک دکوراسیون جدید از آن چیزهاییست که خیلی‌ها را می‌تواند خوشحال کند. شاید در اولین نگاه این کار یک کار پرهزینه به نظر برسد اما با ترفند‌های ساده می‌توانید بدون هزینه دکوراسیون خانه‌تان را تغییر دهید. گاهی یک سطل رنگ، یک جفت کفش (!) و حتی چند کیلو پرتقال شیرین و لیموی ترش برای جذابتر کردن دکوراسیون خانه کافی هستند. ترفندهایی برای تغییر دکوراسیون بدون هزینه را اینجا بخوانید.

ادامه مطلب

رازهای چیدمان
ادامه مطلب
نشیمن و پذیرایی

رازهای چیدمان: پنج چیزی که باعث می شود اتاق نشیمنتان را دوست داشته باشید.

زمانی که به یک خانه جدید می‌روید یکی از مهم ترین تصمیماتی که باید گرفته شود این است که نحوه چیدمان مبلمان و سایر وسایل در اتاق نشمین به چه صورت باشد، یا جهت اتاق نشمین به کدام طرف باشد.

به طور کلی می توان گفت یکی از اصلی ترین بخش های منزل اتاق نشیمن است چه در یک خانه ویلایی زندگی کنید چه در یک آپارتمان کوچک!

اتاق نشیمن یکی از مهم ترین مکان ها در خانه است، چرا که در آن از مهمانان پذیرایی می کنید و بعد از گذراندن یک روز سخت کاری، در اتاق نشیمن دور خانواده جمع میشوید و اوقاتی را با هم می گذرانید. لذا این اتاق علاوه بر اینکه باید چیدمان زیبایی داشته باشد، می بایست احساس آرامش را نیز فراهم کند. 

شاید در وهله ی اول، این کار سخت و پر هزینه به نظر برسد، اما در ادامه ی مطلب خواهید دید که با ۵ روش ساده می توانید، به راحتی اتاق نشیمن را به مکانی دوست داشتنی تبدیل کنید.
 

ادامه مطلب