چه کابینتی مناسب آشپزخانه شماست؟
ادامه مطلب
آشپزخانه

چه کابینتی مناسب آشپزخانه شماست؟

کابینت نقش مهمی در دکوراسیون آشپزخانه و حتی خانه شما دارد. کابینت ها فضای گسترده ای از خانه را اشغال می کنند و چه زیبا باشند و چه نامتناسب با دکوراسیون، به سرعت به چشم می آیند. برای انتخاب دکوراسیون شما باید دست به انتخاب های متعددی بزنید؛ از تصمیم گیری در مورد، جنس و رنگ و شیوه باز و بسته شدن در تا ترکیب بندی چیدمان آن ها کنار هم و یا سبک و استایل کابینت. در این مطلب، راهنمای خلاصه اما جامع برای انتخاب کابینت آماده کرده ایم. البته انتخاب کابینت پایان کار نیست و تازه باید به این فکر کنید که چطور فضای میان کابینت ها را به جدیدترین شیوه ها تزئین کنید تا آشپزخانه که قلب خانه شماست، علاوه بر کاربردی بودن بر حس زیبایی شناسی شما و خانواده تان نیز احترام بگذارد.

ادامه مطلب

طراحی کابینت آشپزخانه
ادامه مطلب
آشپزخانه

طراحی کابینت آشپزخانه

برند آلمانی warendorf طراحی خلاقانه ی کابینت آشپزخانه ای  که تصاویر آن را  در ادامه مشاهده می کنید، انجام داده است.درنگاه اول این کابینت بسیار ساده و شبیه به سایر مدل ها به نظر می رسد.

ادامه مطلب

دکور کابینت
ادامه مطلب
طراحی صنعتی

دکور کابینت

شرکت سوئدی Claesson Koivisto Rune  که در زمینه ی معماری و طراحی صنعتی فعالیت می کند در سال ۱۹۹۵توسط سه طراح به نام های Mårten Claesson, Eero Koivisto و Ola Rune در شهر Stockholm تاسیس شده است. این شرکت کمدها و کابینتهای مینیمالی ، زیبا و رویایی را طراحی نموده است

ادامه مطلب