مبلمان اداری
ادامه مطلب
فضای اداری

معرفی و شناخت دسته بندی مبلمان اداری

صندلی اداری امروزه به عنوان یکی از ابزارهای کاملاً تخصصی شناخته می شود که با تجهیزات مورد استفاده در منازل و مشاغل آزاد تفاوت های اساسی دارد. در فضاهای اداری کمبود مساحت از یک سو و محدودیت استفاده از اشیا و لوازم دکوراتیو از سوی دیگر موجب شده تا مبلمان اداری افزون بر کارایی خاص خود عهده دار زیبایی و جلوه بیشتر اماکن اداری نیز باشند. از سوی دیگر تنوع مبلمان اداری تنها به طرح‌ ها و رنگ‌ ها خلاصه نمی‌ شود.

ادامه مطلب

نمایشگاه مبلمان اداری
ادامه مطلب
رویدادها

نگاهی به نمایشگاه مبلمان اداری و اهداف آن

یکی از بزرگترین نمایشگاه ها در ایران نمایشگاه مبلمان اداری Hofex است که هر ساله  در دی ماه در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار میشود و سال گذشته ششمین دوره ی این نمایشگاه برگزار شد. ماه آینده نیز از۲۱ تا ۱۴ دی ماه هفتمین دوره ی آن برگزار خواهد شد.

نمایشگاه مبلمان اداری Hofex نمایشگاهی منحصربه فرد در بازار مبل خاورمیانه به حساب می آید و هر ساله از سایر شهر های ایران و همچنین کشورهای دیگر از این نمایشگاه بازدید می شود. در ادامه نگاهی می اندازیم به جزئیات این نمایشگاه پرطرفدار.

ادامه مطلب

قیمت مبلمان اداری
ادامه مطلب
راهنمای خرید

قیمت مبلمان اداری در پاییز ۹۶ (مبل اداری)

قیمت مبلمان اداری همواره یکی از دغدغه های خریداران بوده است. به خصوص امروزه که با توجه اهمیت راندمان کاری و تاثیر محیط بر فعالیت کارکنان، فضای اداری نیز همچون منازل مورد توجه قرار گرفته است و مبلمان اداری با تنوع بالایی عرضه می‌شود. خود این امر یعنی تنوع مبلمان اداری و تنوع قیمت مبلمان به سردرگمیخریداران و تردید بیشتر آن ها در هنگام خرید دامن می زند. نتیجه آنکه تصمیم گرفتیم با استفاده از اطلاعات شفاف و به روز موجود در وب سایت خوگر در حوزه انواع مبلمان اداری مروری بر قیمت مبلمان اداری در پاییز سال جاری داشته باشیم
 

ادامه مطلب

ست مبلمان اداری
ادامه مطلب
راهنمای خرید

۵ ست مبلمان اداری که می‌تواند فضای اداری شما را تحسین برانگیز کند

پیش از آنکه بحث را آغاز کنیم، این سؤال از خود بپرسید که زیبایی محیط کاری تا چه میزان برای شما اهمیت دارد؟ به نظر می‌رسد که در دنیای امروز، به همان اندازه که چیدمان محیط خانه مهم است، دکوراسیون محیط کاری نیز اهمیت دارد. اگر قرار باشد طی سال‌های متوالی به‌طور روزانه ساعات طولانی را در یک محیط به فعالیت کاری بپردازید، دکوراسیون و چیدمان عناصر مختلف در آن همانند منزل و اتاق خوابتان اهمیت پیدا می‌کند. با این حال، عناصر دکوراتیو مورد استفاده در یک محیط اداری، کاملاً با فضای منزل متفاوت است. در چنین فضایی، مبلمان اداری اعم از میز و صندلی و کتابخانه بیش از هر چیز دیگر، مورد نیاز و توجه قرار می‌گیرد. در نتیجه تناسب این وسایل با یکدیگر به لحاظ ابعاد، فرم و رنگ در ایجاد فضایی دلپذیر نقشی مؤثر دارد. این موضوع سبب شده تا طراحان مبلمان اداری تصمیم به ساخت ست‌هایی هماهنگ و جذاب بگیرند.

