برای بهار، خانه‌تان را تازه کنید!

در میان خانه تکانی، من همیشه به دنبال راه های جدید برای تازه و سرحالتر کردن چیدمان خانه‌ام هستم. تغییر دادن چیدمان خانه تاثیر بسیار قابل توجهی روی بالاتر رفتن روحیه انسان دارد، به خصوص بعد از زمستانی طولانی! چیزهای ساده‌ای مانند رنگ کردن یک اتاق، تغییر دادن پرده‌ها یا ملحفه‌ها، یا حتی فرش کردن ناحیه‌ای خاص می‌تواند به کلی فضا را تغییر دهد. در عکس‌های زیر به نکاتی اشاره می‌کنیم تا بهار را به خانه‌مان دعوت کنیم 🙂

درباره رنگ سال چه می‌دانید؟

شاید همه شما بارها رنگ سال را شنیده باشید یا حتی مشتاق فهمیدن آن باشید اما چگونگی انتخاب شدن آن و یا استفاده از آن را ندانید.
موسسه پانتون که در ابتدا یک شرکت چاپ و رنگ بود از سال ۲۰۰۰ رسم انتخاب «رنگ سال» را بنا نهاد و با استقبال قابل توجهی از سوی طراحان مد و هنرمندان رو به رو شد. رنگ سال به منظور بیان حال و هوای آنچه که در حال وقوع در روح زمان جهانی است، تعیین می شود. رنگی که در سراسرجهان طنین انداز می شود، رنگ سال پانتون بازتابی است از آنچه که مردم سراسر دنیا به دنبال آن هستند.

شرکت های خلاق طراحی و دکوراسیون : “Two.Six”

شاید طراحی و تولید مبلمان و دکوراسیون در کشور پرتقال ، کمتر در ایران شناخته شده باشد ، اما باید گفت که این کشور در مبحث طراحی و تولید لوازم دکوراسیون داخلی اگر نه در حد ایتالیا ، اما حرف های زیادی برای گفتن دارد .
در اینجا به معرفی یکی از شرکتهای جوان و خلاق از کشور پرتقال در زمینه مبلمان و دکوراسیون می پردازیم :