انتخاب و خرید تشک
ادامه مطلب
راهنمای خرید

انتخاب و خرید تشک مناسب شما

بعد از گذراندن یک روز کاری طولانی و خسته کننده شب هنگام که برای استراحت به اتاق خوابتان می روید انتظار دارید تا در یک تشک راحت و تمیز خوابی آسوده را تجربه کنید تا برای روز آینده انرژی کافی داشته باشید. بدون فکر کردن می توانید به این نتیجه برسید که بیشترین زمان از شبانه روز که در خانه هستید را در این اتاق می گذرانید.

ادامه مطلب

راهنمای خرید

تشک مناسب کمردرد کدام است؟

احتمالا شما هم فکر می کنید اگر کمردرد دارید باید سفت ترین تشک ممکن را انتخاب کنید. با اینکه بیشتر مردم این حرف را قبول دارند اما هیچ تحقیق علمی از این نظریه پشتیبانی نمی کند.

ادامه مطلب

تشک مهمان
ادامه مطلب
دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

با این ایده‌های جذاب همیشه تشک کافی برای مهمان دارید

با نزدیک شدن فصل تابستان، سفر به شهرهای خوش آب و هوای شمالی دوباره رونق می‌گیرد؛ اما یکی از مشکلاتی که همواره مسافران با آنها دست و پنجه نرم می‌کنند کمبود تشک و فضای خواب در ویلاها یا خانه‌های کوچک است. این معضل موجب می‌شود تا کسانی که در این مناطق ویلا دارند نتوانند به‌خوبی از مهمانان خود پذیرایی کنند. اگرچه در نگاه اول راه‌حل خاصی برای حل این مشکل وجود ندارد اما با کمی خلاقیت می‌توان هم وسایل خواب کافی را مهیا کرد و هم زیبایی دکوراسیون منزل را حفظ نمود.

ادامه مطلب

چگونه تشک خود را تمیز کنیم
ادامه مطلب
اتاق خواب

چگونه تشک خود را تمیز کنیم؟

برخلاف تصور رایج، خواب راحت تنها به داشتن یک تشک نرم و ارگونومیک بستگی ندارد و علاوه بر آن به نظافت فضای خواب و تمیزی تشک‌ها نیز مرتبط است.

احتمالاً برای شما هم پیش آمده است که پس از خوابیدن بر روی تشک، به عطسه و سرفه افتاده باشید؛ اما علت چیست؟

ادامه مطلب