استند گل
ادامه مطلب
دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

چند نمونه استند گل زیبا برای فضای داخلی خانه

تصور کنید تعداد زیادی گیاه آپارتمانی در اندازه های مختف دارید. آنها را کجا قرار می دهید؟ روی طاقچه پنجره ها، روی قفسه های از پیش ساخته و یا روی استندهای گل؟

ادامه مطلب

نگهداری از گیاهان سبز در آپارتمان
ادامه مطلب
سبک زندگی

نگهداری از گیاهان سبز در آپارتمان‌های مدرن امروزی

وقتی صحبت از نمایش و نگهداری گیاه در فضاهای آپارتمانی‌ست مسائل زیادی پیش روی ما قرار می‌گیرند. اکثر ما در طول روز غرق کار...

ادامه مطلب

خانه خود را بهاری کنید
ادامه مطلب
books

خانه خود را بهاری کنید: چند روش برای استفاده از گیاهان

حتماً برای شما هم پیش آمده که به بازار گل و گیاه یا گل فروشی بروید و با دیدن گیاهان سبز زیبا دست و دلتان بلرزد که کاش می‌شد از این گیاهان در خانه یا محل کارتان استفاده کنید. اما بزرگ‌ترین مانع برای این کار این است که ندانیم کجا و چگونه می‌توان از این گیاهان سبز به عنوان عنصری مؤثر در دکوراسیون استفاده کرد.مسلماً این کار نیز مانند سایر انواع دکوراسیون نیاز به صرف کمی وقت، استفاده از ذوق و خلاقیت و البته کمی هزینه دارد. با یک جستجوی ساده می‌توانید ایده‌های بسیاری بگیرید و متناسب‌ترین ایده با فضای مورد نظرتان را انتخاب کنید. حال که در آستانه بهار هستیم درنگ نکنید و از مطالعه این مطلب کوتاه که می‌تواند شما را سر ذوق بیاورد و ایده اولیه را به شما بدهد شروع کنید. در زیر بخشی از فضاهایی را که می‌توانند برای نگهداری و نمایش گل و گیاه در فضای داخلی استفاده شوند مرور خواهیم کرد.

ادامه مطلب

کافه کتاب Rong Bao Zhai
ادامه مطلب
فضای آموزشی و کتابخانه

کافه کتاب Rong Bao Zhai

این پروژه در خیابانی مشهور در پکن به نام Liulichang قرار گرفته است که در اصل مکانی برای فروش کتاب ، نقاشی های چینی ، نشریات خوش نویسی و کتاب های باستانی است . این فروشگاه کتاب با معماری شبه کلاسیک طراحی شده است و مساحت کل این مجموعه ۳۰۰ متر مربع است .

ادامه مطلب

دکور باغ
ادامه مطلب
فضای باز

دکور باغ

طراحی و اجرای یک چشم انداز زیبا یکی از ضروریات هر پروژه ای است.دکورباغ مفهومی نقش بسته بر سرزمین و برآمده از فرهنگ و شکل گرفته در آداب و رسوم مردمان است . امروزه تولید و نو آوری مصالح در بخش ساختمان با توجه به رونق ساختمان سازی در جامعه با رشد سریعی روبروست ؛ اما شناخت وانتخاب صحیح مصالح برای باغ سازی امرییست که علاوه بر حس زیبایی شناسی ،نیاز به تجربه در مورد تغییرات احتمالی این مصالح در برابر شرایط جوی داراست .

ادامه مطلب

رستوران Sushi Samba
ادامه مطلب
فضای رستوران و غذاخوری

رستوران Sushi Samba

مطلوبیت خوراک ارایه شده، چیدمان مناسب و پاکی و تمیزی می‌تواند در کیفیت رستوران و شهرت آن نقش به سزایی داشته باشد ولی واقعا هیچ چیز لذت بخش تر از غذا خوردن در رستورانی با طراحی و چشم انداز زیبا نیست.در سالهای گذشته لندن از لحاظ رتبه بندی بعد از پاریس و رم قرار داشت ولی امروزه رستوران‌های لندن به گران‌ترین رستوران‌های جهان تبدیل شده‌اند و از توکیو، پاریس و نیویورک و رم پیشی‌ گرفته‌اند.

ادامه مطلب

22squared بزرگترین آژانس تبلیغاتی آتلانتا
ادامه مطلب
فضای اداری

۲۲squared بزرگترین آژانس تبلیغاتی آتلانتا

۲۲squared یکی از بزرگترین آژانس های تبلیغاتی دیجیتال در ایالات متحده امریکاست که در حوزه های پخش،دیجیتال ،اجتماعی، موبایل و تجزیه و تحلیل تمرکز دارد.دفتر مرکزی این شرکت در آتلانتا در ایالت جورجیا واقع است.

ادامه مطلب