ایده های دکوراسیون رستورانی که امتحانشان را پس داده‌اند
ادامه مطلب
دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

ایده های دکوراسیون رستورانی که امتحانشان را پس داده‌اند

از علاقه شما خبر ندارم اما خودم وقتی به رستوران می روم علاوه بر طعم غذا به دکوراسیون و فضای آنجا نیز توجه می کنم. لندن، نیویورک، مکزیکوسیتی یا تهران فرقی نمی کند. دکوراسیون برای مردم همیشه یک معیار ویژه در انتخاب رستوران بوده است. در اینجا رستوران هایی را معرفی کرده ایم که حتی اگر گذرتان به آن نخورد،  می توانید با تماشای تصاویر آنها که هر کدام در نقطه ای از این دنیا واقع شده اند، لذت بصری ببرید. حتی اگر رستوران دار نباشید هم می توانید بعضی از این ایده ها را برای دکوراسیون منزل خودتان به کار ببرید. مطمئنا با ایجاد تغییراتی در فضا و دکوراسیون رستوران و اتاق غذاخوری منزل می‌بینید که غذا خوردن هم طعم جدیدی پیدا می‌کند.

ادامه مطلب

رستوران با دکوراسیون‌ عجیب
ادامه مطلب
فضای رستوران و غذاخوری

ده رستوران با دکوراسیون‌های عجیب در جهان

این روزها یکی از راه‌های بسیار موثری که رستوران‌داران برای جذب مشتری دنبال می‌کنند، تغییر دکوراسیون رستوران است. امروزه حس و حالی که فضای رستوران منتقل می‌کند به اندازه کیفیت غذایی که سرو می‌شود، برای افراد مهم است. دیگر بسیاری از مردم به دلیل خاطره‌سازی در فضایی متفاوت به رستوران می‌روند، نه غذا خوردن.  مدیران رستوران‌ها برای ایجاد فضایی غیرمعمول و عجیب نه تنها یک منو خاص ترتیب می‌دهند بلکه با استفاده از یک دکوراسیون داخلی متفاوت و منحصربه‌فرد رستوران خود را از دیگر رستوران‌ها متمایز می‌کنند. در این مطلب ما شما را با ۱۰ رستوران شگفت‌انگیز در سراسر جهان آشنا می‌کنیم. اگر ازعلاقه‌مندان به غذا و اهل رستوران‌های عجیب و جذاب هستید با ما همراه باشید.

ادامه مطلب

توجه به دکوراسیون داخلی
ادامه مطلب
فضای رستوران و غذاخوری

توجه به دکوراسیون داخلی، معجزه‌ای در کسب و کار رستوران شما

اگر صاحب یک کافه و یا رستوران یا درصدد افتتاح یکی از آن‌ها هستید، این مطلب برای شماست. با نزدیک شدن به ماه مبارک رمضان، فرصت خوبی را برای ایجاد بعضی تغییرات در اختیار دارید. اهمیت  دکوراسیون رستوران و یا کافی‌شاپ  را فراموش نکنید. نمای بیرون و فضای داخلی یک رستوران، هر دو بسیار مهم هستند. با این وجود مشتریان شما بیشتر وقتشان را در داخل رستوران می‌گذرانند. در حالی که غذای خوب و سرویس‌دهی به موقع و با کیفیت برای آن‌ها مهم است، حال و هوایی که در فضا وجود دارد نیز نقش بسیار بزرگی را ایفا می‌کند. هدف از داشتن یک رستوران و یا کافی‌شاپ ایجاد فضایی‌ست که مشتریان در آن احساس راحتی کنند و در عین حال از غذای خود لذت کافی را ببرند. این نکته در هر نوع رستورانی قابل توجه است. تنظیم محیط به طوری که بیشترین تعداد میزها را داشته باشیم و هم‌زمان فضای کافی نیز وجود داشته باشد، کار آسانی نیست. همچنین همه‌ی ما می‌دانیم که سکوت در یک رستوران کمی آزار دهنده است، ولی میزان پخش صدا نیز بسیار مهم است. نیازی به گفتن نیست که دما و تهویه، از بزرگترین مشکلات همه‌ی رستوران‌هاست و باید به آن‌ها توجه کافی داشته باشیم. به‌غیر از این فضا و تمیزی سرویس‌های بهداشتی نیز برای مشتریان از اهمیت بالایی برخوردار است.

