صندلی کنفرانسی گلدسیت مدل کاپا C300

  Store Review (0)
دسته بندی: صندلی اداری
موجودی : ناموجود
ویژگی های
کد محصول
برند گلدسیت
گارانتی 3 سال
نصب اختصاصی ندارد
شناسه c300
ویژگی پایه ثابت
کاربری صندلی کنفرانس
جنس چرم
سایر ویژگی ها جنس پایه : کروم
صندلی کنفرانسی C300 گلدسیت یک صندلی فوق العاده ساده ولی شیک است. این صندلی کنفرانسی زیبا به دلیل طراحی و نحوه ی ساخت خاص خود گودی کمر کاربر را پر کرده و مانع از افزایش فشار به کاربر می شود. جنس پایه و دسته ی این صندلی از فلز است. صندلی کنفرانسی C300 گلدسیت (Goldsit) یک صندلی فوق العاده ساده ولی شیک است. این صندلی کنفرانسی زیبا به دلیل طراحی و نحوه ی ساخت خاص خود گودی کمر کاربر را پرکرده و مانع از افزایش فشار به کاربر می شود.
جنس پایه و دسته ی این صندلی از فلز است. پایه این محصول به خاطر فلز استفاده شده علاوه بر زیباتر شدن صندلی، طول عمر آن را نیز افزایش می دهد. صندلی کنفرانسی C300 گلدسیت دارای دسته های ثابت T شکل است که می تواند زاویه ای استاندارد میان بازوها و آرنج ایجاد کند.
ارتفاع پشتی این محصول از سطح نشیمن 76 سانتیمتر است که تکیه گاه مناسبی برای کمر ایجاد کرده است و انحنای خوبی برای کمر ایجاد می کند. ابعاد کفی صندلی 50 در 50 سانتیمتراست و می تواند وزن افراد متفاوت را تحمل کند. این صندلی با ارتفاع خاص خود برای افراد قدبلند گزینه مناسبی است.
در ساخت این صندلی از دو نوع روکش یکی چرم معمولی و دیگری چرم جیر استفاده می شود که مشتری با توجه به سلیقه خود می تواند نوع چرم را سفارش دهد. این دو نوع چرم مقاومت خوبی در برابر سایش دارند و تنوع رنگی آن ها انتخاب های بسیاری را در اختیار خریدار می گذارد. رنگ های زیبا به همراه دوخت روکش این محصول جلوه ای خاص برای صندلی به وجود آورده است.
صندلی کنفرانسی C300 گلدسیت فاقد جک بالابر بوده و ارتفاع ثابت آن 124 سانتی متر است. طراحی و حالت پشتی و نشیمن این صندلی موجب شده است تا بخش زیادی از ضربات ناشی از نشستن و بلند شدن کاسته شود. این محصول علاوه بر فضای اداره جات برای اتاق کار شما و یا اتاق مطالعه نیز قابل استفاده است.
شرکت گلدسیت همه محصولات خود را با توجه به علم روز دنیا و با استفاده از مهندسین کارشناس و با تجربه تولید و روانه بازار کرده است. تمامی محصولات شرکت تولیدی گلدسیت باب سلیقه مشتریان بوده و هماهنگ با دکوراسیون روز دنیا است.
Write Your Own Review
شما در حال ثبت نظر برای محصول زیر هستید:

صندلی کنفرانسی گلدسیت مدل کاپا C300


Your Rating
کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت خوگر می باشد .