طراحی فضای اتاق کودک
ادامه مطلب
کودک و نوجوان

چهار نکته مفید در طراحی فضای اتاق کودک

 به رفتار کودکان دقت کرده‌اید؟ آنها با چند بالش خانه می‌سازند، تخت خود را کشتی و هواپیما تصور می‌کنند و حاشیه‌های فرش را همچون اتوبان به اشغال ماشین‌های خود در می‌آورند. آنها با تخیل خود به‌ راحتی شکل و قیافه هر چیزی را تغییر می‌دهند! جاروبرقی را فیل، شیشه پاک‌کن را دایناسور و کنترل تلویزیون را سفینه فضایی می‌بینند. اگر در خانه خود کودکی دارید یا در اطراف خود با آنها سر و کار داشته باشید قطعا به این موضوع پی برده‌اید که کودکان به محیط اطراف خود بیش از ما بزرگسالان دقت و توجه می‌کنند. پس ارتباط بیشتری هم با فضای پیرامون خود برقرار می‌کنند.

 

ادامه مطلب

دکور اتاق کودک
ادامه مطلب
کودک و نوجوان

دکور اتاق کودک

شرکت معماری Geometrix Design دکور اتاق کودک خانه ای واقع در مسکو را طراحی نموده است. در طراحی این دکور زیبا از ترکیب رنگ نارنجی و توسی استفاده شده است.

ادامه مطلب

تزیینات اتاق کودک
ادامه مطلب
کودک و نوجوان

تزیینات اتاق کودک

بچه ها می خواهند در افسانه ها زندگی کنند.اگر می خواهید رویای آنها به حقیقت بپیوندد در گالری زیر طرحی مطابق با شخصیت کودک خود انتخاب کنید.از طرح هایی با تزیینات شفاف و ساده تا سرزنده و پر نشاط اتاق خواب ها تصویری از دنیای افسانه ای را نمایش می دهند.از نظر برخی از پدر و مادر ها این چنین سرمایه گذاری هایی بی فایده است اما ما اعتقاد داریم که تحریک خلاقیت کودکان در هر زمانی که ممکن است ضروری می باشد.تصاویر،اسباب بازی ها،ساختمان های کوچک و نقاشی های روی دیوار اتاق کودک را به جهانی شگفت آور تبدیل می کند.

ادامه مطلب