ادامه مطلب

رستورانی شبیه به جنگل
ادامه مطلب
فضای رستوران و غذاخوری

رستورانی شبیه به جنگل

گروه طراحی بین المللی Golucci به تازگی طراحی دکوراسیون داخلی رستوران مدرنی به نام Si-Pu Nabe واقع در شانگهای چین را به اتمام رسانده است.فضای داخلی این رستوران زیبا شبیه به جنگل است و مهمانان در فضایی ورودی و کانتر فروش با دکوراسیونی ترکیبی ساخته شده از چوب و تایلهای خاکستری مواجه می شوند. 

ادامه مطلب

دکوراسیون داخلی رستوران
ادامه مطلب
فضای رستوران و غذاخوری

دکوراسیون داخلی رستوران

استودیوی طراحی kinnersley  Kent  Design اخیرا ساخت و طراحی دکوراسیون داخلی رستوران ،    Bandol با ظرفیت ۷۰ صندلی را در خیابان هالیوود شهر چلسی به اتمام رسانده است.

ادامه مطلب

دکوراسیون داخلی 6
ادامه مطلب
فضای رستوران و غذاخوری

دکوراسیون داخلی ۶

این دکوراسیون داخلی جذاب توسط هنرمندی به نام Scott Hove طراحی شده و با همکاری Baker’s son اجرا شده است.این دکوراسیون داخلی زیبا با...

ادامه مطلب

دکور کافی شاپ رنگارنگ
ادامه مطلب
فضای رستوران و غذاخوری

دکور کافی شاپ رنگارنگ

همکاری موفقیت آمیز طراحی به نام Anna Kobylka از استودیو طراحی kolorama  و  طراحی به نام Olga Sietnicka از استودیو طراحی Bloogarden منجر به خلق دکور کافی شاپی رنگارنگ و زیبا در لهستان  شده است.

ادامه مطلب

رستوران Trickshot
ادامه مطلب
فضای رستوران و غذاخوری

رستوران Trickshot به طراحی استودیو Picktwo در رومانی

این رستوران با مساحت ۱۸۰۰ متر مربع مجموعه ای با چند عملکرد مختلف است که عبارتند از:بخش بولینگ،۱۵ میز بیلیارد،فضای رستوران و آشپزخانه،کافی نت، بخش اداری و … .قرار گرفتن فضاهای بازی در این مجموعه به ایجاد نشاط و تحرک در رستوران کمک می کند.علاوه بر اینکه افراد می توانند در زمان انتظار برای غذا لحظات خوشی را در کنار دوستان و خانواده خود بگذرانند.در این رستوران افراد می توانند در کنار صرف غذای خود شاهد بازی و تفریح دیگر افراد نیز باشند.

ادامه مطلب

دکوراسیون داخلی ساختمان
ادامه مطلب
فضای رستوران و غذاخوری

دکوراسیون داخلی ساختمان

دکوراسیون داخلی ساختمان ممکن است با اهداف مختلف صورت گیرد. گاه فضابرای یک خانواده دکور می شود و گاه برای استفاده عموم . طراحی و دکوراسیون فضای عمومی منجمله فضای رستوران ها و کافی شاپ ها از جمله بخش های دکوراسیون داخلی ساختمان است که جذابیت بسیار زیادی دارد و می تواند منجر به موفقیت یا عدم موفقیت صاحبان کسب وکار شود . دراین جا طراحی رستورانی ساده ولی وسوسه انگیزرا مشاده خواهید کرد.این یک پروژه برای رستوران غذای ژاپنی Gurume می باشد.نام این رستوران برگرفته از کلمه “Gourmet” ، به معنای لذیذ است.

ادامه مطلب

خانه سرگرمی fiii
ادامه مطلب
هنر صنعت چوب

خانه سرگرمی fiii

جدایی فضاهای عمومی و شهری کودکان و بزرگسالان از یکدیگر همیشه موضوع نگرانی است.
Mariela Vergagniو Diego Coresکه خود والدین دو فرزند هستند، قصد ساخت نوعی کافه‌رستوران را داشتند که در آن والدین و فرزندان به یک اندازه لذت ببرند و برای این منظور از Íris Cantante به‌عنوان معمار کمک گرفتند تا ایده‌ها و خواسته‌های آن‌ها را به بهترین شکل عملی کند.

ادامه مطلب

12