ساده اما کاربردی!
ادامه مطلب
طراحی صنعتی

ساده اما کاربردی!

“Leaning Loop” وسیله‌ای است که “Jason van der Berg” آن را در سال ۲۰۱۴ و با کمک موسسه “Urbanworm Design” طراحی کرده است. این محصول یک وسیله چند منظوره عمودی برای سازمان‌دهی وسایل است که از چوب خالص ساخته‌شده‌است.

ادامه مطلب

معتبرترین جایزه معماری جهان
ادامه مطلب
رویدادها

معتبرترین جایزه معماری جهان “نوبل معماری” سال ۲۰۱۵ به چه کسی رسید ؟!

جایزه معماری پریتزکر “Pritzker Architecture Prize” در سال ۲۰۱۵ را آقای “Freir Otto” از کشور آلمان دریافت نمود. او یک معمار رویاپرداز بود و پیشرو در استفاده از مواد سبک و محافظ منابع طبیعی ، او به استفاده بهینه از مواد و متریال معتقد بود و می گفت که معمار می باید کمترین فشار را به طبیعت وارد آورد ، او رویا پردازی بود که هیچگاه اعتقاد خود را به اینکه معمار می تواند دنیای بهتری برای مردمان بسازد را فراموش نکرد .

ادامه مطلب

معماری داخلی
ادامه مطلب
فضای آموزشی و کتابخانه

معماری داخلی

Odonnell اولین موسسه ی تاریخ هنر در عصر دیجیتال است که در آن تمام اسناد پژوهشی و محتوای دیجیتال مرتبط با تاریخ هنر نگه...

ادامه مطلب

داستان خود را بگویید!
ادامه مطلب
سبک زندگی

داستان خود را بگویید!

همه ما در زندگی روزمره خود میان حرف‌هایمان داستان‌ها و خاطرات زیادی را بیان می‌کنیم تا شنونده را با خودمان همراه کرده و به درک بهتر مطلب مورد نظرمان کمک کنیم و شنونده نیز از شنیدن این داستان‌ها لذت می‌برد. این موضوع فقط در مورد صحبت‌های شخصی و روزمره نیست بلکه در مراتب حرفه‌ای‌تر نیز بسیار کاربرد دارد و یکی از این زمینه‌ها طراحی و معماری است.

ادامه مطلب

5 غرفه برتر در اکسپو میلان 2015
ادامه مطلب
نمایشگاه و غرفه سازی

۵ غرفه برتر در اکسپو میلان ۲۰۱۵

یک عکاس معتبر رومانیایی به نام Laurian Ghinitoiu عکس های خود را از نمایشگاه میلان ، همراه با رتبه بندی خود را از ۵ غرفه برتر را به اشتراک گذاشته است . با این بهانه عکس های زیبای تهیه شده به وسیله اواز این ۵ غرفه را درزیر به نمایش می گذاریم.

ادامه مطلب

22squared بزرگترین آژانس تبلیغاتی آتلانتا
ادامه مطلب
فضای اداری

۲۲squared بزرگترین آژانس تبلیغاتی آتلانتا

۲۲squared یکی از بزرگترین آژانس های تبلیغاتی دیجیتال در ایالات متحده امریکاست که در حوزه های پخش،دیجیتال ،اجتماعی، موبایل و تجزیه و تحلیل تمرکز دارد.دفتر مرکزی این شرکت در آتلانتا در ایالت جورجیا واقع است.

ادامه مطلب