سرویس بهداشتی فرنگی
سرویس بهداشتی

سرویس بهداشتی فرنگی

۳
(۲)

شکل توالت‌ها در ژاپن نسبت به سایر کشورهای توسعه‌یافته پیچیده‌تر است. دو نوع توالت در ژاپن وجود دارد یک نوع آن توالت آسیایی است که بیشتر در توالت‌های همگانی کاربرد دارد (همانند توالت‌های اسلامی در ایران) و نوع دیگر توالت‌های غربی ازجمله «توالت سیفونی» و «توالت سرپایی» است که پس از جنگ جهانی دوم در ژاپن رواج پیدا کردند. نوع ویژهٔ توالت‌های غربی ساختِ ژاپن در خارج از ژاپن، بیدهٔ ژاپنی و در داخل ژاپن واشلت گفته می‌شود. با وجود فناوری بالای واشلت‌ها، به‌دلیل پیچیدگی کارکرد و گیرِ فنی آن‌ها، کاربریِ این توالت‌ها در خارج از ژاپن چندان گسترش نیافته‌است. توالت‌ها در ژاپن برای همسویی با فرهنگ ویژهٔ این کشور تغییراتی یافته‌اند که باعث تفاوت‌هایی با توالت‌های دیگر کشورها شده‌است. از برتری و سودمندی توالت‌های ژاپنی می‌توان به امکانات بالا، صرفه‌جویی در مصرف آب و انرژی و کاربری آسان‌تر برای سالمندان و افراد معلول اشاره کرد.

سیمای TOTO پیشرفتهای انقلابی تکنولوژی شامل توفان آبریزگاه ، فوران سه گانه ی سیستم آبریز سیفون ، پوشش لعابدار بهداشتی و…را نشان می دهد .این دستشویی فرنگی به منظور استفاده در حمام اروپایی طراحی شده و با خطوطی ملایم شکل نرم تری برای آن ایجاد شده است.

این توالت فرنگی همچنین مجهز به گرمکن صندلی، سیستم شسشتو و خشک کردن شخصی و سیستم تصفیه هوا است. همچنین سیستم خود تمیز کننده، سیفون های اتوماتیک از دیگر ویژگی های این توالت هستند.

قابلیت تنظیم دما و فشار آب، کنترل فرآیند خشک شدن و کنترل لوله آبپاش از طریق کنترل از راه دور امکان پذیر است.

حتما بخوانید:  کاشی هایی که هیچگاه قدیمی نمی شوند

این توالت فرنگی خاص ، ترکیبی از ظرافتهای ایتالیایی و ویژگیهای توالتهای ژاپنی می باشد.

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۳ / ۵. تعداد نظرات: ۲

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.

مطالب مرتبط