صندلی اداری نیلپر
فضای اداری

صندلی اداری نیلپر، یک انتخاب ساده و مطمئن

۰
(۰)

کمی درباره‌ی شرکت نیلپر بدانیم

شرکت نیلپر در سال ۱۳۷۱، فعالیت خود را با صندلی ویژه‌ی رایانه آغاز کرده است. این شرکت طی سالیان درازی که در زمینه‌ی مبلمان، به‌ ویژه مبلمان اداری فعالیت می‌کند، همیشه هدف خود را بر بالا بردن سطح کیفیت محصولات خود قرار داده است و برای این منظور از سیستم‌های گسترده‌ و مدرن مدیریتی استفاده می‌کند. همین موضوع باعث شده است که این شرکت درصد بسیاری از قطعات اولیه را در داخل مجموعه‌ی خود تولید کند. این شرکت با تأکید فراوانی که بر جلب رضایت مشتری دارید سعی می‌کند که از طراحی‌های دانش محور و با توجه به تمامی نیازهای کاربران استفاده کند. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توانید به وبسایت این مجموعه مراجعه کنید.

صندلی مدیریتی نیلپر

هنگامی که قصد خرید یک صندلی مدیریتی را داریم، به چه نکاتی توجه می‌کنیم. به‌جز راحتی این صندلی‌ها، ابهت آن‌ها نیز به‌تبع برای ما مهم است. فرقی نمی‌کند که قصد خرید یک صندلی ارزان قیمیت‌تر را دارید و یا این‌که می‌خواهید کمی بیشتر هزینه کنید. به‌هر حال در بین صندلی‌های مدیریتی نیلپر گزینه‌ی مناسب برای شما وجود دارد. در طراحی آن‌ها اصول ارگونومی رعایت شده‌است که در نتیجه آسایش شما نیز تضمین می‌شود. ظاهر مناسب، شکیل و پر ابهت را نیز می‌توانید در تمام این صندلی‌ها پیدا کنید. طیف قیمت این صندلی‌ها با توجه به مواد اولیه‌ی استفاده شده بین ۵۲۵،۰۰۰ تومان تا ۱،۲۰۰،۰۰۰ تومان متغیر است. شما می‌تواند بهترین کیفیت را با توجه به نیاز و امکاناتتان در تک تک این صندلی‌ها یافت کنید.

صندلی کارمندی و کارشناسی

این‌که در محیط کارمان روی چه نوع صندلی می‌نشینیم می‌تواند تأثیر فراوانی در نحوه‌ی کار کردن ما داشته باشد. به‌ این نکته پیش از این نیز اشاره کرده بودم. زمانی که صحبت از صندلی کارمندی می‌شود، با کاربران متعدد و متفاوتی رو به رو هستیم. پس صندلی انتخابی ما باید طوری طراحی شده باشد که بتواند امکان آسایش کاربران مختلف با خصوصیات ظاهری مختلف را ایجاد کند و جواب‌گوی نیازهای آن‌ها باشد. صندلی‌های کارمندی و کارشناسی نیلپر با به‌کار گرفتن اصول طراحی مدرن، درنظر گرفتن ارگونومی، سطح تحمل صندلی و بالا بردن کیفیت برای استفاده‌ی طولانی مدت می‌توانند گزینه‌های بسیار مطمئنی برای شما باشند. تنوع این صندلی‌ها بسیار زیاد است، پس می‌توانیم به‌راحتی آن‌ها را در انواع دکوراسیون فضای اداری جای دهیم. این صندلی‌ها علاوه بر اشکال متنوع دارای قیمت‌های متفاوتی نیز هستند که باعث می‌شود بتوانید با هر میزان بودجه‌ای یک صندلی پر کیفیت را در اختیار داشته باشید. قیمیت این صندلی‌ها از ۲۸۰،۰۰۰ تومان شروع می‌شود و تا ۸۵۰،۰۰۰ تومان نیز متغیر است.

حتما بخوانید:  میز کنفرانس شیشه‌ای

صندلی کنفرانس

اتاق‌ کنفرانس محلی‌ست برای به‌کار گیری ذهن. جایی که برون ریزی ایده‌ها و نظرات انجام می‌گیرد. مسلما در چنین فضایی تمرکز نقش بسیار زیادی دارد. برای بالا بردن تمرکز افراد، استفاده از صندلی‌هایی که راحتی و آسایش آن‌ها را تأمین کند نیز از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. این راحتی برای صندلی اتاق کنفرانس، به‌ غیر از این‌که می‌تواند شامل کیفیت نشیمن صندلی شود، به عواملی مثل قابلیت تغییر زاویه برای بهتر زیر نظر داشتن کسی که مشغول صحبت است نیز مرتبط است. صندلی‌های کنفرانس نیلپر با کیفیت بالا و قابلیت‌های خود می‌توانند پاسخ‌گوی این نیازها باشند. این صندلی‌ها را می‌توانید در قیمت‌های متنوعی تهیه کنید. طیف قیمت آن‌ها بین ۲۳۰،۰۰۰ تومان تا ۶۷۰،۰۰۰ تومان متغیر است. با هر بودجه‌ای می‌توانید صندلی کنفرانس مناسب با سلیقه و نیاز خود را تهیه کنید. همه‌ی این صندلی‌ها طوری طراحی شده‌اند که شکیل باشند و بتوانند جایگاه خود را در یک اتاق کنفرانس به‌خوبی نشان دهند.

