کوسن زمینی
ادامه مطلب
دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

خانه ای گرم و صمیمی با استفاده از کوسن زمینی در دکوراسیون

یکی از چیزهایی که در یک خانه گرم و صمیمی برای ایجاد یک فضای دنج به آن احتیاج است، کوسن و بالشتک های دکوراتیو و زیباست. این کوسن ها و بالشتک های زیبا نه تنها راحتی را چاشنی فضای خانه می کنند بلکه با داشتن ویژگی ها و گزینه های متفاوتی از رنگ و طرح، بافت های لوکس و الگوهای متعدد محیط را هیجان انگیز تر کرده و تعادل را در خانه حفظ می کنند.

ادامه مطلب

کوسن در دکوراسیون
ادامه مطلب
books, دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

راهنمای استفاده از کوسن در دکوراسیون

تزیین منزل می تواند کار سختی باشد به خصوص زمانی که محدودیت مالی داریم. اما خبر خوب این است که فرقی نمی کند فضایی که در اختیار دارید بزرگ است کوچک. شما می توانید با ایده هایی کم هزینه یک اتاق خالی را به فضایی گرم و صمیمی تبدیل کنید. یکی از این گزینه های کم هزینه که در چیدمان منزل به کمک شما می آیند کوسن ها هستند. استفاده از کوسن ها ممکن است ساده به نظر برسد اما این به معنای محدود بودن گزینه های پیش رو نیست. با ما همراه باشید تا با این عناصر کوچک و دوست داشتنی دکوراسیون منزل بیشتر آشنا شوید.

ادامه مطلب

سال نو؛ دکوراسیون نو
ادامه مطلب
دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

سال نو؛ دکوراسیون نو

با نزدیک شدن به ایام عید، شروع به خانه تکانی میکنیم و اکثراٌ دوست داریم همزمان دکوراسیون خانه خود را تغییر دهیم. فکر این موضوع ممکن است چند روز وقتمان را بگیرد و به نتیجه نرسیدن، میتواند مایوسمان کند و باعث شود چیدمان قبلی را نگه داریم. هشت ایده برای نو شدن میتواند کمکمان کند بهتر و مفیدتر فکر کنیم.

ادامه مطلب

6 نکته در مورد استفاده از کوسن در دکوراسیون
ادامه مطلب
معماری و دکوراسیون خانه

۶ نکته در مورد استفاده از کوسن در دکوراسیون

تعدادی کوسن که به درستی انتخاب شده باشند می توانند به هر فضایی رنگ و استایل منحصر به فرد ببخشند. در اینجا راهنمای سریع انتخاب بهترین کوسن ها را برای شما قرار داده ایم.

برای استفاده از کوسن در دکوراسیون باید به نکات زیر توجه کنید:

  1. پالت رنگ خود را مشخص کنید.
  2. اجازه دهید سبک اتاق تعداد کوسن های مورد نیاز را برای شما مشخص کند.
  3. کوسن هایی با اندازه و شکل های متفاوت را با هم تلفیق کنید.
  4. کوسن هایی با بافت های متفاوت انتخاب کنید.
  5. از کوسن ها برای ایجاد استایل و فضایی منحصر به فرد برای اتاق استفاده کنید.
  6. کوسن ها را با تغییر فصل عوض کنید.

ادامه مطلب

10 اصل استفاده از کوسن در دکوراسیون
ادامه مطلب
دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

۱۰ اصل استفاده از کوسن در دکوراسیون

برای تغییر و تحولات در دکوراسیون داخلی حتماً نیاز به تغییرات گران و پر هزینه نیست. با کمی خلاقیت و انتخاب هوشمندانه و هزینه کم می‌توانید با کمک کوسن‌های رنگی دکوراسیون خانه خود را به کلی تغییر دهید و رنگ مورد علاقه خود را به خانه خود بیاورید. انتخاب درست کوسن‌ها یک راه حل آسان و کم هزینه بر ای زیبا کردن و گرما بخشیدن به خانه‌ها هستند که با هر فصل و مطابق با سلیقه خود می‌توانید رنگ‌آمیزی آن را تغییر دهید. کوسن‌ها اگر به درستی انتخاب شوند می‌تواند تمام عناصر دکوراسیون داخلی را به هم متصل کنند و در فضا هماهنگی ایجاد کند. در این مطلب با ۱۰ اصل استفاده از کوسن در دکوراسیون خانه آشنا می‌شوید با ما همراه باشید.

