چیدمان اتاق نوزاد
ادامه مطلب
دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

اتاق نوزاد خود را چگونه بچینیم؟

دکوراسیون اتاق نوزاد از آن دکوراسیون هایی است که نیاز به وسواس خاصی دارد. اغلب والدین در انتخاب وسایل مورد نیاز و چگونگی چیدمان این وسایل سردرگم هستند.

ادامه مطلب

دکوراسیون اتاق نوزاد
ادامه مطلب
کودک و نوجوان

دکوراسیون اتاق نوزاد

دکوراسیون اتاق نوزاد اگر نگوییم مهمترین یکی از بااهمیت‌ترین دکوراسیون‎هاست. چرا که دکوراسیون اتاق نوزاد به طور مستقیم بر او، شناختش از جهان و رشد ذهنی و جسمی‌اش تاثیر خواهد گذاشت و این محیط اولین محیطی است که نوزاد زندگی زمینی را در آن تجربه می‌کند. از این رو باید امن و پاسخگوی خواست‌ها و نیازهای یک نوزاد و البته مادر او باشد که قرار است برای چند ماه تا چند سال بیشترین زمان خود را در این اتاق سپری کنند. چیدمان اتاق نوزاد از آن جهت جالب است که صاحب اتاق هنوز وجود خارجی ندارد و خانواده‌ها در حساس‌ترین و پراضطراب ترین و در عین حال خوشحال‌ترین دوره زندگی‌شان قرار دارند. اگر شما هم منتظر آمدن یک نوزاد هستید. احتمالاً این روزها کمی احساس اضطراب دارید و همین اضطراب تصمیم گیری برای دکوراسیون اتاق نوزاد را سخت می‌کند. در این صورت پیشنهاد ما به این است که به جای اینکه نگرانی‌ها را مرور کنید، به تزیین اتاق کودک دلبندتان فکر کنید تا بهترین و مفیدترین فضا را برای این جهانی شدن مهیا کنید.

ادامه مطلب

روانشناسی رنگ‌ها در دکوراسیون اتاق نوزاد
ادامه مطلب
اتاق خواب

روانشناسی رنگ‌ها را برای دکوراسیون اتاق نوزاد بدانیم

رنگ‌های گرم به‌طورکلی رنگ‌های گرم موجب شادی و راحتی می‌شوند. به‌کارگیری سایه‌های تیره از رنگ قرمز، نارنجی و زرد در دکوراسیون اتاق نوزاد می‌توانند ذهن کودک...

ادامه مطلب

نکات کلیدی پیرامون دکوراسیون اتاق نوزاد
ادامه مطلب
کودک و نوجوان

نکات کلیدی پیرامون دکوراسیون اتاق نوزاد

دکوراسیون اتاق نوزاد از آن دست دکوراسیون هایی است که نیاز به وسواس خاصی در چیدمان دارد. اغلب والدین در انتخاب وسایل مورد نیاز و چگونگی چیدمان این وسایل سردرگم هستند. لازمه ی یک چیدمان درست و مناسب برای اتاق نوزاد، مطالعه ی مطالبی پیرامون روحیات کودک، تاثیر محیط در شکل گیری شخصیت، نحوه ی چیدمان درست و اصولی وسایل و چگونگی انتخاب جنس و رنگ تجهیزات اتاق کودک می باشد. در این مطلب سعی شده تا با بیان نکاتی کلیدی پیرامون دکوراسیون اتاق نوزاد، نکاتی کاربردی در اختیار والدین قرار دهیم تا اتاق نوزاد عزیزشان را با رعایت اصول و بهره گیری از خلاقیت خودشان آماده سازی کنند.

ادامه مطلب