کاربردی کردن اتاق کودک
ادامه مطلب
کودک و نوجوان

کاربردی کردن اتاق کودک برای سنین بالاتر

کودکان به سرعت بزرگ می شوند و نیازها و علاقه مندی های آنها نیز به مرور زمان تغییر می کند اما تغییر طراحی دکوراسیون...

ادامه مطلب

دکوراسیون اتاق خواب کودک
ادامه مطلب
معماری و دکوراسیون خانه

دکوراسیون اتاق خواب کودک

  این وظیفه پدر و مادر است که دکوراسیون اتاق خواب کودک را طوری طراحی کند که هم مورد علاقه فرزندشان باشد و او را تشویق کند بخشی از روز را در اتاقش بگذراند، هم به اندازه کافی کاربردی و امن باشد. اما حل این چالش چه طور امکان پذیر است؟ با رعایت اصول دکوراسیون. در ادامه این چند نکته اساسی برای طراحی دکوراسیون اتاق کودک را با هم خواهیم خواند.

ادامه مطلب

دکوراسیون اتاق کودک
ادامه مطلب
اتاق خواب

۷ روش برای استفاده از نقوش هندسی در دکوراسیون اتاق کودک

هندسه با وجود قدمت طولانی مدت که دارد، هنوز هم مبحثی جذاب است و به‌کارگیری آن در دکوراسیون اتاق کودک یا مهد کودک‌ها، به منظور ایجاد فضایی سرگرم‌کننده و پرانرژی، انتخاب مناسبی محسوب می‌شود.

این موضوع سبب شده تا طراحی به وسیله نقوش هندسی به یکی از شاخه‌های جذاب در دکوراسیون خانگی بدل شود و ما نیز تلاش کرده‌ایم تا در این مطلب چند قاعده ساده برای استفاده بیشتر از هندسه در اتاق خواب کودکان برای خلق فضایی سرگرم‌کننده را به شما ارائه دهیم.

ادامه مطلب

اتاق خواب کودک
ادامه مطلب
کودک و نوجوان

اتاق خواب کودک

پشت هر طراحی زیبا یک ایده ی قوی نهفته است، اتاق خواب کودک نیز از این اصل مستثنی نیست.اتاق خواب کودک علاوه براینکه مکانی برای استراحت است مکانی برای بازی و سرگرمی کودک می باشد و هنگام طراحی آن بایستی تمام جنبه ها در نظر گرفته شود تا در نهایت طرحی زیبا و کاربردی ایجاد گردد.

ادامه مطلب