آب گرم Life Luxe به طراحی Red Box ID در Vancouver، کانادا

آیا ممکن است مدرنیسم و هنر نو ،هماهنگ با یکدیگر ، با هم تلفیق شوند؟ مطمئنا این امکان در Vancouver وجود دارد.مشتریان خواستار ساخت محیط آب گرم ارگانیک ، با بافت و هندسه مشخص و نیز رنگ های غنی و لوستر های درخشان شدند.فضایی با “روشنایی اروپایی”.
این مجموعه فضایی برای خدمات پوست ، مو ، زیبایی ،لیزر و … است که با همکاری گروهی بزرگ از چندین شرکت معتبر طراحی و اجرا شد و به فعالیت می پردازد.

معمار این طرح گفت : در جواب به خواست مشتریان ،پالت هایی با الهام از هنر نو را ،با مدرنیسم ،از طریق ترکیب رنگ هایی با نور سفید ،گرافیک های ارگانیک و مواد طلایی ،با مبلمان فلزی جلا داده شده و ترکیب منحنی ها با خطوط صاف ضخیم ،تلفیق کردیم .رنگ سفید مینیمالیستی صفحه طراحی شده ،در ترکیب با رنگ های شکلاتی،طلایی و زرد ،که در هنر نو به طور گسترده استفاده می شوند ،قرار می گیرد .خط قهوه ای گسترده شده در سرتاسر سالن ،که به دیوار ورودی و سقف ،زیبایی می بخشد،بر باز بودن سالن تاکید دارد .در مقابل ،تکرار خطوط زرد موازی ،به وضوح قسمت های فروشگاهی را که به طور قابل توجهی ، برای ارائه محصولات طراحی شده اند را مشخص می کنند .

کف پوش اپوکسی براق،مبلمان سفارشی و چراغ های آویز اروپایی به تجمل و زیبایی فضا می افزایند .این درحالی است که روشن و خاموش شدن نشانه هایی طلایی رنگ ،روی آینه های تمام قد،بخش انتظار را مشخص می کنند و موجب می شوند این بخش ،بزرگتر به نظر برسد. در این مجموعه به مشتریان کارت های هدیه در قالب هدیه حضور در فروشگاه اهدا می شود که با این کارت ها می توانند در مراجعات بعدی خود از تخفیفات ویژه ای برخوردار شوند .

Masha Tikhonova ،هنرمند محلی و طراح گرافیک ،مامور ساخت لوگو برای Lıfe Luxe شد.دو حرف L در لوگوی Life Luxe ،ممکن است مشهود به نظر برسد ،اما رنگ و طرح آن در حقیقت ،چهره صاحبان آبگرم و ارتباط خانواده ی آن ها با رنگ زرد،مثل مادر با صورت بلوند و رنگ قهوه ای،مثل دختر با صورت سبزه ، را نشان می دهد .طبیعت ارگانیک هنر نو ،در سرتاسر فضا ،حتی با نامگذاری هر اتاق درمان آبگرم به نام یک گل ، به جای شماره گذاری اتاق ها ،مورد استفاده قرار گرفته است.رنگ های الهام بخش ،در اتاق های زنبق ،ارکیده ،یاس ،پئونی و دیگر اتاق ها،زندگی دوباره ای را به این فضاهای خصوصی می بخشند.

پوشش شیشه ای نما ،به منزله ی بومی نقاشی برای گرافیک های سفارشی شد و منظره ای بدون مانع را ایجاد کرد.علاوه بر آن ،موجب کاهش چشمگیر صدای بیرون از فروشگاه ،برای فراهم آوردن مجموعه ی آبگرم آرامش بخش و دلپذیر شد.مجموعه ی آبگرم روزانه Life Luxe بعلاوه لیزر،بهترین های معماری معاصر و کلاسیک،مدرن و ارگانیک را برای ایجاد یک فضای زیبا،انعطاف پذیر،قابل دسترس و متفاوت ، تلفیق می کند به شکلی که افراد و مشتریان جذب طرح های گرافیکی زیبا و رنگ های منحصر به فرد این مجموعه می شوند و از حضور در فضای آن لذت می برند .
منبع:

Home

Home


http://thevmspace.com

ترجمه و گردآوری : مونا صباغیان