سرپناهی برای مبتلایان به بیماری ایدز
ادامه مطلب
دکوراسیون درخدمت نیکوکاری

سرپناهی برای کشاورزان و مبتلایان به بیماری ایدز

در مجموعه طرحهای توسعه ی جامعه ، گروه بین المللی معماری JSC  با همکاری مرکز تحقیقات و توسعه ی بهداشت عمومیCOHED طرحی نو به نام خانه ی بطری را دریک جامعه ی روستایی و با رویکردی به بیماری ایدز ارائه کرده است .هدف از ساخت این پروژه بهبود کیفیت کشاورزی ، تقویت ارتباط در جامعه و کمک به مبتلایان و احیای رابطه آنها با اجتماع می باشد.

ادامه مطلب

جدیدترین دکوراسیون داخلی
ادامه مطلب
سایر فضاهای عمومی

جدیدترین دکوراسیون داخلی

در زیرتصاویرجدیدترین دکوراسیون داخلی مربوط به هتلی به نام هتل یخی را مشاهده می کنید.این هتل در روستای کوچک Jukkasjärvi در شمال سوئد واقع شده است.

ادامه مطلب

طراحی خانه ای زیبابا دید 360 درجه
ادامه مطلب
معماری و دکوراسیون خانه

طراحی خانه ای زیبابا دید ۳۶۰ درجه

این خانه را که در شمال شرقی بلغارستان واقع شده است ،معماران I/O طراحی کرده اند که شامل دیوارهای بیرونی ساخته شده از گابیون ونیز طبقه ی فوقانی با مناظری شگفت انگیز است.این خانه زیبا بر روی یک تپه در بالاترین گوشه ای از یک روستا، میان یک منطقه کشاورزی در شمال شرقی بلغارستان واقع شده است.، طراحی خانه ای زیبا با امکان دید ۳۶۰ درجه ای منطقه کشاورزی اطراف آن یکی ازکارهای شاخص این گروه معماری است .

ادامه مطلب

فروشگاه دوست داشتنی ،gelatoدر پرو
ادامه مطلب
سایر فضاهای عمومی

فروشگاه دوست داشتنی ،gelatoدر پرو

این فروشگاه دلپذیرکه مانند یک کارخانه شکلات سازی به سرعت می تواند نظر شما را به خود جلب نماید، در شهر Arequipa ، دومین شهر پرجمعیت پرو واقع شده است.

ادامه مطلب

طراحی دفتر Echoing Green
ادامه مطلب
فضای اداری

طراحی دفتر Echoing Green به طراحی Taylor & Miller Architecture & Design در شهر نیویورک

این پروژه از دو بخش تشکیل شده است.زمانی که مشتری برای طراحی این کار به ما مراجعه کرد این موضوع مطرح شد که به زودی دفتر آن ها به محلی بزرگتر منتقل خواهد شد.Taylor و Millerسیستم پارتیشن اداری و مبلمانی را توسعه دادند که از جعبه های تخته سه لایی در اندازه های مختلف و اشکال قائمه ساخته شده اند

ادامه مطلب

درب کشویی جهت پنهان نمودن این محل کار در خانه "Home office"
ادامه مطلب
طراحی صنعتی

درب کشویی جهت پنهان نمودن این محل کار در خانه “Home office”

این خانه، توسط استودیوی معماران مولونی ” Moloney Architects ” طراحی شده است و در بخشی از آن ، از یک درب چوبی کشوئی بزرگ اما سبک ، برای مخفی کردن دفتر کار در خانه “home office” از بخش غذاخوری ، استفاده شده است.

ادامه مطلب

طراحی خانه مد Furla در توکیو
ادامه مطلب
فضای تجاری و فروش

طراحی خانه مد Furla در توکیو توسط emmanuelle moureaux با تزریق رنگ در سیستم متحرک آن

برند مد ایتالیایی به نام Furla نمایشگاهی در پاییز و زمستان ۲۰۱۶-۲۰۱۵ برگزار کرد که در آن Emmanuelle طراحی سیستم رنگارنگ دکور را بر عهده داشت که با طراحی منحصر به فرد و استفاده از رنگ های مختلف طرحی نو و شاخص را به وجود آورد که بازدید کنندگان را به فضایی گرم و جذاب دعوت می کند.

ادامه مطلب