با توجه به نوسانات ارز و بروزرسانی قیمت ها توسط تامین کنندگان، لطفا قبل از اقدام به خرید، جهت استعلام قیمت قطعی و موجودی تماس بگیرید. واحد فروش خوگر 02161925
جهت استعلام قیمت قطعی تماس بگیرید02161925

نشیمن سه نفره کازوی لیو

  Store Review (0)
دسته بندی: مبل
شروع از ‎3٬338٬000تومان
ارسال از 11 تا 12 روز کاری
موجودی : موجود
SKU
k10003164
  • با تنوع‌بخشی به چیدمان کازوی به‌ویژه اشکال متقارن و چندوجهی و بهره‌گیری از سایر المان‌های هم‌خانواده (پوف و میز) می‌توان در فضای محدود نفرات بیشتری گرد هم آورد.
  • ارتفاع‌های مختلف اجزای تشکیل‌دهنده کازوی، به فرد اجازه قرارگیری در سه حالت: نشسته، ایستاده و لمیده را می‌دهند و باعث ایجاد نوعی ارگونومی آزاد می‌شود.
  • این محصول در محیط‌های کاری فضاهایی برای نشستن و گردهمایی و ارتباط نزدیک‌تر کارکنان فراهم می‌آورد.
  • استفاده از دیواره‌های عمودی و جداکننده، فضای دنجی را جهت کارهایی که نیاز به تمرکز حواس دارند، فراهم می‌کند.
  • با تغییر در نوع و تعداد چیدمان اجزای تشکیل‌دهنده کازوی، می‌توان از این محصول در مکان‌هایی مانند سالن‌های انتظار، فرودگاه‌ها، مجتمع‌های تجاری، لابی هتل‌ها، کتابخانه‌ها، بانک‌ها و ... استفاده کرد.

شماره خود را وارد کنید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شوددر مورد محصول سوالی دارید؟ در مورد سفارش گذاری سوالی دارید؟ برای خرید نیاز به مشاوره دارید؟
ویژگی های
برند لیو
گارانتی ندارد
نصب اختصاصی ندارد
شناسه l58h
سایر ویژگی ها وضعیت دسته : بدون دسته
وضعیت پشتی : بدون پشتی
وضعیت پایه : بدون پایه
جنس کلاف : چوب
کازوی طرحی چیدمان از مبلمان شامل نیمکت، تکیه‌گاه و دیواره‌ای جداکننده است. کلیه این چیدمان ه می‌توانند بر اساس نوع، طرح و تعداد، متفاوت و متنوع باشند. از این محصول می‌توان به‌عنوان نشیمن و میز در چیدمان گروهی استفاده نمود. در فروشگاه‌های کفش و لباس برای نشستن‌های موقت و کوتاه کاربرد بسیار دارد و با تنوع رنگ و سایز بخشی از دکور مجموعه تلقی می‌گردد. کازوی لیو (live) شامل چیدمان نیمکت، تکیه گاه و دیواره ای جداکننده است که می توانند بر اساس نوع، طرح و تعداد، متفاوت باشند. این محصول گزینه ی خوبی جهت استفاده به عنوان نشیمن و میز در چیدمان گروهی است. در فروشگاه هایی همچون لباس و کفش که نشست های کوتاه و موقت زیاد صورت می گیرد، کاربرد زیادی دارد و با تنوع رنگ و سایزهای مختلف بخشی از دکور مجموعه محسوب می گردد.
نشیمن های کازوی لیو از ابعاد گونانی برخوردار است که نشیمن سه نفری آن به عرض ۵۵، ارتفاع ۴۳ و طول ۱۸۰ سانتی متر است.
جنس مواد به کاررفته در ساخت این محصول فوم سرد، فریم چوبی و روکش پارچه ای است که تنوع رنگی را پدید آورده است. نشیمن و پشتی های مناسب علاوه بر زیبایی ظاهری که دارند باید مقاوم و مستحکم در برابر ضربه و جابه جایی باشند و کازوی این ویژگی را دارا است.
ازجمله ویژگی ها و توضیحات این محصول، تنوع بخشی به چیدمان آن با اشکال متقارن، چندوجهی و استفاده از سایر المان های هم خانواده (پوف، میز) است که می توان در مکان های محدود نفرات بیشتری را دورهم گردآورد.

کازوی دارای ارتفاع های مختلف است که با این ویژگی به فرد امکان نشستن و ایستادن را می دهد و باعث ایجاد ارگونومی آزاد می شود و احساس راحتی را فراهم می سازد.
چیدمان کازوی گزینه خوبی جهت استفاده در محیط های کاری است طوری که امکان نشستن و گردهمایی و ارتباط نزدیک کارکنان را فراهم می سازد.
داشتن دیواره ای جداکننده و عمودی فضای آرام و دنجی را برای کارهایی که نیاز به تمرکز و دقت حواس دارند ایجاد می کند.
با توجه به متنوع بودن کازوی لیو می توان با تغییر دادن نوع و تعداد چینش اجزای آن در فضاهایی همچون کتابخانه ها، لابی هتل ها مجتمع های تجاری، بانک ها و... استفاده کرد.
با تغییر در نوع و تعداد چیدمان اجزای تشکیل دهنده کازوی، می توان از این محصول در مکان هایی مانند سالن های انتظار، فرودگاه ها، مجتمع های تجاری، لابی هتل ها، کتابخانه ها، بانک ها و ... استفاده کرد.
Write Your Own Review
شما در حال ثبت نظر برای محصول زیر هستید:نشیمن سه نفره کازوی لیو
Your Rating
کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت خوگر می باشد .