مبلمان در اتاق نشیمن کوچک
ادامه مطلب
دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

چگونه مبلمان را در یک اتاق نشیمن کوچک بچینیم

شاید شما هم جزو آن دسته از افراد باشید که به خانه‌هایی با اتاق نشیمن کوچک نقل مکان کرده‌اند و جای کمتری برای چیدن وسایلشان دارند. این آخر دنیا نیست، هنوز هم میتوانید برای وسایل خود جای خوبی پیدا کنید. برخلاف تصور ما، از دید بسیاری از افرادی که در چیدمان لوازم منزل مهارت دارند، اتاق نشیمن کوچک راحت‌تر و چیدمان اسباب و وسایل در آن آسان‌تر از اتاق‌های بزرگ است. با این حال یکی از بزرگ‌ترین مشکلاتی که ما همواره با آن دست و پنجه نرم می‌کنیم، چیدمان مبلمان در اتاق نشیمن کوچک است. چه‌بسا مبل‌هایی هستند که با وجود زیبایی تنها به دلیل عدم وجود فضای مناسب برای قرار دادن آنها، از خریدشان صرف‌نظر کرده‌ایم. با این وصف اگر با چینش صحیح مبلمان در چنین فضایی آشنا باشیم، می‌توانیم از محیط زندگی خود لذت بیشتری ببریم.

ادامه مطلب

10 چیدمان متفاوت در دکوراسیون داخلی
ادامه مطلب
دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

۱۰ مدل مبل تک برای ۱۰ چیدمان متفاوت در دکوراسیون داخلی

یک مبل تک چندین کاربرد و هدف در دکوراسیون خانه دارد. اولین و شاید مهم‌ترین آن‌ها این است که یک جای نشستن اضافه بر مبلمان ست و عادی خانه ایجاد می‌کند و به‌عنوان یک فضای نشستن دوم شناخته می‌شود.

دلیل دوم این است که مبل‌های تکی می‌تواند رنگ و بافتی متفاوت و زیبا به اتاق شما اضافه کند. این ویژگی موجب تکمیل دکوراسیون خانه شما می‌شود. به همین علت صندلی‌های تکی اهمیت بسزایی در دکور یک خانه دارند. بخصوص که می‌توانند به‌عنوان یک نقطه کانونی در خانه به کار برده شوند. در ادامه به شما ۱۰ مدل از مبل‌های تک را معرفی می‌کنیم تا هنگام خرید این مبل با شناخت بهتر، مدل مناسب‌تر برای خانه خود را تهیه کنید.

ادامه مطلب

مدل مبل راحتی در منزل جدیدتون
ادامه مطلب
نشیمن و پذیرایی

مدل مبل راحتی در منزل جدیدتون

دقت در انتخاب مدل مبل راحتی کلید خلق اتاق نشیمنی است که شما می توانید در آن احساس راحتی و آرامش کنید.با توجه به اینکه شما می خواهید اتاقی خصوصی مبلمان کنید و یا اتاقی برای تجمع اعضای خانواده و دوستان برای صحبت و تماشای تلویزیون،اینکه هر تکه از مبل کجا قرار بگیرد نیز مهم است.شما باید حواستان را جمع کنید که فضا بیش از حد با مبلمان اشغال نشود زیرا باعث ازدحام می شود.با انتخاب مناسب مدل مبل راحتی، فضاهای کوچک نیز به اندازه کافی بزرگ به نظر خواهند آمد.در اینجا مجموعه ای از بهترین طرح های مبل راحتی توسط شرکت محبوب فرانسوی Roche bobois و شرکت ایتالیایی B&B جمع آوری شده است.

ادامه مطلب