جدیدترین مطالب
ویژه

صندلی کودک، بایدها و نبایدها

بحث های زیادی بر سر خوبی یا بدی صندلی کودک شده است البته این را هم باید در نظر گرفت که انواع مختلفی از این صندلی ها موجود است.

ویژه

چطور بهترین صندلی اپن آشپزخانه را انتخاب کنیم؟

پیدا کردن یک صندلی اپن آشپزخانه می تواند تا حدودی چالش برانگیز باشد چون برای یک انتخاب شخصی و عالی باید عوامل زیادی را در نظر بگیرید.

ویژه

نکات خرید زیرپایی اداری

با گسترش تکنولوژی و تبدیل شدن کارها به کارهای ثابت که نیاز به یکجانشینی دارند سلامت افراد تهدید شده و به همین منظور محصولاتی برای گریز از این تهدیدها تولید و مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از این محصولات زیرپایی است.

ویژه

استیکر، مزایا و نکات خرید آن

استیکر دیواری یا برچسب دیواری، برچسب هایی هستند که مخصوص دیوار طراحی شده اند و می توان با آنها دیوار مکان های مختلف از جمله خانه، محل کار و یا هرجای دیگری را تزیین کرد.

تختخواب کودک و نوزاد

اولین و مهمترین بخش از سیسمونی تخت نوزاد است. شاید برخی خرید کمد و باکس و … را به تعویق بیندازند اما وجود تخت از روز اول حضور نوزاد در خانه ضروری است. به ویژه اگر فرزند کوچک دیگری داشته باشید.

راهنمای خرید بوفه و ویترین و تفاوت آنها

بوفه و ویترین دو اصطلاحی است که ما معمولا آن ها را به اشتباه به جای هم به کار می بریم. حتی ممکن است ویترینی بخریم که فروشنده و تولید کننده اسم بوفه روی آن گذاشته است.

۱۰ راه برای جا باز کردن در کمد های کوچک

اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که در عین لباس نداشتن برای پوشیدن، کمدهایشان هم جایی برای لباس جدید ندارد این مطلب حتما به درد شما می خورد.

صندلی انتظار و ویژگی های آن

حتما شما هم با من موافقید که انتظار کار سخت، ناخوشایند و استرس زاییست حال اگر فرد در شرایط و محیطی نامناسب نیز آن را تجربه کند این ناخوشایندی و استرس به مراتب بیشتر و بیشتر می شود.

میز آرایش و تفاوت آن با دراور

یکی از ابزار مهم برای خانم ها میز آرایش یا همان میز توالت است که دخترها عاشق آن هستند. ما می خواهیم در این مقاله آن را به شما معرفی کنیم و تفاوتش را با دراور به شما بگوییم.