جدیدترین مطالب
ویژه

رنگ ها را چگونه در اتاق خواب به کار ببریم؟

در طراحی دکوراسیون اتاق خواب یکی از آیتم های اصلی انتخاب رنگ است. طرح دیوار اتاق خواب نباید چشم را اذیت کند و در حقیقت باید رنگی باشد که شخص بعد از گذراندن یک روز پرمشغله به راحتی درون آن به آرامش دست یابد.

ویژه

طراحی باغ و سبک های مختلف آن

طراحی و اجرای یک چشم انداز زیبا یکی از ضروریات هر پروژه ای است. دکوراسیون باغ مفهومی نقش بسته بر سرزمین و برآمده از فرهنگ و شکل گرفته در آداب و رسوم مردمان است.

ویژه

ایده هایی برای داشتن یک سرویس بهداشتی لوکس

هنگامی که درباره دکوراسیون خانه فکر می کنیم بیشترین چیزی که به ذهنمان می آید دکور اتاق نشیمن است پس از آن نوبت به اتاق خواب و آشپزخانه می رسد اما کمتر کسی به فکر دکوراسیون سرویس بهداشتی می افتد.

ویژه

چگونه یک اتاق کنفرانس مناسب داشته باشیم؟

یکی از مهمترین اتاق های هر شرکتی که در اولین برخورد مراجعان می تواند آنها را تحت تأثیر قرار دهد اتاق کنفرانس است پس باید در چیدمان آن دقت لازم را به عمل آورد.

۶ ترفند برای تزیین میزهای کنار تخت یا پاتختی

یکی از عناصر مهمی که در اتاق خواب قرار دارد و معمولا به آن کم توجهی می شود میز کنار تخت یا همان پاتختی است. داشتن یک پاتختی زیبا و کاربردب در کنار تخت می تواند جلوه زیبایی به اتاق ببخشد.

چگونه مبل چرم مناسب انتخاب کنیم؟

مبلمان مناسب می تواند حس و حال خانه را عوض کند و به فضای خانه رنگ و بو و جلوه خاص و تازه ای ببخشد. مصرف کنندگان به یمن برخورداری از مواد اولیه جدید و صنعت ساخت نوین تقریبا می توانند مدل های نامحدودی از مبلمان را در طرح ها و قیمت های مختلف پیدا کنند

صندلی ماساژ چیست و چه زمانی باید از آن استفاده کرد؟

بسیاری از افراد در طول روز به دلیل کار روزانه درگیر ضعف عضلانی شده و حس بدی را تجربه می کنند. ما یک پیشنهاد جذاب برای این افراد داریم و آن هم استفاده از صندلی ماساژ است.

انواع مکانیزم های صندلی اداری

مکانیزم ها جزء اصلی صندلی های اداری هستند چیزی درست مانند قلب در بدن انسانها. با این وجود می بینیم که خیلی اوقات کنترل های تنظیم که در زیر صندلی قرار دارند مورد توجه و یا حتی مورد استفاده قرار نمی گیرند.

راهنمای خرید تختخواب و باکس تشک

اتاق‌ خواب فضایی است که افراد در آن به استراحت می پردازند از این‌ رو شاید این سؤال برای شما پیش بیاید که چگونه می‌ توان یک خواب راحت و بی‌ دردسر داشت.

خرید صندلی ماشین برای کودک

این بار و در آخرین مقاله از سلسله مقالات مربوط به صندلی کودک می خواهیم به صندلی ماشین کودک  بپردازیم که راهی اطمینان بخش و آرامش دهنده به والدین هستند.

چگونه صندلی کامپیوتر مناسب بخریم؟

آیا برای کار کردن با کامپیوتر از میز و صندلی مخصوص آن استفاده می کنید اگر پاسختان به این سؤال مثبت است و یا حتی اگر پاسختان منفی است پیشنهاد میکنیم این مطلب را از دست ندهید.