چیدمان آشپزخانه
آشپزخانه

چیدمان آشپزخانه

۰
(۰)

صاحبین منزل، آشپزخانه ای با حس چیدمان آشپزخانه پاریسی در عین حال از نور و روشنایی کافی به همراه یکپارچگی با محیط اطراف خود برخوردار باشد، مورد نظرشان می باشد.نکته جالب این دکوراسیون این است که تمامی وسایل آشپزخانه پنهان است و در ظاهر وسایل دیده نمی شوند.

برای طراحی و چیدمان آشپزخانه، طراحان تحت تاثیر از سبک فرانسوی، برای پوشش دیوار از پنل های سفید درخشان که روشنایی خاصی به آشپزخانه داده است استفاده کرده اند. کانتر از سنگ مرمر کلکته همراه چوب بلوط فرانسوی طراحی شده است.کف آشپزخانه از الوار چوب به شکل تیغ شاه ماهی طراحی شده است، همچنین قسمتی از کف به صورت یک لکه شکلاتی تیره با پوشش پلی اورتان مات به پایان رسیده است.

طراحان برای مخفی نگه داشتن اجاق گاز از قاب های به عنوان کابینت استفاده کرده اند که با پنل های دیوار مطابقت دارد.نورپردازی بالای اجاق گاز از چراغ های LED استفاده شده است که به طور اتوماتیک با باز شدن در کابینت بدون نیاز به سوئیچ، روشن می شود. درهای کابینت نیاز به دستگیره ندارند، با فشار دادن در باز و بسته می شود.

با وجود طراحی کابینت ها برای قرار دادن وسایل برقی درون آنها، طراحان تهویه مناسبی برای آنها در نظر گرفته اند. آنها توسط حفره در پشت و ایجاد عمق در کابینت، همچنین دریچه های اسنپ برای یخچال و فریزر، جریان هوا را فراهم کرده اند.
منبع:www.contemporist.com

مطالب مرتبط