مبل هفت نفره راحتی افرا مدل اسکارلت

  Store Review (0)
دسته بندی: مبل
موجودی : ناموجود
SKU
k10086712

مبل هفت نفره راحتی افرا مدل اسکارلت دارای:

2 عدد مبل یک نفره به ابعاد: طول 100، عرض 74، ارتفاع 85 سانتی متر

1 عدد مبل دونفره به ابعاد: طول 164، عرض 74، ارتفاع 85 سانتی متر

1 عدد مبل سه نفره به ابعاد: طول 200، عرض 74، ارتفاع 85 سانتی متر

ویژگی های
برند افرا
گارانتی 3 سال
نصب اختصاصی ندارد
شناسه scar
جنس پارچه
نوع ست مبل, مبل راحتی و کاناپه
فوم اسفنج
سبک مدرن
کاربری خانگی
سایر ویژگی ها وضعیت دسته : دسته دار
جنس پایه : چوب
وضعیت پشتی : دارای پشتی
ویژگی : کوسن دار
ویژگی : تشک دار
وضعیت پایه : پایه دار
جنس کلاف : چوب

مبل هفت نفره راحتی افرا مدل اسکارلت یک مدل مبل راحتی مدرن است که با ترکیب متعادل چوب و پارچه و به کمک گرمی چوب جانی دوباره به محیط شما خواهد بخشید.

این مدل مبل هفت نفره با زیبایی در عین سادگی برای جایگیری در انواع محیط ها با دکوراسیون های مختلف مناسب است.

مبل هفت نفره افرا در بخش های چوبی که در ظاهر مبل مشاهده می کنید از چوب روس تشکیل شده است که در کلاف مبل این چوب با چوب سه لا ترکیب شده است و مبلی سبک و مقاوم برای شما فراهم می سازد.بر ساختار چوبی این مبل در تکیه گاه و دسته ها، تشکی اسفنجی از اسفنج 20 کیلویی و در نشیمن از فوم سرد یا اسفنج 30 کیلویی استفاده شده است. فوم سرد فومی نرم و منعطف است که به مرور زمان و در طول استفاده نیز دچار فرورفتگی و سایش نخواهد شد.

البته هزینه تمام شده مبل با فوم سرد اندکی با اسفنج متفاوت است اما به علت مزایای این نوع فوم، ما خرید مبلمان راحتی هفت نفره افرا را با تشک فوم سرد پیشنهاد می کنیم. این نشیمن در مدل مبل یک نفره و مبل دونفره به صورت یک تکه و در مبل سه نفره به صورت دو تکه طراحی شده است که امکان ارائه آن مطابق خواست شما به صورت یک تکه نیز وجود دارد. رویه این تشک ها برای سهولت شستشو به صورت زیپی تولید شده تا به راحتی آن را جدا کرده و نظافت نمایید.

روی تمام این تشک های مبل راحتی مدرن را رویه ای پارچه ای از جنس های مختلف و رنگ بندی متنوع می پوشاند که می توانید برای نشیمن، پشتی و دسته های این ست مبل هفت نفره رنگ های مختلفی سفارش دهید.

مبلمان هفت نفره راحتی افرا در دسته ها به رودوخت هایی ضربدری مجهز شده است که در صورت خواست شما بدون افزایش قیمت می تواند این دوخت حذف و یا به تکیه گاه اضافه شود.  این دوخت ها موجب لوکس و رسمی شدن مبلمان شما خواهد شد.

این ست مبل راحتی هفت نفره دارای 4 عدد کوسن به ابعاد 70 * 30 سانتی متر و 2 عدد کوسن به ابعاد 50 * 30 سانتی متر است که همه این کوسن ها پر شده با ویسکوزند که الیافی طبیعی با خاصیت تنفس مناسب، نرمی عالی، یکنواختی و مقاومت در برابر گوله شدن است و می توانند به صورت یک رو مازراتی، یک رو پارچه گلدار ارائه شوند. 


Write Your Own Review
شما در حال ثبت نظر برای محصول زیر هستید:مبل هفت نفره راحتی افرا مدل اسکارلت
Your Rating
کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت خوگر می باشد .