میز تحریر کارمندی وترو کمجاچوب صفحه شیشه

  Store Review (0)
دسته بندی: میز اداری
موجودی : ناموجود

 دارای شیشه 10 میل سکوریت دودی به عنوان صفحه میز

 دارای جای کیس 

 دارای سه کشو با دستگیره های مخفی و جای فایل 

دارای پایه با صفحات 5 سانت جهت افزایش زیبایی و استحکام 

ویژگی های
کد محصول
برند کمجاچوب
گارانتی 1 سال
خدمات پس از فروش 5 سال
نصب اختصاصی دارد
شناسه gve01
سایر ویژگی ها طول : 150 سانتی متر
ضخامت نوار لبه : 2 میلی متر
ضخامت بدنه فایل ها : 16میلی متر
ضخامت صفحه میز : 25میلی متر
ارتفاع : 77 سانتی متر
عرض : 55 سانتی متر
ویژگی : دارای فایل و کشو
ویژگی : دارای پیشانی
فرم : مستطیل
جنس پایه : ام دی اف

میز تحریر کارمندی وترو کمجا گستر همانطور که از فرم و اسم آن پیداست می تواند به عنوان میز کارمندی در اداره و یا میز تحریر خانگی استفاده شود. طراحی مینیمال آن آن را از حالت غیر رسمی خارج کرده است. کشوهای این میز دارای دستگیره های مخفی می باشند. در قسمت چپ نیز فضایی برای قرار گیری کیس تعبیه شده است. میز تحریر کارمندی وترو کمجا گستر (Kamjagostar) محصولی است که در طراحی آن به کارکردی چندمنظوره توجه ویژه ای شده است، ازاین رو می تواند به عنوان میز کارمندی در ادارات و یا میز تحریر در منازل مورداستفاده قرار گیرد. این میز از ابعادی به طول 150 ، عرض 55 و ارتفاع 77 سانتیمتر برخوردار است و فضای مناسبی را برای قرار دادن وسایل شما فراهم می کند. در ساخت میز تحریر کارمندی وترو از سبک های مینیمال و مدرن استفاده شده است به گونه ای که ترکیب برش ها و حجم های ساده به خوبی توانسته اند محصولی زیبا و جذاب را خلق کنند. افزون بر این طراحی دورنگ بدنه این محصول نیز زیبایی آن را دوچندان کرده است.
در میزهایی که به طور روزانه چه در خانه ها و چه در ادارات مورداستفاده قرار می گیرند وجود فضایی برای نگهداری اشیا و وسایل ضروری و موردنیاز بسیار لازم است، بنابراین طراحان شرکت کمجاگستر برای رفع این نیاز کشوهایی بزرگ و جادار را در آن تعبیه کرده اند که این کشوها می توانند به عنوان یک فایل جادار برای نگهداری اسناد و پرونده ها نیز مورداستفاده قرار گیرند. همچنین در سمت چپ این میز هم یک فضای اختصاصی برای قرارگیری کیس کامپیوتر در نظر گرفته شده است، با این توصیف شما می توانید بدون ایجاد بی نظمی و شلوغی محیط پیرامون با تمرکز بیشتر به فعالیت خود بپردازید. وجود دستگیره های مخفی نیز از دیگر شاخصه هایی است که طراحی مدرن این میز را تکمیل می کند.
میز تحریر کارمندی وترو از بدنه ای با جنس  ام دی اف برخوردار است.  ام دی اف طول عمر بالا و استحکام زیادی دارد و روکش به کاررفته بر روی آن نیز در برابر رطوبت و برخورد اشیا نوک تیز و برنده مانند خودکار، قلم و سایر لوازم تحریر مقاوم است. همچنین وجود یک شیشه 10 میلی متری سکوریت دودی به عنوان سطح میز در افزایش عمر این میز بسیار موثر است. تنوع رنگی که برای این میز در نظر گرفته شده انتخاب محصولی موردعلاقه و مطابق با دکوراسیون موردنظر خریداران را آسان تر می کند.


Write Your Own Review
شما در حال ثبت نظر برای محصول زیر هستید:

میز تحریر کارمندی وترو کمجاچوب صفحه شیشه


Your Rating
کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت خوگر می باشد .