صندلی انتظار

اگر در یک محیط اداری به صندلی انتظار احتیاج داریم، پس به‌ هر شکلی با مراجعه کنندگان و افرادی از بیرون سر و کار داریم که به‌طور قطع آن‌چه که آن‌ها درباره‌ی فضایی که به‌ آن قدم گذاشته‌اند فکر می‌کنند برای ما مهم است. صندلی انتظار می‌تواند یکی از عناصری باشد که در این دیدگاه تأثیر می‌گذارد. مطمئنا ظاهر یک صندلی انتظار پیش از هر چیز می‌تواند برای یک تازه وارد به محیط کار ما جلب نظر کند. پس از آن باید راحتی این صندلی‌ها را در نظر داشته باشیم. ممکن است این افراد مدت زمان زیادی را مجبور به نشستن و منتظر ماندن باشند. هیچ‌کس نمی‌تواند یک نشیمن آزار دهنده را تحمل کند. برای جلوگیری از آزرده خاطر شدن افراد بهتر است از صندلی‌های انتظاری استفاده کنیم که کیفیت مناسبی داشته باشند. شرکت نیلپر، صندلی‌های انتظار خود را در انواع مختلفی تولید می‌کند که از لحاظ ظاهر و قیمت با یک‌دیگر متفاوت هستند. صندلی‌ها انتظار تک یا چند‌تایی نیلپر در رنج قیمیتی بین ۱۳۰،۰۰۰ تومان تا ۱،۰۶۹،۰۰۰ تومان قابل تهیه هستند. شما می‌توانید با توجه به نیاز، سلیقه و طراحی دکوراسیون فضای اداری خود، صندلی انتظار مورد پسندتان را از این میان انتخاب کنید.

حتما بخوانید:  هرمان میلر، غول کهنه کار صنعت مبلمان اداری آمریکا

صندلی ویزیتوری یا اپراتوری

صندلی ویزیتوری نیلپر با طراحی بسیار متفاوت و مدرن و کیفیت بالای خود می‌تواند گزینه‌ی بسیار خوبی برای شما باشد. رنج قیمتی این صندلی در حال حاضر بین ۴۷۰،۰۰۰ تا ۵۱۰،۰۰۰ تومان متفاوت است. این صندلی‌ها قابلیت بالا بردن ارتفاع را دارا هستند و از رنگ‌بندی متنوعی نیز برخوردارند که شما را در هماهنگ کردنشان با هر نوع دکوراسیون در فضای اداری‌تان یاری می‌کنند.

صندلی کانتر

صندلی‌های کانتر با توجه به ارتفاعی که دارند، معمولا برای نشستن گزینه‌های سخت و ناراحتی به‌نظر می‌رسند. اما کیفیت نشیمن صندلی‌های کانتر شرکت نیلپر شما را از شر این مشکل خلاص می‌کند. صندلی‌های کانتر معمولا برای فضاهایی مثل رستوران و یا کافی‌شاپ به‌ کار می‌روند که در‌ آن‌ها از بار و یا کانتر استفاده شده‌است. البته اگر به‌هر دلیلی در هر فضای اداری دیگری نیز دارای کانتر هستید این صندلی‌ها با طراحی بسیار مدرنشان می‌توانند پاسخ‌گوی نیاز شما باشند. جنس نشیمن و پایه‌ی این صندلی‌ها و شکل ظاهریشان آن‌ها را به انتخاب‌های بسیار خوبی برای قرار گرفتن در یک محیط اداری با دکوراسیونی مدرن تبدیل کرده است. قیمت این صندلی‌ها بین ۳۶۰،۰۰۰ تا ۴۰۰،۰۰۰ تومان متغیر است. با توجه به سلیقه و بودجه‌ی خود می‌توانید صندلی مناسب خود را از بین آن‌ها تهیه کنید.

صندلی آزمایشگاهی

هنگامی که قصد انتخاب و تهیه‌ی یک صندلی آزمایشگاهی را برای محیط‌های صنعتی و یا آزمایشگاه داریم، نکات مورد توجه‌مان کمی با موارد قبلی متفاوت است. در چنین محیط‌هایی علاوه بر راحتی، آزادی حرکت و قابلیت جا‌ به جایی صندلی با سهولت بیشتر از اهمیت زیادی برخوردار است. صندلی‌های آزمایشگاهی شرکت نیلپر با طراحی‌های بسیار مدرن، متفاوت و اصولی خود و کیفیت بالا این امکانات را در اختیار شما قرار می‌دهند. شما می‌توانید با طیف قیمتی بین ۱۷۰،۰۰۰ تومان تا ۳۵۵،۰۰۰ تومان برای خود یک صندلی آزمایشگاهی بی‌نظیر و پر کاربرد را تهیه کنید. کافی‌ست که با توجه به بودجه و نیاز و سلیقه‌ی خود مورد مناسب را از بین این صندلی‌ها برای خود انتخاب کنید.

حتما بخوانید:  استیل کیس از جدیدترین صندلی اداری خود رونمایی کرد

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۰ / ۵. تعداد نظرات: ۰

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.

مطالب مرتبط