ایده هایی برای دکوراسیون اتاق نشیمن کوچک در سال 2019
ادامه مطلب
معماری و دکوراسیون خانه

ایده هایی برای دکوراسیون اتاق نشیمن کوچک در سال ۲۰۱۹

زمانی که پروژه بازسازی یا تغییر دکوراسیون را شروع می کنیم، مهم است که به فضا و نیازهایی که از آن انتظار داریم به خوبی فکر کنیم. بنابراین اگر تصور می کنید که بدون توجه به اندازه، مبلمان و لوازم خود و سبک زندگی تان می توانید یک چیدمان دلخواه داشته باشید بهتر است این مطلب را تا انتها بخوانید. از ترندهای چیدمان اتاق نشیمن کوچک در سال ۲۰۱۹ ایده بگیرید.

ادامه مطلب

چیدن اتاق نشیمن
ادامه مطلب
دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

هنگام چیدن اتاق نشیمن این اشتباهات را مرتکب نشوید

آیا تا به حال احساس کرده‌اید که دکوراسیون اتاق نشیمن شما نامناسب است و نتوانستید به درستی آن را طراحی کنید؟ اتاق‌ نشیمن یکی از پر استفاده‌ترین فضاهای خانه است که نیاز به یک دکوراسیون خوب دارد تا جریان رفت و آمد در این فضا به خوبی شکل بگیرد. رعایت فاصله و چیدمان صحیح مبلمان در اتاق نشیمن دو عنصر کلیدی در راحتی و کاربردی بودن این مکان هستند. ما در این مطلب به چند مورد از اشتباهاتی که در هنگام چیدمان اتاق نشیمن ممکن است اتفاق بیافتد اشاره خواهیم کرد تا زمانی که شما تصمیم به تغییر دکوراسیون اتاق نشیمن خود گرفتید با رعایت آنها به نتیجه بهتری دست یابید.

ادامه مطلب

اشتباهات رایج در طراحی اتاق نشیمن
ادامه مطلب
دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

۴ اشتباه رایج در طراحی اتاق نشیمن

احتمالاً شما نیز باور دارید که اتاق نشیمن مهم‌ترین فضا در طراحی دکوراسیون خانه محسوب می‌شود. اما این تنها یک روی سکه است چرا که همین فضا زمینه‌ای بسیار مستعد برای اشتباهات بزرگ و رایج در طراحی داخلی است. از جمله این اشتباهات انتخاب رنگ‌های نادرست، ابعاد ناهماهنگ و کاربرد نادرست یا به کارنبردن برخی عناصر دکوراتیو برای دیوارها و سایر بخش های منزل است که تأثیر منفی زیادی در نتیجه طرح و میزان خشنودی ساکنان خانه می‌گذارد. به‌هرحال اگر تصور می‌کنید که در آینده ممکن است نتایج مأیوس‌کننده‌ای در طراحی اتاق نشیمن منزل خود به دست آورید این مطلب را از دست ندهید. به یاد داشته باشید که گاهی ترفندهای کوچک نتایج حیرت‌انگیزی به همراه دارند.

ادامه مطلب

چیدمان اتاق نشیمن
ادامه مطلب
نشیمن و پذیرایی

راه‌هایی برای چیدمان اتاق نشیمن بدون مبل و کاناپه!

دلایل مختلف و بسیاری وجود دارد که شما را از گذاشتن مبل و کاناپه در اتاق نشیمن منصرف می‌کند و در نتیجه کاربرد مبل برای شما کم‌رنگ‌تر می‌شود. ممکن است اتاق نشیمن منزل شما کوچک باشد و فضای لازم برای مبلمان و کاناپه نداشته باشد. یا اینکه ترجیح می‌دهید از وسایلی که مخصوص نشستن هستند و می‌توانند جای خالی کاناپه را پر کنند، استفاده کنید. در این مطلب با راه‌های مختلف جهت جایگزینی مبلمان و کاناپه با اشیاء جذاب و پرکاربرد دیگر آشنا خواهید شد.

