فارغ التحصیل در رشته علوم معماری جایزه طراحی را دریافت کرد

آمار کالو “Ammar Kalo” فارغ التحصیل رشته معماری جایزه نقره ای برای طراحی صندلی چوبی تاشو “STRATUM” را در فوریه سال ۲۰۱۵ دریافت نمود.

صندلی هایی که در ICFF Editors awards برنده شدند!!!

این جایزه ای است که هر سال ICFF بعد از شناسائی و دعوت از طراحان و تولید کنندگان درجه یک به محل “Javits Center” و سپس از میان ایشان توسط چشمان تیزبین متخصصان در ۱۶ بخش مختلف برندگان را مشخص می نمایند ، که یکی از این بخشها صندلی می باشد.

طراحی صندلی مخصوص کودکان

در شهر آساهیکاوا ، در هوکایدو ژاپن که از لحاظ صنعت چوب مشهور است ، هر کودک خردسالی دارای صندلی مخصوص به خود است که اسم و مشخصات وی روی صندلی حک شده است. از این رو از سال ۲۰۰۶ دراین شهر هرساله تیمی متشکل از یک طراح و یک نجار محلی برای طراحی و ساخت  مبلمان هایی خاص برای این کودکان شکل می گیرد که درآن سال محصولی متفاوت را به بازار عرضه می کند.

صندلی با طراحی متفاوت

هنرمندی به نام Ara Levon Thorose از شهر دیترویت ، لس آنجلس تحت تاثیر طراحی سه بعدی و صنعتی  مجموعه ای خاص به نام گروه لوله را طراحی کرده است. این مجموعه ی متفاوت شامل ۳ صندلی مجسمه وار به نام های ، ۷M به رنگ آبی ، ۶M به رنگ قرمز و۳M  به رنگ زرد می باشد.

مبلمانی متفاوت به نام “صندلی صفر “

سیب نیوتن که او را به فکر فرو برد و کارهای اینشتین که فیزیک را متحول کرد هر دو مفهومی را در دل خود نهان دارند و آن هم گرانش است. گرانشی که ضعیف‌تر از آن‌ چیزی است که فکرش را می‌کنید و عجیب‌تر از آن‌چیزی است که تصورش را می‌کنید.

صندلی مدرن بلوک توسط استودیو طراحی Sitskie طراحی شده است.

صندلی بلوک توسط استودیو طراحی Sitskie از چوب گردو و به شکل و فرم یک بدن نشسته ساخته شده است. این صندلی را باید با پد فوم در زیر آن استفاده نمود.

صندلی

امروزه اهمیت و تاثیرات مثبت طراحی و دیزاین بر کیفیت و سبک زندگی و حتی احساس انسان مبحثی است که بیش از پیش فراگیرشده و مورد توجه قرار می گیرد.sohyun yun طراح صنعتی و گرافیست کره ای معتقد است به کمک طراحی و دیزاینی زیبا می توان شادی را به افراد هدیه کرد.

Iwona Kosicka یک صندلی تاب خورنده را طراحی نموده است.

طراح لهستانی Iwona Kosicka، یک صندلی نوسانی (تاب خورنده )، طراحی نموده است که از چوب ساخته شده است ، و برای آویزان شدن از سقف ایجاد شده است.

جادوی دسته صندلی

طراحی مناسب و دلنشین با توجه به اصول زیبایی شناختی و ارگونومی عوامل اصلی ارتقاء کیفیت زندگی کاری هستند. صندلی اداری یکی از اجزای اساسی در محل کار است و انتخاب یک محصول مناسب تاثیر مستقیم برسلامتی کاربر و آرامش فضای کاری دارد.