صندلی های ارگونومیک
ادامه مطلب
محصول و طراح ماندگار

back app نسل جدیدی از صندلی‌های ارگونومیک

هنگامی‌که از صندلی اداری، کاری یا مطالعه صحبت به میان بیاید تصاویری مشابه در ذهن بسیاری از ما شکل می‌گیرد؛ یک تکیه‌گاه بلند، یک نشیمن‌ تخت و یک پایه پنج پر و ستاره‌ای. اما آیا تاکنون فکر کرده‌اید که یک صندلی اداری و کاری می‌تواند ظاهری کاملاً متفاوت با تصورات شما داشته باشد؟ صندلی back app همه این تصورات کلیشه‌ای را بهم می‌ریزد. در ادامه با این صندلی که یکی از جدیدترین و در عین حال متفاوت‌ترین صندلی‌های اداری است، بیشتر آشنا شوید.

ادامه مطلب

صندلی اداری متفاوت
ادامه مطلب
فضای اداری

یک صندلی اداری متفاوت از Humanscale

در سال‌های اخیر با افزایش میزان استفاده از کامپیوتر، صندلی اداری ارگونومیک بیش از آنکه یک محصول زیبا و لوکس باشد به یک وسیله ضروری تبدیل شده است. با این وجود، صندلی‌های اداری‌ کمی قادر به تحمل وزن کاربران مختلف هستند. همچنین اکثر صندلی‌های اداری برای ایجاد شرایط مناسب نشستن به تنظیمات پیچیده‌ای نیاز دارند. در این میان، شرکت Humanscale یک صندلی اداری هوشمند با نام Diffrient طراحی کرده که بدون کوچک‌ترین تنظیمی از سوی کاربر، امکان نشستن راحت را برای افراد مختلف فراهم می‌کند. این صندلی دارای یک سیستم حساس خودکار است که بر اساس وزن و ویژگی‌های فیزیکی بدن کاربر به‌طور اتوماتیک تنظیم می‌شود.

ادامه مطلب

توپ‌های ژیمناستیک
ادامه مطلب
فضای اداری

شورش توپ‌های ژیمناستیک، علیه صندلی اداری!

استفاده از توپ به جای صندلی! ایده‌ای که از کودکان زیاد دیده‌ایم اما ایده‌ی چندان کارآمدی برای بزرگسالان به نظر نمی‌رسد. به ویژه اگر قرار باشد توپ‌ها، جایگزین صندلی‌های اداری شوند. اما یک معمار و طراح ایتالیایی با محصول جدید خود نشان داده استفاده از توپ‌ها به جای صندلی راهکاری بسیار حساب شده است. این کار نه تنها حال و هوای محیط اداری را تغییر می‌‌دهد که تاثیر مثبتی هم بر سلامتی کارکنان می‌گذارد. با این توپ‌ها می‌توان با دنیای خسته کننده و تکراری صندلی‌های اداری خداحفظی کرد. از آن‌ها در ادامه بیشتر بخوانید.
 

ادامه مطلب

استانداردهای نوین تولید صندلی اداری
ادامه مطلب
رویدادها

روز جهانی استاندارد، نگاهی به استانداردهای نوین تولید صندلی اداری

انسان‌ها اگرچه در طول زمان یا لااقل طی چند دهه گذشته تغییرات فیزیولوژیک نداشته‌اند اما نیازهای جدیدی در اسباب و وسایل پیرامون خود احساس می‌کنند. بخشی از این نیازها به دلیل تغییراتی در شرایط زندگی و بخشی دیگر نیز با ظهور تکنولوژی‌های جدید در انسان‌ها شکل گرفته‌اند. انسان‌هایی که تا دیروز بر روی زمین می‌نشستند امروزه حتی برای نشستن بر روی صندلی نیز معیارهای متنوعی دارند. استانداردها نیز در گذر زمان دستخوش تغییرات زیادی شده‌اند به‌گونه‌ای که مبلمان اداری عصر حاضر چه در ساختار و چه در مواد اولیه تفاوت محسوسی با تولیدات دهه‌های گذشته دارد. این تفاوت موجب شده تا به بهانه روز ملی استاندارد، نگاهی به معیارهای جدید در تولید مبلمان و صندلی اداری داشته باشیم.

ادامه مطلب