ادامه مطلب

پالت رنگ متفاوت برای اتاق نشیمن مدرن
ادامه مطلب
نشیمن و پذیرایی

یازده پالت رنگ متفاوت برای یک اتاق نشیمن مدرن

آیا تابه‌حال فکر کرده‌اید که چرا بعضی از اتاق‌های نشیمن مدرن، راحت و گیرا به‌نظر می‌رسند و برخی دیگر نه؟ اجازه دهید تا رازی را درباره طراحی اتاق نشیمن برای شما بازگو کنیم. در واقع یکی از عوامل تاثیرگذار در جذابیت این فضا استفاده از رنگ های مناسب است. بهتر است به جای استفاده از رنگ‌های متنوع که تناسبی با هم ندارد از سایه‌های هماهنگ کمک بگیرید. این رنگ‌ها کمک می کنند تا فضای اتاق نشیمن شما از حالت "خوب" به درجه "عالی" و شگفت‌انگیز برسد.

ادامه مطلب

چیدمان مبلمان اتاق نشیمن
ادامه مطلب
دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

۷ نکته در چیدمان مبلمان اتاق نشیمن

چیدمان مبلمان در اتاق نشیمن خانه، تأثیر مستقیمی بر فضای اتاق دارد. در چگونگی قرار دادن مبلمان در این اتاق، نکات مختلفی دخیل هستند که حین دکوراسیون می‌بایست حتماً به آنها توجه شود.

ناگفته نماند که مدل و سایز مبلمان و همچنین بزرگی و کوچکی فضای اتاق نشیمن در چینش مبلمان نیز بسیار مؤثر است. علاوه بر این باید دقت داشته باشید که نحوه چیدن مبلمان متناسب با دکوراسیون کل اتاق و وسایلی باشد که در اطراف مبلمان قرارگرفته‌اند، تا بتوانند به‌عنوان مکمل یکدیگر عمل کنند.

 در این مقاله به ۷ نکته اساسی برای چیدن مبلمان و فضای اتاق، خواه از بعد راحتی آسایش و خواه از جنبه معاشرتی چون گپ زدن با دوستان و اعضای خانواده، اشاره خواهیم کرد. دانستن و اعمال این نکات، تغییرات محسوسی را در خانه ایجاد می‌کند.
 

ادامه مطلب

دکوراسیون اتاق نشیمن
ادامه مطلب
نشیمن و پذیرایی

دکوراسیون اتاق نشیمن

در اغلب خانه ها دکوراسیون فضای نشیمن به گونه ای است که تلویزیون در معرض دید قرار دارد.اما اگر عده ای موافق این مطلب نباشند و نخواهند تلویزیون همیشه در نمای فضای نشیمن دید شود،چه باید کرد؟

ادامه مطلب

اتاق نشیمن
ادامه مطلب
نشیمن و پذیرایی

اتاق نشیمن

در اینجا می خواهیم نگاهی داشته باشیم به روندی که اتاق نشیمن را در سراسر جهان در سال پیش رو شکل می دهد.برخی از این طرح های انتخاب شده به نظر می آید ادامه طرح های برتر نیمه دوم سال گذشته است.در حالیکه برخی دیگر توسط رهبران صنعت و طراحان برتر دنیا تعریف شده اند و سپس آنهایی که توسط صاحبان خلاقشان و علاقه آنها به سبکی خاص طراحی شده اند.اگر شما به فکر تغییر دکوراسیون اتاق نشیمن خود هستید این عناصر مد روز را از دست ندهید.

ادامه مطلب

دکوراسیون داخلی 2015
ادامه مطلب
معماری و دکوراسیون خانه

دکوراسیون داخلی ۲۰۱۵

در این خانه ۳۹.۶    متری، به وضوح نوری   که از بالکن وارد خانه شده و به آن روشنایی می بخشد را   می توان احساس کرد .در دکوراسیون داخلی این منزل مسکونی،چوب به عنوان مصالح اصلی در نظر گرفته شده است.

ادامه مطلب