ادامه مطلب

چیدمان صمیمی
ادامه مطلب
نشیمن و پذیرایی

با این کوسن ها، چیدمان صمیمی تری در خانه ایجاد کنید

یکی از چیزهایی که در یک خانه‌ی گرم و صمیمی برای ایجاد یک فضای دنج به آن احتیاج است، کوسن و بالشتک‌های دکوراتیو و زیباست. این کوسن‌ها و بالشتک‌های زیبا، نه تنها راحتی را چاشنی فضای خانه می‌کنند، بلکه با داشتن ویژگی ها و گزینه‌های متفاوتی از رنگ و طرح، بافت‌های لوکس و الگوهای متعدد، محیط را هیجان انگیز تر کرده و تعادل را در خانه حفظ می کنند.

ادامه مطلب

خرید کوسن
ادامه مطلب
معماری و دکوراسیون خانه

قبل از خرید کوسن به این شش سوال پاسخ دهید:

اگر شما نیز مانند خیلی از افراد به هنوز به معجزه حضور کوسن در
دکوراسیون منزل پی نبرده اید، شاید وقت آن شده باشد که همین حالا به صورت جدی به آن فکر کنید و این راه حل ساده برای تغییر و جلوه بخشیدن به فضای خانه را تجربه کنید! تجربه‌ی شخصی من در این مورد تجربه‌ای کم‌هزینه و دوست‌داشتنی بود.
درست لحظه‌ای که کوسن‌های جدید رنگی نمدی وارد منزل من شده و بر روی مبلمان جای
گرفتند، تفاوت عظیمی را در چهره‌ی منزل خود حس کردم.

شاید باورتان نشود اما انتخاب کوسن می‌تواند رنگ و
بوی جدیدی به دکوراسیون شما بخشیده و نقش مهمی در شادابی و نشاط منزل شما داشته
باشد. اما معیارهای انتخاب کوسن مناسب چیست؟ برای خریدن کوسن مناسب منزل خود،
ابتدا به این شش سؤال پاسخ دهید.

ادامه مطلب

استفاده از کوسن در دکوراسیون
ادامه مطلب
نشیمن و پذیرایی

استفاده از کوسن های جذاب در دکوراسیون داخلی

کوسن ها راهی آسان برای گرم تر کردن فضا هستند.آنها به محیط گرما، بافت و شخصیت میدهند و با هزینه ای اندک می توانید برای تغییر دکوراسیون خود از آنها استفاده کنید.آنها در انواع و اقسام رنگها، سایزها و از جنس های مختلف تولید می شوند .

ادامه مطلب

دکوراسیون اتاق خواب عروس
ادامه مطلب
اتاق خواب

دکوراسیون اتاق خواب عروس

ایجاد یک اتاق خواب راحت و رمانتیک به معنای کنار هم قرار دادن اجزا به صورتی است که زوجی که تازه ازدواج کرده اند احساس ارامش و راحتی نمایند . بعضی از این اجزا عبارتند از رنگ ،نور ، مبلمان و دکور . در زیر تصاویر ۱۵ دکور رمانتیک برای اتاق خواب عروس را می بینید که می توانند الهام بخش شما برای تزیین اتاق عروس باشند.

ادامه مطلب

مبل ال
ادامه مطلب
دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

مبل ال

مبل ال قطعه ای جدانشدنی از دکوراسیون داخلی است .کاناپه های (مدولار)که بیشتر افراد به آن مبلمان ال شکل می گویند از کنار هم قرار دادن تکه هایی از مبلمان تشکیل می شوند.مبل ال می تواند نیاز ها و خواسته های اکثر استفاده کنندگان را برآورده نماید.اما نکته ای که در استفاده از مبلمان ال حائز اهمیت است جانمایی آن می باشد.مبل ال نوعی مبلمان چند منظوره است که تقریبا در اتاق نشیمن با هر اندازه ای قابل استفاده است.

ادامه مطلب