مبل تک نفره مدل مونترال آفر

  Store Review (0)
دسته بندی: مبل
قیمت : شروع از ‎3٬910٬000 تومان
ارسال از 15 روز کاری
موجودی : موجود

رنگبندی کالیته پایه در تصاویر محصول موجود است. 

شماره خود را وارد کنید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شوددر مورد محصول سوالی دارید؟ در مورد سفارش گذاری سوالی دارید؟ برای خرید نیاز به مشاوره دارید؟
ویژگی های
کد محصول
برند آفر
گارانتی 3 سال
نصب اختصاصی ندارد
نوع مبل تک, مبل یکنفره, مبل راحتی و کاناپه
سبک مدرن, مدرن کلاسیک
کاربری خانگی
سایر ویژگی ها وضعیت دسته : دسته دار
وضعیت پشتی : دارای پشتی
ویژگی : تشک دار
عمق مبل : 78 سانتی متر
وضعیت پایه : پایه دار
جنس کلاف : چوب
پهنای مبل : 82 سانتی متر

مبل تک نفره آفر مدل مونترال یک مبل استثنایی در فرم و طرح است. فرم طراحی این مبل یک نفره مبتنی بر راحتی و استراحت کاربر بوده است. نشیمن فراخ و دسته های نرم و گشوده و پشتی بلند و پهن که همگی با فوم، فضایی نرم و آسوده را فراهم کرده اند، نشان می دهند که این مبل بیش از هرگونه کاربردی، مناسب استفاده در فضای خانه است.

در این مبل، چوب راش گرجستان، با رنگ طبیعی خود در کنار پارچه لطیف و محکم ویسکوز و فوم ضخیم بکار رفته در آن، ساختاری پدید آورده که برای بدن کاربر مناسب و راحت است. تشک نشیمن این مبل که جداگانه است، هم به دوام بیشتر این قسمت کمک می کند هم نشیمن را نرم تر و ضخیم تر می نماید.

برای مبلمان اداری، بیش از راحتی، مدرن بودن و دوام اهمیت دارد که مثلا با ساختار فلزی بیشتر به دست می آید اما از زیبایی ظاهری آن کاسته می شود. همچنین استفاده از فلز، در سازه مبلمان خانگی، اندکی حس سردی و رسمی بودن به کاربر القا می کند. هنگامی که از مواد طبیعی نظیر چوب و پارچه های لطیف برای ساخت وسایل خانگی مانند مبلمان استفاده می شود، برای کاربر، نزدیکی و ارتباط با طبیعت تداعی شده و به او حسی از آرامش و امنیت می دهد.

فرم پایه های این مبل نیز، در قسمت مماس با نشیمن قطورتر بوده و هنگامی که به زمین می رسد، باریک تر می شود. این حالت، فرم زیباتری به مبل بخشیده است. درعین حال، زاویه اریب نصب پایه ها، ایستایی و تعادل خوبی برای این مبل راحتی فراهم کرده است.

رنگ بندی چوب استفاده شده و روکش پارچه مبل تک نفره آفر مدل مونترال بسیار متنوع و گسترده است. مشتری بنا بر سلیقه خود و تناسب با محیط، می تواند از میان رنگ های گرم و سرد و روشن و تیره این محصول، رنگ دلخواه خود را انتخاب کنند.


Write Your Own Review
شما در حال ثبت نظر برای محصول زیر هستید:

مبل تک نفره مدل مونترال آفر


Your Rating
کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت خوگر می باشد .