نشیمن چهار نفره کازوی لیو

  Store Review (0)
دسته بندی: مبل
قیمت : 7% Regular Price ‎7٬090٬000 تومان شروع از ‎6٬610٬000 تومان
ارسال از 11 روز کاری
موجودی : موجود
  • با تنوع‌بخشی به چیدمان کازوی به‌ویژه اشکال متقارن و چندوجهی و بهره‌گیری از سایر المان‌های هم‌خانواده (پوف و میز) می‌توان در فضای محدود نفرات بیشتری گرد هم آورد.
  • ارتفاع‌های مختلف اجزای تشکیل‌دهنده کازوی، به فرد اجازه قرارگیری در سه حالت: نشسته، ایستاده و لمیده را می‌دهند و باعث ایجاد نوعی ارگونومی آزاد می‌شود.
  • این محصول در محیط‌های کاری فضاهایی برای نشستن و گردهمایی و ارتباط نزدیک‌تر کارکنان فراهم می‌آورد.
  • استفاده از دیواره‌های عمودی و جداکننده، فضای دنجی را جهت کارهایی که نیاز به تمرکز حواس دارند، فراهم می‌کند.
  • با تغییر در نوع و تعداد چیدمان اجزای تشکیل‌دهنده کازوی، می‌توان از این محصول در مکان‌هایی مانند سالن‌های انتظار، فرودگاه‌ها، مجتمع‌های تجاری، لابی هتل‌ها، کتابخانه‌ها، بانک‌ها و ... استفاده کرد.

شماره خود را وارد کنید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شوددر مورد محصول سوالی دارید؟ در مورد سفارش گذاری سوالی دارید؟ برای خرید نیاز به مشاوره دارید؟
ویژگی های
کد محصول
برند لیو
گارانتی ندارد
نصب اختصاصی ندارد
شناسه l58f
جنس پارچه, چرم
نوع مبل راحتی و کاناپه, مبل مدولار
فوم فوم سرد
سبک مدرن
کاربری اداری و تجاری, رستوران و کافی شاپ
ویژگی بدون پایه, بدون پشتی, بدون دسته
کازوی طرحی چیدمان از مبلمان شامل نیمکت، تکیه‌گاه و دیواره‌ای جداکننده است. کلیه این چیدمان ه می‌توانند بر اساس نوع، طرح و تعداد، متفاوت و متنوع باشند. از این محصول می‌توان به‌عنوان نشیمن و میز در چیدمان گروهی استفاده نمود. در فروشگاه‌های کفش و لباس برای نشستن‌های موقت و کوتاه کاربرد بسیار دارد و با تنوع رنگ و سایز بخشی از دکور مجموعه تلقی می‌گردد. مبلمان یک مکان اهمیت بالایی دارد و هر مکان با توجه به نوع کارکردش نیازمند یک طرح و چیدمان مناسب است.
کازوی لیو (live) شامل نیمکت، دیوارهای جداکننده و تکیه گاه است و در دکوراسیون بسیاری از مکان های مختلف کاربرد دارد. چینش با کازوی با توجه به متنوع بودن رنگ، تعداد و طرح آن نیز در شکل های مختلف انجام می گیرد. این محصول به عنوان نشیمن در نشستن ها و چیدمان های گروهی کاربرد دارد. در فروشگاه های لباس و کفش که خریداران گاهی مجبور به نشستن کوتاه مدت می شوند، استفاده از مبلمان مناسب نشیمن می تواند گزینه خوبی برای رفع این نیاز باشد و باعث رضایت بسیاری از افراد شود. طرح چیدمان کازوی از سایز و رنگ های مختلفی برخوردار است و جزئی از دکور یک مجموعه تلقی می گردد.
نشیمن های چهارنفره ی کازوی لیو به ابعادی با طول ۲۴۰، عرض ۵۵ و ارتفاع ۴۳ سانتی متری است. جنس نشیمن کازوی لیو فوم سرد، فریم چوبی و روکش پارچه ای است که تنوع رنگی را در این محصول ایجاد کرده است.
ازجمله خصوصیات چیدمان کازوی لیو می توان با تنوع بخشی به چینش آن به خصوص اشکال چندوجهی، متقارن و بهره گیری از سایر المان های هم خانواده (پوف و میز) در فضای محدود و کم، تعداد افراد بیشتری را دورهم جمع کرد اشاره نمود.
کازوی ارتفاع های مختلفی دارد و همین امر امکان استفاده به حالت های نشسته، ایستاده و لمیده را به افراد می دهد و باعث احساس راحتی و رضایت افراد مختلف می شود.
نشیمن کازوی در مکان های اداری باعث ایجاد فضاهایی برای گردهمایی، نشستن و ارتباط کارکنان با یکدیگر است.
استفاده از دیوارهای جداکننده عمودی می تواند فضای مناسبی را برای کارهای حساس و با دقت بالا را فراهم کند.
به دلیل متنوع بودن اجزای تشکیل دهنده ی کازوی می توان از آن در مکان هایی همچون فرودگاه ها، مجتمع های تجاری، لابی هتل ها، کتابخانه ها، بانک ها و... استفاده نمود و نشیمن های متفاوت کازوی می تواند بسیاری از نیازهای افراد را برطرف نماید. با کازوی لیو از چیدمانی به روز و درعین حال راحت بهره مند می شوید.
Write Your Own Review
شما در حال ثبت نظر برای محصول زیر هستید:

نشیمن چهار نفره کازوی لیو


Your Rating
کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت خوگر می باشد .