با توجه به نوسانات ارز و بروزرسانی قیمت ها توسط تامین کنندگان، لطفا قبل از اقدام به خرید، جهت استعلام قیمت قطعی و موجودی تماس بگیرید. واحد فروش خوگر 02161925
جهت استعلام قیمت قطعی تماس بگیرید02161925

پشتی دو نفره کازوی لیو

  Store Review (0)
دسته بندی: مبل
شروع از ‎2٬096٬000تومان
ارسال از 11 تا 12 روز کاری
موجودی : موجود
SKU
k10003167
  • با تنوع‌بخشی به چیدمان کازوی به‌ویژه اشکال متقارن و چندوجهی و بهره‌گیری از سایر المان‌های هم‌خانواده (پوف و میز) می‌توان در فضای محدود نفرات بیشتری گرد هم آورد.
  • ارتفاع‌های مختلف اجزای تشکیل‌دهنده کازوی، به فرد اجازه قرارگیری در سه حالت: نشسته، ایستاده و لمیده را می‌دهند و باعث ایجاد نوعی ارگونومی آزاد می‌شود.
  • این محصول در محیط‌های کاری فضاهایی برای نشستن و گردهمایی و ارتباط نزدیک‌تر کارکنان فراهم می‌آورد.
  • استفاده از دیواره‌های عمودی و جداکننده، فضای دنجی را جهت کارهایی که نیاز به تمرکز حواس دارند، فراهم می‌کند.
  • با تغییر در نوع و تعداد چیدمان اجزای تشکیل‌دهنده کازوی، می‌توان از این محصول در مکان‌هایی مانند سالن‌های انتظار، فرودگاه‌ها، مجتمع‌های تجاری، لابی هتل‌ها، کتابخانه‌ها، بانک‌ها و ... استفاده کرد.

شماره خود را وارد کنید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شوددر مورد محصول سوالی دارید؟ در مورد سفارش گذاری سوالی دارید؟ برای خرید نیاز به مشاوره دارید؟
ویژگی های
برند لیو
گارانتی ندارد
نصب اختصاصی ندارد
شناسه l52s
سایر ویژگی ها وضعیت دسته : بدون دسته
وضعیت پشتی : دارای پشتی
وضعیت پایه : بدون پایه
جنس کلاف : چوب
کازوی طرحی چیدمان از مبلمان شامل نیمکت، تکیه‌گاه و دیواره‌ای جداکننده است. کلیه این چیدمان ه می‌توانند بر اساس نوع، طرح و تعداد، متفاوت و متنوع باشند. کازوی لیو (live) طرحی از مبلمان شامل نیمکت، تکیه گاه و دیواره ای جداکننده است. کلیه این چیدمان ها می توانند بر اساس نوع، طرح و تعداد، متفاوت و متنوع باشند. در این بین پشتی یا همان تکیه گاه اهمیت به سزایی در دکوراسیون دارد و نقش مهمی را ایفا می کند. یک پشتی مناسب باید از ابعاد و ارتفاع مناسب برخوردار باشد و باعث راحتی به هنگام تکیه فرد شود. ستون فقرات و کمر شما در هنگام تکیه به یک پشتی باید کاملا احساس راحتی نماید. پشتی دونفره ی کازوی با ابعادی به عرض ۲۳، ارتفاع ۷۳ و طول ۱۲۰ سانتی متر است. جنس این محصول از فوم سرد، فریم چوبی و روکش پارچه است و تنوع رنگی و دوام بالایی را دارا است. یک تکیه گاه مناسب باید قابلیت پوشش منحنی ستون فقرات را دارا باشد و زاویه مناسب نشستن را برای افراد به وجود آورد. در ساخت یک نشیمن و تکیه گاه مناسب باید از تشک خوب و مناسبی استفاده شود و تشک فضای نفس کشیدن و هوا داشته باشد و حالت خیلی سفت و سخت نداشته باشد.
طرح های کازوی می تواند به حالت های مختلف چیده شود و به آسانی می توان با استفاده از نشیمن و میز در فضاهای کوچک افراد زیادی را به دورهم جمع کرد. پشتی ها و نشیمن های کازوی از ارتفاع های مختلفی برخوردار است و این ویژگی به افراد امکان نشستن، ایستادن و دراز کشیدن را می دهد و به نوعی باعث آزادی حرکتی فرد می شود و حالت ارگونومیک دارد. پشتی در کنار نشیمن های کازوی در فضاهای اداری و کار بسیار مناسب است و باعث گردهمایی افراد و کارکنان جهت ارتباط می شود.
با ایجاد تغییر در نوع و تعداد چیدمان اجزای تشکیل دهنده کازوی، می توان از این محصول در مکان هایی مانند سالن های انتظار، فرودگاه ها، مجتمع های تجاری، لابی هتل ها، کتابخانه ها، بانک ها و ... استفاده کرد. به خاطر داشته باشید اهمیت ندادن به نوع نشیمن و پشتی مورداستفاده در آینده می تواند ناراحتی ها و مشکلات زیادی را برای شما ایجاد نماید.
Write Your Own Review
شما در حال ثبت نظر برای محصول زیر هستید:پشتی دو نفره کازوی لیو
Your Rating
کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت خوگر می باشد .