با توجه به نوسانات ارز و بروزرسانی قیمت ها توسط تامین کنندگان، لطفا قبل از اقدام به خرید، جهت استعلام قیمت قطعی و موجودی تماس بگیرید. واحد فروش خوگر 02161925
جهت استعلام قیمت قطعی تماس بگیرید02161925

نشیمن دو نفره کازوی لیو

  Store Review (0)
دسته بندی: مبل
شروع از ‎2٬491٬000تومان
ارسال از 11 تا 12 روز کاری
موجودی : موجود
SKU
k10003163
  • با تنوع‌بخشی به چیدمان کازوی به‌ویژه اشکال متقارن و چندوجهی و بهره‌گیری از سایر المان‌های هم‌خانواده (پوف و میز) می‌توان در فضای محدود نفرات بیشتری گرد هم آورد.
  • ارتفاع‌های مختلف اجزای تشکیل‌دهنده کازوی، به فرد اجازه قرارگیری در سه حالت: نشسته، ایستاده و لمیده را می‌دهند و باعث ایجاد نوعی ارگونومی آزاد می‌شود.
  • این محصول در محیط‌های کاری فضاهایی برای نشستن و گردهمایی و ارتباط نزدیک‌تر کارکنان فراهم می‌آورد.
  • استفاده از دیواره‌های عمودی و جداکننده، فضای دنجی را جهت کارهایی که نیاز به تمرکز حواس دارند، فراهم می‌کند.
  • با تغییر در نوع و تعداد چیدمان اجزای تشکیل‌دهنده کازوی، می‌توان از این محصول در مکان‌هایی مانند سالن‌های انتظار، فرودگاه‌ها، مجتمع‌های تجاری، لابی هتل‌ها، کتابخانه‌ها، بانک‌ها و ... استفاده کرد.

شماره خود را وارد کنید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شوددر مورد محصول سوالی دارید؟ در مورد سفارش گذاری سوالی دارید؟ برای خرید نیاز به مشاوره دارید؟
ویژگی های
برند لیو
گارانتی ندارد
نصب اختصاصی ندارد
شناسه l58s
سایر ویژگی ها وضعیت دسته : بدون دسته
وضعیت پشتی : بدون پشتی
وضعیت پایه : بدون پایه
جنس کلاف : چوب
کازوی طرحی چیدمان از مبلمان شامل نیمکت، تکیه‌گاه و دیواره‌ای جداکننده است. کلیه این چیدمان ه می‌توانند بر اساس نوع، طرح و تعداد، متفاوت و متنوع باشند. از این محصول می‌توان به‌عنوان نشیمن و میز در چیدمان گروهی استفاده نمود. در فروشگاه‌های کفش و لباس برای نشستن‌های موقت و کوتاه کاربرد بسیار دارد و با تنوع رنگ و سایز بخشی از دکور مجموعه تلقی می‌گردد. کازوی لیو (live) چیدمانی از مبلمان شامل نیمکت، دیوارهای جداکننده و تکیه گاه است. تمامی طرح های کازوی لیو می توانند بر اساس رنگ، اندازه، تعداد، نوع و طرح متنوع باشد. این محصول به عنوان میز و نشیمن در نشستن ها و چیدمان های گروهی استفاده می شود. ازجمله مکان هایی که می توان از این نشیمن برای چینش آنجا استفاده کرد فروشگاه های لباس و کفش است که نشستن های موقت و کوتاه در آن مکان ها زیاد است. به دلیل متنوع بودن سایز و رنگ این محصول می توان آن را بخشی از دکور مجموعه نامید.
نشیمن های دونفره ای کازوی لیو از ابعادی به طول ۱۲۰، عرض ۵۵ و ارتفاع ۴۳ سانتی متری برخوردار است. جنس مواد به کاررفته برای ساخت نشیمن کازوی لیو فوم سرد، فریم چوبی و روکش پارچه ای است که تنوع رنگی را در محصول به وجود آورده است.
ازجمله خصوصیات طرح کازوی لیو می توان به موارد زیر اشاره کرد، تنوع بخشی به چینش آن به خصوص اشکال چندوجهی، متقارن و بهره گیری از سایر المان های هم خانواده (پوف و میز) که می توان در فضای محدود و کم تعداد افراد بیشتری را دورهم جمع کرد.
کازوی با دارا بودن ارتفاع های مختلف به افراد اجازه ی قرارگیری در حالت های نشسته، ایستاده و لمیده را می دهد و باعث ایجاد نوعی آزادی حرکتی فردی می شود و احساس و رضایت را در استفاده کنندگان به وجود می آورد.
این محصول در مکان های اداری و کار امکان ایجاد فضاهایی برای گردهمایی، نشستن و ارتباط کارکنان با یکدیگر را فراهم می سازد.
بهره گیری از دیوارهای جداکننده عمودی می تواند فضای دنجی را برای کارهایی که نیاز به تمرکز حواس و دقت دارند را ایجاد کند.
به دلیل متنوع و متفاوت بودن اجزای تشکیل دهنده ی کازوی لیو می توان از آن در مکان هایی همچون سالن های انتظار، فرودگاه ها، مجتمع های تجاری، لابی هتل ها، کتابخانه ها، بانک ها، اداره ها و... استفاده کرد.
با کازوی لیو به فضای کار وزندگی خود، رنگ و روحی تازه می بخشید و از چیدمانی به روز و درعین حال راحت بهره مند می شوید.
Write Your Own Review
شما در حال ثبت نظر برای محصول زیر هستید:نشیمن دو نفره کازوی لیو
Your Rating
کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت خوگر می باشد .