زیبا کردن اتاق خواب کوچک
ادامه مطلب
اتاق خواب

راهکارهایی برای زیبا کردن اتاق خواب کوچک

برای بسیاری از ما داشتن یک اتاق خواب مرتب بسیار ایده آل و خواستنی است اما گاهی به دلیل کمبود مساحت امکان داشتن چنین...

ادامه مطلب

اتاق خواب کوچک
ادامه مطلب
دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

با این روش‌ها اتاق خواب کوچک شما کاربردی‌تر می‌شود

اکثر ما در زندگی شهری و آپارتمان نشینی با معضلی به نام اتاق خواب کوچک رو به رو هستیم. فضاهای آپارتمانی چندان بزرگ نیستند. از طرفی بر اساس فرهنگ زندگی ایرانی، داشتن فضای کافی برای مهمانی‌ها و دورهمی‌ها در اتاق نشیمن در اولویت قرار دارد. همین است که سهم کمتری از فضای خانه نصیب اتاق‌خواب می‌شود. اتاق خواب‌های امروزی معمولا فضای کافی برای کارکردهای مختلف به جز خوابیدن را ندارند و برای چیدن وسایل در اتاق‌ خواب‌های کوچک معمولا با چالش روبرو هستیم. اما همه چیز با چیدمان درست قابل تغییر است. در ادامه راهکارهایی را در اختیار شما می‌گذاریم تا با بهینه‌سازی فضاها، بیشترین استفاده را از آن داشته باشید.

ادامه مطلب

کنجی دنج برای نشستن (دکوراسیون اتاق خواب کوچک)
ادامه مطلب
دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

کنجی دنج برای نشستن (دکوراسیون اتاق خواب کوچک)

خود را در یک  اتاق‌خواب کوچک تصور کنید. احتمالاً نخستین احساسی که به شما دست می‌دهد، تنگی و نفس‌گیر بودن است. اتاق‌خواب کوچک مکان چندان جذابی به نظر نمی‌رسد، چراکه با وارد شدن به آن با معضلات زیادی مواجه می‌شویم. مشکلاتی که در نگاه اول لاینحل به نظر می‌رسند، اما باکمی خلاقیت می‌توان همین اتاق‌خواب کوچک را به کنجی دنج و راحت برای نشستن بدل کرد.

ادامه مطلب

اتاق خواب کوچک و زیبا
ادامه مطلب
اتاق خواب

چه کار کنیم تا اتاق خواب کوچکمان زیبا شود ؟

برای بسیاری از ما داشتن یک اتاق خواب مرتب بسیار ایده آل و خواستنی است اما گاهی به دلیل کمبود مساحت امکان داشتن چنین فضایی را نداریم. طراحی دکوراسیون اتاق خواب کوچک نیازمند برنامه ریزی است که می تواند سرگرم کننده باشد با راهنمایی و تکنیک های طراحی مناسب ، یک اتاق شلوغ کوچک به یک اتاق رویایی و دل انگیز تبدیل کنید .

ادامه مطلب