قسمت بدون دسته مبل کاپری آفر

  Store Review (0)
دسته بندی: مبل
موجودی : ناموجود
SKU
k10004517

رنگبندی کالیته پایه در تصاویر محصول موجود است. 

شماره خود را وارد کنید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود

در مورد محصول سوالی دارید؟ در مورد سفارش گذاری سوالی دارید؟ برای خرید نیاز به مشاوره دارید؟
ویژگی های
برند آفر
گارانتی 3 سال
نصب اختصاصی ندارد
سایر ویژگی ها وضعیت دسته : دسته دار
وضعیت پشتی : دارای پشتی
ویژگی : کوسن دار
ویژگی : تشک دار
وضعیت پایه : پایه دار
جنس کلاف : چوب

قسمت بدون دسته مبل آفر مدل کاپری یکی از قسمت های مبل ال مدل کاپری آفر است که به تنهایی نیاز به فضای کمی برای جایگیری دارد. این مبل راحتی را می توان به عنوان یک کاناپه تکی راحتی در فضای اصلی نشیمن منازل مورد استفاده قرار داد.

استفاده از فوم سرد تزریقی در کف و پشتی هایی از جنس ویسکوز، باعث افزایش احساس راحتی و آسودگی این مبل کوچک شده است. این مبل از ابعاد مناسبی برخوردار است بنابراین هنگامی که به تنهایی خریداری شود به فضای کمی برای جایگیری نیاز دارد. درعین حال هنگامی که به صورت مجموعه با سایر عناصر مبل کاپری تهیه شود نیز به دلیل قابلیت چینش ال شکل در گوشه ها و کنج ها، فضای آزاد زیادی را در اختیار شما قرار می دهد.

در ساخت قسمت بدون دسته مبل آفر مدل کاپری به اصول طراحی مدرن توجه ویژه ای شده است و سازندگان با تکیه بر سادگی و دوری از اجزای پیچیده با استفاده از رنگ های رایج و چشم نواز و فرمی که حتی در نگاه نیز راحتی را به بیننده القا می کند یک زیبایی خاص و جالب توجه را ایجاد نموده اند.

تنوع رنگ پارچه این محصول در طیف های تیره و روشن امکان انتخاب را برای شما خریداران آسان تر می کند. امکان خرید قسمت بدون دسته مبل آفر با چوبی به رنگ دیگر نیز برای شما وجود دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان خوگر تماس بگیرید.


2
Write Your Own Review
شما در حال ثبت نظر برای محصول زیر هستید:قسمت بدون دسته مبل کاپری آفر
Your Rating
کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت خوگر می باشد .