ادامه مطلب

مبلمان اداری ایران
ادامه مطلب
فضای اداری

با بعضی از بازیگران در صحنه مبلمان اداری ایران آشنا شویم

بازار مبلمان اداری در ایران یکی از عرصه‌های نمایش موفقیت شرکت‌های ایرانی محسوب می‌شود. برای پی بردن به این موضوع کافیست سری به بازار مبلمان اداری بزنید و از تنوع محصولات عرضه‌شده توسط شرکت‌های داخلی شگفت‌زده شوید. با این حال شاید خالی از لطف نباشد که با تولیدکنندگان ایرانی این محصولات نیز آشنا شوید. بازیگران عرصه تولید مبلمان اداری که هر یک سال‌ها در این زمینه فعالیت کرده‌اند و با تجارب ارزشمند خود این روزها محصولاتی باکیفیت و هم‌رده با رقیبان خارجی به بازار عرضه می‌کنند.
رضایت مشتریان از کیفیت مبلمان اداری تولید داخل ما را در معرفی هرچه بیشتر سازندگان ایرانی مشتاق‌تر کرد و تنوع بی‌نظیر محصولات آنها موجب شد تا در سه دسته‌بندی مختلف شما را صحنه‌گردانان مبلمان اداری ایران آشنا کنیم.

ادامه مطلب

چیدمان مبلمان اداری
ادامه مطلب
فضای اداری

چیدمان مبلمان اداری

دکوراسیون فضا و چیدمان مبلمان اداری یکی از بخش‌های دکوراسیون داخلی است که امروزه بسیار بیش از گذشته موردتوجه قرار می‌گیرد و در دنیایی که برندینگ حرف اول را می‌زند می‌تواند یک امتیاز برای سازمان‌ها و شرکت‌ها تلقی شود. حتماً در مراجعات به خود مکان‌های اداری مختلف به این تفاوت دقت کرده‌اید. در مواجهه با محیط‌هایی که در آن‌ها نه‌تنها به زیبایی و دکوراسیون توجه خاصی نشده بلکه راحتی کارکنان و مراجعه‌کنندگان نیز موردتوجه نبوده اولین احساسی که ناخودآگاه در مراجعه‌کننده شکل می‌گیرد آشفتگی و عدم اطمینان از دستیابی به نتیجه موردنظرش است.  در مقابل آن حضور در فضاهایی که  به‌دقت و زیبایی دکور شده‌اند از همان بدو ورود موجب ایجاد  احساس احترام و شایستگی برای سازمان یا شرکت و جلب اطمینان و اعتماد مراجعه‌کننده می‌شود.  آموزه‌های منابع انسانی می‌گوید اولین مخاطب و مشتری هر شرکت کارکنان آن هستند. مطمئناً همین تفاوت احساس و برداشت در کارکنان است که منجر به احساس تعلق بیشتر و راندمان کار بهتر در کارکنان فضاهای نوع دو می‌شود! با این وصف نوآوری و خلاقیت در طراحی دکوراسیون اداری عنصری تجملی محسوب نمی‌شود. طراحی داخلی محیط‌های اداری به تقسیم درست فضا، جنس و رنگ مبلمان، میزها و صندلی‌ها و البته نوع قرارگیری آنها بستگی دارد. در مبلمان اداری، راحتی و زیبایی دو معیاری هستند که باید به میزانی یکسان موردتوجه قرار گیرند. راحتی این محصولات به میزان زیادی به نحوه ساخت آنها در کارخانه ارتباط دارد و خریدار تنها باید به هنگام انتخاب میزان راحتی مطلوب خود را در نظر بگیرد. حال‌آنکه زیبایی و جذابیت به ترکیب، چیدمان و نوع انتخاب شما بستگی دارد. در این مطلب تلاش کرده‌ایم تا نکاتی را پیرامون چیدمان و جذابیت فضاهای اداری بزرگ و مدرن بیان کنیم. نکاتی که کمتر در نوع دکوراسیون رایج در کشور ما مورد توجه قرار می گیرد. 

ادامه مطلب

صندلی مینیمالی
ادامه مطلب
طراحی صنعتی

رونمایی از یک صندلی مینیمال در ارگاتک

صندلی مینیمالی خلاقانه ای که تصاویر آن را در ادامه مشاهده می کنید با نام صندلی شناور ، توسط طراح بلژیکی Jalain Gilles طراحی شده و در نمایشگاه ارگاتک ۲۰۱۶ در معرض بازدید عموم قرار گرفته است.

ادامه مطلب

Armada Collection مجموعه صندلی آرمادا ( ناوگان دریائی)
ادامه مطلب
طراحی صنعتی

Armada Collection مجموعه صندلی آرمادا ( ناوگان دریائی)

کشتی های بادبانی مربوط به ناوگان های دریائی عظیم و فاتح قدیمی الهام بخش طراحی این مجموعه توسط طراح کروات “zoran jedrejcic” بوده است.

ادامه مطلب