صندلی معاونتی مدل M92 لیو

  Store Review (0)
دسته بندی: صندلی اداری
قیمت : شروع از ‎2٬892٬000تومان
زمان ارسال 6 تا 7 روز کاری
موجودی : موجود
SKU
k10000609
رنگ کالا در مونیتورهای مختلف با اندکی تفاوت نمایش داده می شود. شما با انتخاب رنگ درواقع طیف رنگ مربوطه را انتخاب کرده اید.

شماره خود را وارد کنید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود

در مورد محصول سوالی دارید؟ در مورد سفارش گذاری سوالی دارید؟ برای خرید نیاز به مشاوره دارید؟
ویژگی های
برند لیو
گارانتی 3 سال
خدمات پس از فروش 10 سال
نصب اختصاصی ندارد
شناسه m92
سایر ویژگی ها جنس پایه : کروم
وضعیت مکانیزم : مکانیزم کلاچی
معاونتی ، قفل چند حالته (کلاجی) ، جک 8، دسته انتگرال ، پایه آلومینیوم صندلی معاونتی مدل M92 لیو (LIV)، جزو صندلیهای اداری است. پایههای این صندلی از جنس آلمینیوم است. این محصول از قفل چند حالتهی کلاجی برخوردار بوده و کاربر میتواند ارتفاع این صندلی را تغییر دهد. رویهی این کالا از جنس چرم است. این صندلیها نشمینی نرم و راحت دارند. تکیهگاه این محصول راحت بوده و کمر و گردن را اذیت نمیکند. این محصول چرخدار است و کاربر به راحتی امکان جابهجا شدن دارد. این صندلی در رنگهای متنوعی موجود است و مشتریان میتوانند هماهنگ با فضای ااتاقی که در اختیار دارند رنگ مناسب را انتخاب کنند. این محصول جهت استفاده در مکانهای اداری، تجاری، آموزشی و حتی به عنوان صندلی کامپیوتر مناسب است. برای مشتریانی که کالای ساده و زیبا مد نظرشان است، این محصول گزیبنهی صحیحی است.
کارمندان به دلیل آنکه ساعات طولانی را به روی صندلی مینشینند از نظر سلامتی باید محصولی استاندارد و مطابق با شرایط ارگونومی استفاده کنند. صندلی معاونتی مدل M92 لیو، دارای دسته است. جهت آرامش و راحتی بیشتر، کاربر میتواند دستهای خود را روی دستههای این صندلی بگذارد. با نشستن طولانی مدت روی این محصول بدن احساس خستگی و ناراحتی نمیکند. پایههای این صندلی تحمل وزن سنگین را دارد و در برابر استفاده ی مداوم و دراز مدت دارای از مقاومت و استحکام بالایی برخوردار است.
برای مشتریانی که به دنبال محصولی با کیفیت، استاندارد و زیبا هستند صندلی معاونتی مدل M92 لیو انتخاب صحیحی به حساب میآید. یک کارمند ساعتها بدون احساس خستگی می تواند روی این صندلی به انجام امور بپردازد. خریداران پس از سفارش این کالا میتوانند آن را در زمان مقرر تحویل بگیرند. این محصول از خدمات پس از فروش برخوردارند. همچنین شرکت لیو مطابق با شرایط مندرج در برگهی ضمانتنامه برای این صندلی اداری با در نظر گرفتن گارانتی به اطمینان خاطر مشتریان خود افزوده است.
2
Write Your Own Review
شما در حال ثبت نظر برای محصول زیر هستید:صندلی معاونتی مدل M92 لیو
Your Rating
کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت خوگر می باشد .