آشپزخانه مدرن

آشپزخانه فضایی است که اغلب نادیده گرفته می شود در حالیکه نشان دهنده روش زندگی و محلی برای گرد هم آمدن اعضای خانواده است. امروزه آشپزخانه مدرن یکی از محبوب ترین طرح های آشپزخانه می باشد.با ترکیبی از مواد مصنوعی و طبیعی و پالتی از رنگ های طبیعی براق تا مات شما می توانید آشپزخانه مدرن مورد نظر خود را طراحی کنید.این مسئله درست است که بسیاری از آشپزخانه ها فضایی باز ودر اصطلاح رایج اپن هستند اما اگر فضا دارای حداقل یک دیوار باشد امکانات بسیاری را برای طراحی به وجود می آورد.
در آشپزخانه مدرن رنگ ها اثری آنی و چشمگیر دارند از رنگ های درخشان و شاد تا رنگهای خنثی و مات.بیشترین رنگ های رایج در آشپزخانه مدرن قرمز،نارنجی،فیروزه ای،سبز زمردی،سیاه،نقره ای،کرم و سفید می باشند.سنگ طبیعی انتخاب محبوب برای سطح روی کابینت در آشپزخانه است.زیرا به راحتی تمیز می شود و خود نیز ظاهری تمیز دارد.گرانیت و مرمر شاید بهترین مصالح هستند زیرا در برابر درجه حرارت بالا مقاوم می باشند.

در حال حاضر لوازم پخت و پز و برقی آشپزخانه از فولاد ضد زنگ بیشترین استفاده را در آشپزخانه های مدرن دارند.در صورت امکان یخچالی با درفرانسوی و فریزری در قسمت پایین آن خریداری کنید.اگر آشپزخانه شما نیاز به فر برقی دارد آن را در ارتفاع بالاتر از کمر نصب کنید در این صورت بررسی و خارج کردن غذا از آن آسانتر خواهد بود.همچنین هود بزرگ به آشپزخانه شما ظاهری حرفه ای خواهد داد.

آشپزخانه های ساخته شده از چوب به خاطر زیبایی و گرمای خود از سایر آشپزخانه ها متمایز هستند.ولی ساخت چنین آشپزخانه هایی نیاز به استفاده از مصالح گرانتری را دارند.استفاده از چوب در آشپزخانه مدرن احساس گرما داده و جو طبیعی ایجاد می کند. چوب قابل استفاده در وسایل آشپزخانه مانند میز وصندلی ومقاوم وزیبا می باشد.

در اینجا فضای کاری فولادی ضد زنگ و سنگ خاکستری کابینت تضاد زیبایی با فضای سفید ایجاد کرده و هماهنگ با زیبایی مینیمال خانه می باشد.

کاشی های آبی دیوار آشپزخانه هماهنگ با کابینت های براق.