مبلمان بازیافتی
ادامه مطلب
محصول و طراح ماندگار

مبلمان از نوعی دیگر: مبلمان بازیافتی شکسته!

طراحان مبلمان در سال های اخیر علاوه بر زیبایی، جوانب دیگری نظیر تمایز و سازگاری با محیط زیست را نیز در طراحی های خود در نظر می گیرند. این موضوع سبب شده تا امروزه شاهد محصولاتی با ظاهری منحصر به فرد باشیم که از مواد بازیافتی تولید می شوند. در این راستا شرکت آلمانی Pentatonic طی یک همکاری با استودیو Snarkitecture در نیویورک مجموعه ای از مبلمان مدولار ساخته شده از ضایعات بازیافتی را طراحی کرده است که شامل یک نیمکت و میز جلو مبلی می شود.

ادامه مطلب

استفاده‌ خلاقانه از کاغذ دیواری
ادامه مطلب
سایر

۱۰ استفاده‌ی خلاقانه از کاغذ دیواری

امروزه کاغذ دیواری‌ها به دلیل تنوع در رنگ، طرح و جنس بهترین انتخاب برای ایجاد تغییر و جذابیت بخشیدن به دکوراسیون داخلی خانه‌ها هستند. معمولاً بعد از استفاده از کاغذ دیواری‌ها در دکوراسیون داخلی، تکه‌ها و رول‌هایی از این تزئین کننده‌های زیبا، باقی می‌ماند که بدون استفاده هستند.

ما به شما پیشنهاد می کنیم که به جای دور ریختن باقیمانده ی کاغذ دیواری، با به کار بردن کمی خلاقیت و نوآوری، از آنها استفاده ی دیگری کنید. 
در این مطلب ۱۰ ایده خلاقانه برای استفاده از تکه‌های باقی‌مانده کاغذدیواری‌ها را به شما پیشنهاد می‌دهیم، با ما همراه باشید.

ادامه مطلب

تغییرات کوچک در دکوراسیون داخلی
ادامه مطلب
معماری و دکوراسیون خانه

با تغییرات کوچک در دکوراسیون داخلی به استقبال پاییز برویم

همه‌ی ما در زندگی نیاز به تغییر و تنوع داریم. خانه جایی است که مهم‌ترین اوقات خود را آنجا سپری می‌کنیم. برای جلوگیری از کسالت و دل‌مردگی باید دست به ایجاد تغییرات زد. برای اعمال تغییرات در طراحی داخلی منزل نیازی به هزینه‌های هنگفت نیست. گاهی فقط کافی است جای مبل‌ها را تغییر داد، چند تا کوسن با رنگ گرم به مبل‌ها اضافه کرد٬ گلدان گلی روی میز گذاشت٬ رو تختی را عوض کرد و یا چند بطری رنگی به آشپزخانه اضافه کرد. تغییر دکوراسیون داخلی فضای خانه را از حالت ایستایی خارج می‌کند و در روحیه‌ی افراد خانواده باعث ایجاد نشاط و سرزندگی می‌شود. با به وجود آوردن تنوع در دکوراسیون داخلی خود و اعضای خانواده را از روزمرگی و تکرار دور می‌کنیم. بهتر است خود را به دست طبیعت بسپاریم و با آن همراه شویم. با تغییر فصل‌ها حس و حال تازه‌ای به خانه بدهیم. با آمدن فصل پاییز بهتر است با اعمال تغییراتی در اتاق نشیمن به استقبال آن برویم.

 

ادامه مطلب