آباژورایستاده
ادامه مطلب
طراحی صنعتی

آباژور ایستاده طراحی نیک رنلی

آباژورها ازجمله وسایلی هستند که به شیک و به روز بودن خانه و دفتر کار کمک شایانی می کنند. حتی بسیاری از افراد از این وسیله روشنایی برای جذاب شدن مکان هایی که گیرایی ندارند استفاده می کنند چرا که به نظر می رسد آباژورها عاملی بسیار تأثیرگذار در لوکس شدن دکور رستوران ها، فروشگاه های بزرگ و دیگر مکان های تبلیغاتی و خصوصی محسوب می شوند.

ادامه مطلب

آباژور در دکوراسیون
ادامه مطلب
دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

نکاتی درباره استفاده از آباژور در دکوراسیون

بدون وجود آباژور در دکوراسیون نوری که از یک لامپ لخت ساطع می‌ شود به هر جهتی می‌ تابد و ممکن است چشم را آزار دهد. نگاه کردن مستقیم به نور لامپ نیز می‌ تواند به چشم آسیب برساند. گاهی از لامپ‌ های لخت در فضاهایی که نیازمند شدت نور بالا هستند استفاده‌ می‌ شود. اینها معمولا فضاهایی هستند که افراد مدت زمان کمتری را در آنها می‌ گذرانند مثل داخل کمد‌ها و یا راه‌ پله‌ ها.

ادامه مطلب

متفاوت‌ترین آباژورها
ادامه مطلب
محصول و طراح ماندگار

متفاوت‌ترین آباژورها از خلاق‌ترین طراحان

همه می‌دانیم که یکی از ساده‌ترین روش‌ها برای تزئین گوشه‌های خالی خانه و یا برای اضافه کردن نور ملایم در یک محیط تاریک استفاده از آباژور است. در حقیقت با قرار دادن آباژورها بر روی میزهای عسلی یا استفاده از انواع آباژور زمینی با پایه های بلند در جای مناسب می‌توانید تأثیر بسیار زیادی بر زیبایی دکوراسیون داخلی خانه خود بگذارید. بسته به سبک دکوراسیون خانه آباژور مدرن یا کلاسیک اغلب به عنوان یک مکمل در فضای نشیمن و پذیرایی یا اتاق خواب مورد استفاده قرار می‌گیرد. علاوه بر جنبه کاربردی آباژورها، طراحی و اجرای آباژورهای خاص و متفاوت یکی از عرصه های نمایش خلاقیت و توانمندی طراحان صنعتی و سایر طراحان مبلمان است. اگر چه بسیاری از این محصولات به تولید انبوه نمی رسد یا اگر هم برسند در کشور ما در دسترس نیستند اما دیدن آن ها خالی از لطف نیست و می تواند به تولید کنندگان ایده بدهد. ما در این مطلب ۱۰ آباژور زیبا و متفاوت از خلاق‌ترین طراحان را به شما معرفی می کنیم، با ما همراه باشید و از دیدن این تصاویر لذت ببرید.

ادامه مطلب